راه بهتری وجود دارد به زوم با دوربین آی فون خود را

آی فون 11 سری مدل های پیچیده سیستم های دوربین است که شامل هر دو گسترده و ultra-wide لنز. در بالا از آن این مد

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

آی فون 11 سری مدل های پیچیده سیستم های دوربین است که شامل هر دو گسترده و ultra-wide لنز. در بالا از آن این مدل نرم افزار همچنین دارای یک لنز تله. بنابراین شما می توانید زوم در هر نقطه بین 0.5 x نوری به 5x یا 10x دیجیتالی بسته به یکی از شما باید. در حالی که شما می توانید خرج کردن در داخل و خارج بر روی صفحه نمایش برای کنترل زوم وجود دارد یک راه برای دریافت بیشتر از کنترل دانه برای عکس.

تا زمانی که شما هر دو آی فون و 11, 11 Pro یا 11 Pro Max در حال اجرا در iOS 13, شما می توانید با استفاده از یک حرکت سریع برای دسترسی به گرانول کنترل زوم برای تعریف فاصله کانونی دوربین خود را بهتر است. در حالی که دیگر مدل های آیفون نیز با این حرکت خود را کنترل خواهد به نگاه متفاوت بسته به اگر آنها یک یا دو لنز برای دوربین عقب سیستم. صرف نظر از آی فون خود را به مدل آن تنها خاص با این نسخهها کار در حالت های عکسبرداری.

در عکس حالت در دوربین ضربه بزنید و نگه دارید 0.5 x یا 1 × برای آی فون 11 یا 0.5 x 1x یا 2x برای 11 Pro مدل های بسته است که در حال حاضر در حال استفاده است. زوم چرخ ظاهر خواهد شد و شما می توانید انگشت خود را به اسلاید به سمت چپ یا راست برای سوئیچ به 13 mm 26 mm یا 52 mm لنز و زوم دیجیتال در دسترس است.

شما می توانید زوم در توسط دهم یعنی با افزایش 0.1 بنابراین آن را آسان تر به ریز لحن خود را به زوم در مقایسه با استفاده از انگشتان دست خود را به خرج کردن در داخل و خارج. این حرکت نمی کند کار در پرتره پنو یا Time-Lapse حالت است.

شما همچنین می توانید دسترسی به زوم چرخ در هنگام استفاده از ویدئو و یا Slo-Mo حالت است. دوباره ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی هر یک از دکمه زوم در هنگام عکسبرداری تصویری سپس اسلاید چرخ چپ و راست به زوم در داخل و خارج. بر خلاف با عکس های شما تنها می توانید زوم از 0.5 x به 3x بر روی آی فون 11 و تا 6x در نرم افزار مدل.

در حال حاضر اگر شما هر گونه دیگر مدل های آیفون در این ترفند کار می کند بیش از حد. اما کنترل نگاه متفاوت است. برای مثال چک کردن تصویر در سمت چپ زیر. که آی فون 8 به علاوه که آیا باید یک چرخ, اما آن را نشان نمی دهد فاصله کانونی برای لنز و آن را با استفاده از نقطه به جای شماره گیری خطوط. آن را نیز به دیگر Plus یا حداکثر مدل های گذشته از 11 سری.

در این تصویر در سمت راست در زیر آیفون SE (2nd generation) که تنها دارای یک لنز ندارد حتی 1 عدد دکمه ضربه بزنید و نگه دارید. به جای خرج کردن به زوم تنها راه برای رفتن است که به ارمغان می آورد تا نوار لغزنده است که شما می توانید و سپس سوئیچ را به اگر شما خسته از جوانه. این نوار لغزنده به تمام اعمال اپل دیگر ذکر نشده در حال حاضر.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن