راه ساده برای متوقف کردن آی فون خود را از ارسال ناخواسته و پیام های صوتی

آی فون خود را برای پیام های صوتی ممکن است شما را دچار مشکل اگر آنها انجام نداده اند بنابراین در حال حاضر. این

توسط PATRIS-MUSIC در 21 اردیبهشت 1399

آی فون خود را برای پیام های صوتی ممکن است شما را دچار مشکل اگر آنها انجام نداده اند بنابراین در حال حاضر. این راه بیش از حد آسان برای آی فون خود را برای شروع ضبط بدون دانش خود را تنها به ارسال به یک دوست یا عضو خانواده یک مکالمه شما با داشتن در مورد آنها. (بی دست و پا.) خوشبختانه حفاظت از خود را طول می کشد تنها تلنگر از یک سوئیچ.

در اینجا این است که چگونه از ویژگی های است که قرار است به کار:

در گفتگو موضوع در داخل برنامه پیام زمانی که شما نگه داشتن آی فون خود را به گوش شما آن را شروع به ضبط صدا به صورت خودکار. هنگامی که شما را بکشد آی فون خود را دور آن متوقف می شود ضبط و به شما امکان ارسال پیام های صوتی.

درست است ؟

متاسفانه آی فون خود را می توان به راحتی فریب و ممکن است فکر می کنم شما در حال نگه داشتن آن تا به گوش شما را تا زمانی که واقعا فقط جمع را به بازو یا شانه. در حال حاضر که مکالمه شما با داشتن در مورد مایک می شود ثبت شده و به طور تصادفی فرستاده شده به مایک خود را. (اوه.)

اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان را از یک برنامه به طور بالقوه وضعیت بی دست و پا و سر به تنظیمات –> پیام و سپس در پایین حرکت به پیام های صوتی. اینجا فقط غیر فعال کردن ضامن بعدی به "بالا به گوش" این ویژگی را در سوال. انجام این کار نمی خواهد غیر فعال کردن پیام های صوتی به عنوان یک کل است, بنابراین شما هنوز هم می توانید ارسال آنها از طریق صدا موج آیکون است که به نظر می رسد در جعبه متن.

غیرفعال کردن "بالا بردن به گوش دادن" گزینه مانع از آی فون خود را از ضبط به طور خودکار اما آن را نیز به شما مانع از افزایش آی فون خود را به گوش دادن به تماس های ورودی پیام های صوتی نیز پس نگه داشتن آن در ذهن. در عوض, شما به سادگی باید به صورت دستی آنها را به بازی با یک ضربه بزنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن