آخرین: چند Seattle Mariners بازیکنان تست مثبت

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:---Seattle Mariners مدیر کل جری Dipoto گفت: چند بازیکن را آ

توسط PATRIS-MUSIC در 4 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

---

Seattle Mariners مدیر کل جری Dipoto گفت: چند بازیکن را آزمایش مثبت برای COVID-19.

Dipoto کاهش یافته است برای مشخص کردن تعداد بازیکنان و یا اگر آنها بخشی از سیاتل 40-مرد roster. Dipoto گفت: آنها تمام شده است بدون علامت باشد.

"با این موارد ظاهر به ویژه در برخی از نقاط داغ در سراسر کشور ما تا به حال چند بازیکن تست مثبت" Dipoto گفت. "در حال حاضر آنها بدون علامت آنها احساس می کنید اما ما می دانیم که آنها مثبت است."

مارینرز انتظار بازیکنان شروع به ورود در این آخر هفته در سیاتل برای تمرینات منجر به شروع فصل در اواخر ماه جولای. برخی از بازیکنان شده بود و کار کردن در این تیم بهار مرکز آموزش در پئوریا آریزونا اما Dipoto مشخص نیست که در آن بازیکن است که تا به حال تست مثبت واقع شد.

"بدیهی است که آنها نمی خواهد در محیط زیست هنگامی که ما باز کردن تا زمانی که ما تعیین کرده اید یا یک) آنها بخشی از فهرست گروه B) آنها به اندازه کافی سالم به بخشی از آن" Dipoto گفت.

---

دانشگاه کلرادو شمالی را قطع مردان و زنان تنیس برنامه به عنوان بخشی از یک صرفه جویی در هزینه و تلاش با توجه به کمبود بودجه ایجاد شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

این مدرسه واقع در گریلی کلرادو در حال حاضر اسپانسر 17 بین دانشکده برنامه های ورزشی از جمله نه ورزش زنان.

کلرادو شمالی می گوید آن را افتخار بورسیه مبتلا دانشجو-ورزشکاران که در ادامه تحصیلات خود را در مدرسه. مطابق با NCAA قوانین انتقال دانشجو-ورزشکاران بلافاصله واجد شرایط برای رقابت برای مدرسه دیگر. کلرادو شمالی گفت: آن را به حمایت از آنها در طول فرایند انتقال.

"این یکی از مهمترین و مشقت بار تصمیم گیری شما می تواند درگیر به عنوان یک مدیر دو و میدانی" کلرادو شمالی مدیر دو و میدانی دارن دونن گفت. "وجود دارد هیچ زمان مناسب و یا راه آسان برای رسیدن به این نتیجه است. ... متاسفانه با توجه به امکانات و محدودیت های بودجه ما قادر به ارائه یک تجربه قهرمانی برای ما تنیس دانشجو-ورزشکاران است."

این دانشگاه گفت: این پروژه بیش از 500 ، 000 دلار در پس انداز با تمام آن دو و میدانی اقدامات صرفه جویی در هزینه.

---

یک فرد آشنا با این وضعیت می گوید آسوشیتد پرس که چند بازیکن و اعضای ستاد از Toronto Blue Jays باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

فرد تایید نتایج آزمون به AP خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل وجود دارد هیچ اعلام رسمی اما مشخص نیست یک عدد است. "ما نمی تایید نام و یا شماره به صورت مثبت آزمون" فرد گفت.

جیز آبی خود را بسته آموزش امکانات جمعه گذشته در Dunedin, فلوریدا پس از یک بازیکن نشان داد نشانه های سازگار با این ویروس.

بیس بال کمیسر راب مانفرد تحمیل 60-بازی بازی سه شنبه شب پس از شکست مذاکرات بین صاحبان و بازیکنان. فصل که به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر آغاز خواهد شد یا جولای 23 یا 24.

بسیاری از بازیکنان در سراسر این رشته کار کرده اند در هفته های اخیر در هر دو خانه خود را ballparks و یا تیم خود را آموزش بهار مجتمع در فلوریدا یا آریزونا. MLB بسته تمام سایت های اردوگاه جمعه گذشته به دلیل نگرانی از ویروس.

هنوز معلوم نیست که در آن آبی جیز برنامه ریزی برای برگزاری خود را در اردوگاه های آموزشی و بازی بازی های خانگی این فصل تابستان است. دولت کانادا باز است به لیگ اصلی بیس بال بازی در تورنتو در تابستان امسال اما لیگ است را مشاهده کنید مورد نیاز طرح به مقامات بهداشتی.

- گزارش توسط راب Gillies در تورنتو است.

---

نیروی دریایی مربی تیم فوتبال کن Niumatalolo همچنان خوشبین است که Midshipmen نمی خواهد بازی در خالی ورزشگاه در فصل بازکن در خانه در برابر نوتردام.

طولانی ترین مستمر intersectional رقابت در کشور منتقل شد از ایرلند به آناپولیس به دلیل COVID-19 و آزمایشی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5.

"در این مرحله من احساس خوبی در مورد تمام برنامه های ما در محل" Niumatalolo گفت. "بدیهی است که نمی توان آن را کامل ورزشگاه و از آن خواهد شد بسیاری از بازی های دیگر متفاوت است که ما تا کنون در آکادمی نیروی دریایی اما این هنجار جدید در حال حاضر."

این خواهد بود که اولین بار نوتردام بازديد نیروی دریایی-دریایی سپاه یادبود ورزشگاه در 94 سال سابقه از رقابت. آن را نمی خواهد sellout اجتماعی به دلیل فاصله مورد نیاز خواهد بود.

"من دوست دارم به ورزشگاه بسته بندی شده با همه ما طرفداران" Niumatalolo گفت. "من سپاسگزار هستم که وجود خواهد داشت برخی از طرفداران وجود دارد اگر ما بازی کند و به نظر می رسد همه چیز است که با فشار دادن به جلو که در راه است."

---

دانشگاه کانکتیکات است حذف چهار تیم های ورزشی به عنوان آن می پردازد و انتظار می رود کسری بودجه رانده مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

UConn رئیس جمهور توماس Katsouleas گفت: مدرسه هیئت امنا جمعه که مدرسه را کاهش می دهد تعدادی از ورزش آن را پشتیبانی از 24 به 20 بین بردن آن مردان و صلیب کشور مردان شنا و غواصی, تنیس مردان و زنان تیم قایقرانی.

او گفت: از بین بردن این برنامه ها همراه با الزامی 15% کاهش در بودجه عملیاتی از تمام رشته های ورزشی و برش برخی از بورسیه باید در نتیجه یک درخواست پس انداز 10 میلیون دلار در سال و یا 25 درصد از مدرسه یارانه به بخش دو و میدانی بیش از سه سال آینده. که یارانه بود $42 میلیون در سال 2019.

مدرسه ادامه خواهد داد برای حمایت از حذف ورزش از طریق 2020-21 سال تحصیلی اجازه می دهد 124 آسیب دیده ورزشکاران در زمان انتقال و یا دیگر تصمیمات مقامات گفت.

"در حالی که این یک تصمیم دردناک آن است که در بهترین منافع دراز مدت زنده ماندن UConn و از UConn دو و میدانی" Katsouleas گفت.

این تصمیم به عنوان هیئت امنا تصویب 1.5 میلیارد دلار صرف برنامه ریزی برای پردیس اصلی آن در ستررس و منطقه ای دانشگاه.

---

Detroit Tigers مدیر کل Al آبیلا می گوید یک بازیکن و یکی از اعضای ستاد باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

آبیلا گفت: در یک کنفرانس ویدئویی که پخش شد زندگی در فلوریدا بود اما کار نمی کند در این تیم بهار امکانات آموزشی در لکلند. او نه شناسایی دو نفر که تست مثبت است.

"آنها در حال رفتن را از طریق فرایند بدیهی است که از دوره نقاهت به عنوان ما صحبت می کنند" آبیلا گفت. "این فقط یک چند روز پیش, به طوری که آنها هنوز هم در بهبود مراحل و در برخی از نقطه آنها آزمایش می شود دوباره."

با بازی بیس بال برای بازگشت کوتاه فصل ببر مجموعه به اردوگاه های آموزشی در دیترویت.

---

Pimlico دوره مسابقه در بالتیمور باز خواهد شد شنبه برای شرط بندی بر روی پخش می اسب دوانی.

طرفداران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های اجتماعی حفظ فاصله و به دنبال پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مسابقه پیگیری خواهد شد و باز طبقه اول و دوم از محل باشگاه وانجمن. همه طرفداران باید پوشیدن ماسک یا پوشش چهره پس از ورود به مرکز.

Pimlico برنامه ریزی شده است به میزبان Preakness در Oct. 3.

در نزدیکی لرل پارک باقی می ماند بسته به عموم است.

---

این سال را به برلین ماراتن لغو شده است پس ماه از عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند "پس از گسترده بررسی و بحث های مختلف" آنها قادر به پیدا کردن یک تاریخ بعد. مقامات در آلمان را مسدود میزبانی از رویدادهای مهم از طریق اکتبر.

ماراتن برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 27.

برلین ماراتن یکی از سریع ترین در جهان است. فعلی مردان جهان ثبت شد در برلین توسط Eliud Kipchoge در سال 2018 است.

از آن خواهد شد برای اولین بار در سال با هیچ ماراتن برلین پس از این مسابقه در سال 1974 تاسیس شد.

وی در همان روز که ماراتن نیویورک لغو شد. که مسابقه برنامه ریزی شده بود Nov. 1.

---

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب