راه ساده برای فعال کردن Caps Lock در آی فون خود را

هنگامی که شما نیاز به نوع در همه کلاه بر روی کامپیوتر شما فقط دکمه "caps lock" کلید. اما هیچ کلیدی به نظر می

توسط PATRIS-MUSIC در 18 خرداد 1399

هنگامی که شما نیاز به نوع در همه کلاه بر روی کامپیوتر شما فقط دکمه "caps lock" کلید. اما هیچ کلیدی به نظر می رسد وجود داشته باشد در iOS. "شیفت" کلید به نظر می رسد به کار در اما را غیر فعال کنید هنگامی که شما تایپ یک حرف. پایین نگه داشتن کلید shift در حالی که شما تایپ می شود کار انجام می شود اما این یک درد است. در حالی که آن را نمی ممکن است آشکار فعال کردن caps lock است که در واقع واقعا ساده است.

خود را با صفحه کلید فعال می شود به نوبه خود توجه خود را به تغییر کلید (کلید های arrow). همه شما باید انجام دهید این است که دو روی آن ضربه بزنید. کلید را نگاه مانند آن را به طور معمول زمانی که شیفت فعال است اما این بار آن را از ویژگی های یک خط سیاه زیر فلش. این خط نشان می دهد که کلید شیفت در حال حاضر قفل شده است و به صورت حروف. پیش بروید سعی کنید با تایپ کردن — همه حروف باید از طریق حروف بزرگ.

نگران نباشید اگر شما با استفاده از یک صفحه کلید شخص ثالث. به نظر می رسد اکثر صفحه کلید توسعه دهندگان اضافه کردن دو تابع ضربه بزنید به عنوان روش استاندارد برای فعال کردن caps قفل. صفحه کلید مانند Gboard, SwiftKey, FancyKey و Grammarly استفاده از تمام این همان caps lock ترفند بنابراین شما می توانید سرمایه گذاری کلا مهم نیست که شما با استفاده از صفحه کلید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب