بزرگ کردن جزئیات در تصاویر و عکس ها بر روی آی فون خود را به تمرکز بر آنچه مهم

در طول چند سال گذشته اپل به طور قابل توجهی بهبود یافته و کوچک کردن آی فون خود را و توانایی برای ویرایش عکس. ب

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

در طول چند سال گذشته اپل به طور قابل توجهی بهبود یافته و کوچک کردن آی فون خود را و توانایی برای ویرایش عکس. با استفاده از نشانه گذاری ویژگی های که معرفی شد در iOS 10 شما می توانید با اضافه کردن خطوط برجسته, مهم, متن امضای خود را و فلش و دیگر اشیاء بر روی عکس ها و تصاویر. یکی از کمتر شناخته شده ابزارهای نشانه گذاری اجازه می دهد تا شما به زوم به جزئیات ضروری بدون برداشت.

با استفاده از ابزار ذره بین در نشانه گذاری شما می توانید به طور دائم زوم بر روی هر یک بخش از یک عکس بدون نیاز به محصول کل تصویر. در حالی که کاربردهای بالقوه بسیاری آن را بهترین یا بزرگنمایی متن کوچکتر یا جای تاکید بر یک از آیتم های مهم. در هر صورت این ابزار می تواند فوق العاده مفید باشد و شما می توانید آن را از درون برنامه عکس و یا تصاویر ویرایشگر.

ما با استفاده از در iOS 13 برای این راهنمای اما ذره بین است که در قبلی نسخه های iOS. برخی از منوها و گزینه های آن ممکن است متفاوت باشد که در ذهن نگه دارید اگر شما در حال استفاده از یک نسخه از iOS. همچنین در حالی که ما در حال نشان دادن آن را در برنامه عکس و تصاویر, ویرایشگر شما می توانید با استفاده از ذره بین از درون به اشتراک گذاری تصاویر شما در پیام ها از درون فایل های برنامه و در تصاویر شما اضافه کردن به یادداشت ها. همچنین عکس ها و تصاویر نه تنها چیزهایی است که شما می توانید نشانه گذاری — آن را کار بر روی فایلهای Pdf بیش از حد.

گزینه 1: از درون برنامه عکس

برای دسترسی به ذره بین در عکس را انتخاب کنید یک عکس یا تصویر است که شما می خواهید به ویرایش. شیر بر روی تصویر به نمایش نوار ابزار اگر آنها در حال حاضر نشان دادن است. سپس شیر "ویرایش" در بالا سمت راست. در ویرایشگر شیر پسوند دکمه در بالا و سمت راست است که با حذف (•••) icon. در ورق عمل میآید که شیر "نشانه گذاری شده است."

اگر آن را زندگی می کنند عکسی که شما انتخاب شما یک هشدار به شما اجازه می دانم که زنده عکس خاموش خواهد شد و این تغییرات را تنها درخواست هنوز هم تصویر. شیر "OK."

گزینه های بسیاری برای ویرایش تصویر خود را ظاهر خواهد شد. ما علاقه مند به قلم مارکر یا مداد پاک کن — آنچه ما می خواهیم تنها می توان از طریق به علاوه علامت (+) در سمت راست پایین. این ضربه بزنید و سپس به ضربه بزنید "ذره بین" در منوی که ظاهر می شود.

یک دایره ظاهر خواهد شد بر روی تصویر خود را و آنچه در زیر آن خواهد بود بزرگ. در حلقه وجود نقطه های رنگی. حرکت نقطه سبز در اطراف دایره برای تنظیم سطح بزرگنمایی. به دایره بزرگتر برای دیدن بیشتر از آنچه که در زیر آن بکشید و نقطه آبی بیرون به گسترش ذره بین پنجره.

به حرکت کل دایره ضربه بزنید در هر نقطه در داخل آن را به آن را انتخاب کنید اگر آن را در حال حاضر نیست. پس از آن ضربه بزنید و نگه داشتن دایره و کشیدن و رها کردن آن را به هر جا که نیاز به رفتن.

شما همچنین می توانید تنظیم ضخامت و رنگ ذره بین. برای تنظیم طرح رنگ شیر بر روی هر یک از رنگ در نوار ابزار پایین. اگر شما نمی بینید که رنگ شما می خواهید ضربه بزنید در انتخاب رنگ بعدی به علاوه (+) آیکون را انتخاب کنید و آن را از وجود دارد. برای تنظیم طرح را اندازه بزنید در اشکال ویژگی دکمه (دایره و مربع آیکون در پایین سمت چپ) و انتخاب از میان سه اندازه.

هنگامی که شما شاد با اندازه قرار دادن و زوم سطح شیر بر روی "انجام شد" در بالا سمت راست و سپس بر روی "انجام شد" در پایین سمت راست. تصویر خواهد شد و سپس به طور خودکار ذخیره شده در عکس ها, برنامه, جایگزین اصلی است.

اگر در هر زمان شما می خواهید به بازگشت به تصویر اصلی بدون ذره بین ویژگی بازگشت به ویرایشگر آن ضربه بزنید بر روی "بازگشت" در سمت راست پایین. یک pop-up ظاهر خواهد شد به شما هشدار که بازگشت به اصلی حذف خواهد شد همه مخفی شود و این عمل قابل بازگشت نیست. شیر "بازگشت" را به پایان برساند و یا "لغو" آن است.

گزینه 2: از درون ویرایشگر تصاویر

اگر شما می خواهید را به علامت تا یک تصویر شما می توانید انجام دهید تا بلافاصله پس از شما آن را. درست بعد از گرفتن عکس از صفحه نمایش در آی فون خود را ضربه بزنید بر روی آن در پیش نمایش در پایین سمت چپ. این باز خواهد شد نشانه گذاری ویرایشگر حق دور. آن را به نگاه کمی متفاوت است ، شیر بر روی به علاوه علامت (+) در سمت راست پایین.

بعدی ضربه بزنید در "ذره بین." فقط می خواهم با این برنامه عکس شما می توانید تنظیم ذره بین پنجره بزرگنمایی سطح (نقطه سبز) و اندازه (نقطه آبی) قرار دادن طرح اندازه و رنگ. چک کردن گزینه 1 در بالا را ببینید که چگونه به استفاده از تمام ابزار.

هنگامی که شما به پایان رسید, آمار, "انجام" در بالا سمت راست و سپس بر روی "ذخیره عکس" در عمل ورق. تصویر ذخیره خواهد شد به عکس برنامه ویرایش شما ساخته شده است برای آن است. این تغییرات برگشت پذیر هستند اگر شما می خواهید به بازگشت به نسخه اصلی تصویر.

شما همچنین می توانید "ذخیره در فایل" اگر شما می خواهم به جای اضافه کردن آن به فایل های خود را برنامه. اگر شما نیاز به انتخاب یک محل مانند یک پوشه در داخل آیکلاد درایو بر روی آی فون خود را و یا در یک شخص ثالث سرویس ذخیره سازی ابر. اما, شما نمی قادر به برگرداندن ویرایشهای خود را, بنابراین اگر شما فکر می کنم شما در حال رفتن به می خواهید به خلاص شدن از ذره بین بعد آن را ذخیره کنید به عکس به جای.

اگر شما می خواهید به بازگشت به اصل و تصویر بدون بزرگنمایی در دایره رفتن به صفحه در برنامه Photos و شیر بر روی "ویرایش" در بالا سمت راست. بعدی ضربه بزنید بر روی "بازگشت" در سمت راست پایین. اگر شما ذخیره آن به فایل های شما می توانید این تصویر وجود دارد ضربه بزنید آیکون نشانگر به reaccess نشانه گذاری اما شما نمی خواهد که هیچ گزینه ای برای حذف ذره بین.

پس از بهره برداری "رجعت" در عکس شیر بر روی "بازگشت به اصلی است." آگاه باشید که شما نمی توانید معکوس این است. اگر شما مطمئن هستید که در مورد پاکسازی تمام ویرایشهای از تصویر بازگشت به اصل است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

عکس پوشش تصاویر و فایل های Gif توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب