NBA لرزان نیوجرسی ابتکار عمل را نشان می دهد لیگ wokeness محدودیت های آن است

عکس: مارسیو خوزه سانچز/APمحروم از زمینه ایده این است که یک نجیب یکی. در واکنش به ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر

توسط PATRIS-MUSIC در 31 تیر 1399
<span>Photograph: Marcio José Sánchez/AP</span>
عکس: مارسیو خوزه سانچز/AP

محروم از زمینه ایده این است که یک نجیب یکی. در واکنش به ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر آمریکا NBA اجازه خواهد داد که بازیکن را به پوشیدن پیام های خود را کشباف در حمایت از عدالت اجتماعی زمانی که لیگ بازده در اواخر این ماه. اما اجرای رفته است و نه به عنوان هموار به عنوان لیگ را امیدوار. همه بازیکنان باید به طور کامل راضی محدود انتخاب های لیگ برتر را تایید کرده است و وجود دارد در حال رشد جنبش به ترک فضای خالی به عنوان یک تظاهرات سکوت. یک ژست است که به معنای به تصویر کشیدن لیگ در یک نور مثبت به جای تبدیل به یک مطالعه موردی در محدوده شرکت فضیلت-سیگنالینگ.

NBA تصمیم به اجازه می دهد بازیکن برای انتخاب پیام های بزرگتر امتیازی از آن ممکن است به نظر می رسد. لیگ به طور معمول می خواهید برای حفظ کنترل بر خود را چگونه لباس بازیکنان در این زمینه و یا دادگاه. NFL خاص است که برای بدنام چگونه سریع آن است که به وضع جریمه برای حتی کوچکترین تغییرات. در اجازه دادن به بازیکنان خود را به استفاده از لباس خود به اظهار نظر در مورد چنین موضوعاتی را به عنوان نژادپرستی سیستماتیک نابرابری و خشونت پلیس لیگ در یک مقدار مشخصی از خطر است. لیست 29 عبارات مجاز شامل بالقوه تفرقه اظهارات در محافظه کارانه تر متحده به هر حال – مانند "می گویند نام خود" و "من نمی توانم نفس بکشم."

NBA انجام نمی این از توافق خود را. این تصمیم پس از دریافت فشار از یک گروه از بازیکنان به رهبری توسط Brooklyn Nets' Kyrie Irving – که معتقد بودند شروع مجدد فصل می تواند عمل به عنوان یک حواس پرتی پس از Black Lives Matter جنبش را دستگیر کرده بود جریان اصلی مورد توجه است. این ممکن است تحت تاثیر لس آنجلس لیکرز' Avery Bradley تصمیم به ماندن در خانه به جای سفر به والت دیزنی جهان را با هم تیمی های خود را, اگر چه دلیل اصلی او به سلامت خانواده خود را.

اگر NBA انتظار نیوجرسی ایده را به طور کامل برآورده بازیکنان آن را دریافت یک بیداری بی ادب. مهمترین LeBron James, لیگ برتر فوتبال, محبوب ترین بازیکن و عملا سخنگوی آمد به می گویند که او پرش مفهوم کامل است. "این بی احترامی به هیچ لیستی که تحویل داده شد را به تمام بازیکنان" جیمز به خبرنگاران گفت:. "ستایش می کنم هر کسی که تصمیم می گیرد به قرار دادن چیزی در پشت خود jersey. این تنها چیزی است که نمی به طور جدی با طنین من ماموریت با هدف من است." او تیز اضافه شده است که او تا به حال چندین ایده های او را پیشنهاد او شده بود و بخشی از روند اما او نبود.

جیمز ترین بالا مشخصات بازیکن برای انتخاب کردن اما او به دور از تنهایی. او حتی تنها Laker به عنوان هم تیمی اش آنتونی دیویس تصمیم به استیک با "دیویس" در پشت پیراهن خود را. گرمای میامی را جیمی باتلر شروع فشار لیگ اجازه می دهد تا او را به پوشیدن هیچ نام و نام خانوادگی در پشت پیراهن خود را به برجسته کردن این واقعیت است که او "هیچ متفاوت از هر کس دیگری از رنگ است." بنا به گزارش ها به عنوان بسیاری که 30 بازیکن دیگر باید به دنبال ساقی منجر شود. هیوستون راکتس' آستین رودخانه ها و تایسون چندلر محروم بودند توانایی را می پوشند به نام "مارتین" به افتخار Trayvon Martin مرد جوان که قتل در دست جورج زیمرمن باعث موجی از اعتراضات در سال 2012.

در نهایت به نظر می رسد که تعداد قابل توجهی از بازیکنان نا امید شد در حال محدود در آنچه به آنها اجازه داده شد به بیان. Philadelphia 76ers به جلو مایک اسکات شاید خلاصه آن را بهترین: "آنها به ما برخی از اسامی و عبارات برای قرار دادن در پشت کشباف" اسکات گفت. "که وحشتناک بود. این یک لیست بد بد انتخاب است. آنها نمی دهد بازیکن یک فرصت به صدای افکار خود را بر روی آن. آنها فقط به ما یک لیست به انتخاب از."

یکی از مهمترین استفاده مفرط عبارات در جریان گفتمانی است که "فضیلت سیگنالینگ" یک اصطلاح مورد استفاده برای متهم کردن کسی از ابراز نظر درست نیست از هر راسخ درونی اما به منظور احساس می کنم از نظر اخلاقی برتر است. آن عمدتا استفاده می شود در محافل محافظه کار به عنوان یک چماق زدن در برابر هر کسی که جرات نداره به نشان می دهد که مردم باید در مورد مراقبت از خود انسان است. اگر وجود دارد هر گونه ارزش به عبارت و این امکان وجود دارد که وجود ندارد آن را احتمالا باید محفوظ برای برندها و شرکت های بزرگ که در امید یا آشنائی مثبت توجه رسانه ها و یا نگه داشتن پتانسیل جنجال ایجاد حرکات سطحی از حساسیت یا همبستگی. کسب و کار در پایان, طراحی شده نیست که به مراقبت در مورد هر چیزی غیر از سود ساخت و آن را احمقانه به این باور در غیر این صورت.

تحت کمیسر آدم نقره ای NBA به دست آورده شهرت به عنوان لیبرال ترین از عمده ما ورزش, لیگ, اما شهرت آن بیشتر به دست آورد با تشکر از مقایسه به بیشتر محافظه کار به رهبری, NFL, NHL و MLB. به عنوان آن فاجعه رویکرد به هنگ کنگ جنجال پاییز گذشته ثابت NBA مقابل به عنوان یک سازمان مترقی دارای محدودیت های شرکت.

این واقعیت است که بازیکنان نیست به طور کامل در آغوش لیگ نیوجرسی ابتکار باید نشانه: ما اجازه نمی با استفاده از این به عنوان شواهدی وجود دارد که NBA به عنوان یک نهاد است که به نوعی "بیدار". در حالی که این مهم اعتقاد به صداقت کسانی که انتخاب کرده اند به بیان خود را با انتخاب یک پیام خاص اجازه نمی دهد که همان نفع شک به سازمان هایی که آنها را استخدام. خوب ممکن است از این خاص حیله اما آن باقی مانده است یک حیله هیچ-کمتر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن