فیفا جام جهانی زنان 2023 خواهد بود میزبانی در استرالیا و نیوزیلند

SYDNEY, AUSTRALIA - JUNE 26: Alanna کندی و Steph Catley از Matildas مطرح فوتبال سرخس, Rebekah Stott در طول یک

توسط PATRIS-MUSIC در 6 تیر 1399
SYDNEY, AUSTRALIA - JUNE 26: Alanna Kennedy and Steph Catley of the Matildas pose with Football Fern, Rebekah Stott during a media opportunity following the successful bid for Australia & New Zealand to host the 2023 FIFA Women's World Cup, at Hickson Road Reserve, The Rocks on June 26, 2020 in Sydney, Australia. (Photo by Mark Metcalfe/Getty Images)
SYDNEY, AUSTRALIA - JUNE 26: Alanna کندی و Steph Catley از Matildas مطرح فوتبال سرخس, Rebekah Stott در طول یک رسانه فرصت پس از موفق پیشنهاد برای استرالیا و نیوزیلند میزبان 2023, فیفا جام جهانی فوتبال زنان در Hickson جاده رزرو سنگ در تاریخ 26 ژوئن 2020 در سیدنی استرالیا است. (عکس از علامت متکالف/گتی ایماژ)

قبل از جام جهانی فوتبال زنان در سال 2019 به حال حتی پیچیده در فرانسه و سراسر جهان, فوتبال, جامعه شد و در حال حاضر سرمایه گذاری قماری که در آن 2023 مسابقات خواهد گرفت. نه کشور در اصل ارائه پیشنهادات (آرژانتین, استرالیا, بولیوی, برزیل, کلمبیا, ژاپن, نیوزیلند و آفریقای جنوبی و کره جنوبی) اما در آمد کلمبیا و پیشنهاد مشترک استرالیا و نیوزیلند - و در حال حاضر ما در نهایت ما برنده است. در جمعه, ژوئن 26, فیفا اعلام کرد که جام جهانی فوتبال زنان در سال 2023 خواهد بود به میزبانی استرالیا و نیوزیلند.

"روند مناقصه به شدت رقابتی" گفت: رئیس فیفا جیانی رده مربیان. "ما می خواهم برای تشکر از هر دو مناقصه برای خود کار قابل توجه. آن را واقعا به خوبی آماده شده است." مشترک پیشنهاد شده توسط فدراسیون فوتبال استرالیا و نیوزیلند فوتبال دریافت 22 از 35 رای توسط فیفا اعضای شورا در اولین رای گیری با کلمبیا فدراسیون فوتبال به دست آوردن باقی مانده 13 رای. "ما اعتقاد داریم ما داده شده است یک گنج گفت:" رئیس جمهور از نیوزیلند, فوتبال, Johanna چوب زیر اعلام خواهد شد."و ما پس از آن گنج. ما نسبت به قرار دادن زنان, فوتبال حتی بیشتر در جلو و مرکز در صحنه جهانی است."

مسابقات برگزار خواهد شد در سراسر هر دو ملت لگد زدن در پارک بهشت در اوکلند, نیوزیلند. فینال برگزار خواهد شد در ورزشگاه استرالیا در سیدنی غربی - همان ورزشگاه که میزبان بازی های المپیک 2000 سیدنی. پس از موفقیت بزرگ 2019 بازی FIFA شورا به اتفاق آرا رای به گسترش تعداد تیم های شرکت از 24 به 32. این بود اخبار برای دلایل بیشتر از یکی. فراتر از سود آشکار بودن بیشتر فراگیر در سراسر جهان ورزش, آن را نیز به معنی "ده ها تن از اعضای انجمن را سازماندهی خود را در فوتبال زنان برنامه دانستن آنها شانس واقعی مقدماتی" رده مربیان گفت: در آن زمان. "این زمان به نگه داشتن شتاب رفتن و گام به پرورش و رشد فوتبال زنان. من خوشحالم برای دیدن این طرح های مختلف - تبدیل شدن به یک واقعیت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن