'به دروگبا هدف این بود که یک blur' - کول به یاد می آورد چلسی در لیگ شکوه هشت سال بعد

سابق چلسی چپ-بازگشت اشلی کول به یاد آورد سمت خود معروف یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی بایرن مونیخ

توسط PATRIS-MUSIC در 30 اردیبهشت 1399

سابق چلسی چپ-بازگشت اشلی کول به یاد آورد سمت خود معروف یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی بایرن مونیخ هشت سال پس از آن اتفاق افتاده است.

چلسی برنده اول خود را در لیگ قهرمانان تاج با شکست دادن مدافع در ضربات پنالتی پس از 1-1 قرعه کشی بیش از 120 دقیقه در بایرن در زمین خود از آلیانز آرنا.

این بازی بدون گل طریق 83 دقیقه قبل از توماس مولر قرار بایرن جلوتر و پس از آن کول اعتراف کرد او فکر کرد که شانس خود را برای بلند کردن تروفی رفته بود.

"در طول بازی من همیشه فکر می کردم ما تا به حال شانس" کول گفت: دربی فوتبال دانشگاه روزنامه نگاران. "اما زمانی که مولر به ثمر رساند, من فکر کردم آن بود و من آخرین شانس [برای پیروزی در لیگ قهرمانان] رفته بود."

اما دیدیه دروگبا خواهد آمد تا بزرگ به سمت خود را در 88 دقیقه زمانی که خود را هدر بسته بازی یک هدف است که کول را به عنوان یک "blur بروید."

"این دروگبا هدف این بود که یک blur واقعا" کول گفت. "من از نظر جسمی و ذهنی خشک شده است. اما پس از هدف در رفت و من آماده برای رفتن دوباره و می دانستند که ما برنده خواهد بود."

چلسی یک بار دیگر نگاه مانند آنها می خواهم اجازه دهید جایزه لغزش دور در وقت اضافی زمانی که دروگبا خراب Franck Ribery در جعبه به بایرن مجازات است. کول گفت: او معتقد بود که Petr Cech می تواند صرفه جویی در Arjen Robben را نقطه ضربه و ایمان به پاداش داده شد که دروازه بان رد هلندی ستاره از نقطه.

"من هنوز باور است که ما برنده خواهد بود. تالار پیت مطالعه بازیکنان در ضربات پنالتی از قبل, بنابراین من تا به حال ایمان به او" کول گفت.

این بازی در نهایت به ضربات پنالتی با کول ارائه فرصت به سطح نمره در 3-3 قبل از پنجمین و آخرین دور از داوطلبان است.

"من شخصا احساس خوب است. وجود دارد هیچ راهی برای عمل به عنوان شما نمی توانید تکرار این وضعیت بنابراین شما فقط باید اعتماد به نفس زمانی که مصرف آن" کول گفت: از نقطه خود را-ضربه که او با موفقیت تبدیل گذشته مانوئل نویر.

بلوز خواهد برنده لیگ قهرمانان اروپا در دور بعدی از بورس به عنوان چک نجات از Bastian Schweinsteiger مجازات قبل از دروگبا مهر و موم اروپایی تاج برای چلسی.

کول به یاد می آورد این بار سنگین رو به دروگبا قبل از مجازات و گفت که او خوشحال بود برای دیدن توپ در مبارزات اول و تنها در لیگ قهرمانان اروپا او را به برنده شدن در حرفه خود.

او گفت: "قرار دادن یک احساس حرفه ای تمام وجودم در یک مرد سخت بود اما برای به اشتراک گذاشتن تاریخ ساخت با چلسی, طرفداران و خانواده من تجربه ای است که هرگز فراموش نخواهد شد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب