مبارزه برای عدالت و برابری نیاز همه ما

تقریبا دو سال پیش این هفته تیم NFL صاحبان تصویب به اتفاق آرا یک سیاست شرم آور است که به تیم قدرت به جریمه بازی

توسط PATRIS-MUSIC در 10 خرداد 1399

تقریبا دو سال پیش این هفته تیم NFL صاحبان تصویب به اتفاق آرا یک سیاست شرم آور است که به تیم قدرت به جریمه بازیکنان به صورت ایستاده و نه در طول بازی از pregame سرود ملی به عنوان اعتراض به خشونت پلیس.

لیگ مسدود سیاست حدود دو ماه بعد پس از یک بسیار زیاد واکنش شدید عمومی اما در بسیاری از آسیب انجام شد. با فشار دادن این قانون را در وهله اول صاحبان تیم موفق به حمایت از آزادی از بازیکنان خود را به آگاهی به علت ارزش این بدان معنی است که یک معامله بزرگ به آنها است.

من با مطرح کردن این قطعه از تاریخ را برای برگزاری یک آینه به شما که خواننده در طول این زمان بسیار زیاد نژادی نزاع در کشور ما است.

Colin Kaepernick's protest in 2016 is still resonating with many four years later. (Joe Nicholson/USA TODAY Sports)
Khezri اعتراض در سال 2016 است که هنوز هم طنین با بسیاری از چهار سال بعد. (جو نیکلسون/USA TODAY Sports)

برای همه قابل توجیه خشم و عصبانیت که مرگ جورج فلوید باعث شده است در میان مردم از همه نژادها و این مهم است به یاد داشته باشید که فقط دو سال پیش به اندازه کافی از عموم مردم شد به طوری خشمگین مورد khezri اعتراض علیه خشونت پلیس که او و بازیکنان که پیوست او در زانو طول سرود شد بحث در مورد تمسخر و گفت: "چوب به ورزش" توسط بخش بزرگی از جمعیت است. وجود دارد بسیار واکنش که صاحبان حق رای احساس مجبور به فشار از طریق یک بی رحم سیاست.

که هنوز هم دیوانه به فکر می کنم در حال حاضر با توجه به شرایط اطراف اخیر مرگ و میر ناشی از فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. شایستگی از بازیکنان باعث شد همیشه معتبر است. اما این قدرت عاطفی عمومی و یک درس مهم را به یاد داشته باشید اگر در حال حاضر به دلیل نژادپرستی و خشونت پلیس در حال رفتن به ریشه کن در این کشور نمی تواند فقط اقلیت که در حال خشم از جمله تراژدی.

آمریکایی های سیاه و سفید به کمک شما نیاز دارند. چیزی است که رفتن به تغییر دهید تا زمانی که آمریکایی ها به طور کلی به عنوان مشخص به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها همه چیز را تغییر دهید.

من heartened توسط تعدادی از مردم سفید که نشان داده اند خشم خود را علنا در مورد فلوید مرگ در روزهای اخیر. در میان کسانی که من نمی دانم این متون و تماس های تلفنی شده است که به گوشی من به طور منظم برای چند روز گذشته به عنوان بسیاری از آنها را — همه از آنها عصبانی هستند به عنوان جهنم حفظ تعجب آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به.

یکی از پاسخ های صحیح به صحبت می کنند و تا دو برابر نژادپرستی و خشونت پلیس. آیا آن را علنا در رسانه های اجتماعی و خصوصی خود را در خانه ها و محله ها. آیا آن را به خانواده و دوستان و هر کس دیگری که به نظر نمی رسد بیان به اندازه کافی همدلی در مورد یک مشکل که بسیار واقعی به مردم از رنگ.

Protesters gather to protest the death of George Floyd and Breonna Taylor on Friday in Louisville, Kentucky. Taylor, a black woman, was fatally shot by police in her home in March. (AP Photo/Darron Cummings)
برپایی تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور در روز جمعه در لوئیزویل ، تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است. (AP Photo/Darron کامینگز)

و نگه داشتن که همان انرژی صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با افسر سابق درگیر با فلوید مرگ است. که افسر درک چوین دستگیر شد جمعه به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. مردم سیاه و سفید در حال شمارش را بر شما اجازه نمی دهید این خشم زودگذر بود. شما باید مسئولیت برای نگه داشتن فشار بسیار بود و آمریکایی ها که پشت حقوق مدنی در دهه 1960 است.

آنها در یک نقطه مشابه به عنوان شما. تا حد زیادی به طور مستقیم تحت تاثیر علت نقل مکان کرد اما به اندازه کافی توسط مناظر جنایات به فشار برای تغییر. در راه است که شاید این وحشتناک تلفن همراه فیلم می تواند شما همان راه سیاه و سفید گزارش تلویزیون از معترضان از جمله کودکان در حال حمله سگ های پلیس و شیلنگ آب را آنها.

به سیاه و سفید در امریکا است که به زندگی می کنند در یک حالت ثابت از مجموعه احساسات. وجود نا امیدی در بی عدالتی که هنوز پخته به سیستم پس از 400 سال در امریکا به عنوان توسط اثبات درآمد آموزش و پرورش و ثروت شکاف. نیز وجود دارد که از ترس چیزی بد می تواند یک روز اتفاق می افتد, به عنوان بسیاری از مردم سیاه و سفید را یک داستان در مورد یک ناگوار برخورد با پلیس و یا می دانم کسی که می کند.

اگر هر یک از این است که همیشه رفتن به تغییر آن نمی تواند فقط سیاه و سفید آمریکایی که حاضر به آن را ندارد. فقط به عنوان ما شاهد با پیشرفت جنبش حقوق مدنی آن را غیر خشونت آمیز ائتلاف ساخته شده بسیاری از مردم را تغییر می دهد. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, دختر, برنیس پادشاه به ما یادآوری از این زمانی که او به تازگی برگزار شد یک کنفرانس خبری گفت: "تنها راه برای تغییر سازنده است که از طریق ابزارهای مسالمت آمیز."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب