تگزاس linebacker Overshown به نشستن تا 'تغییرات'

AUSTIN تگزاس (AP) -- تگزاس junior linebacker DeMarvion Overshown saidThursday او را به نشستن از تمام فعالیت ها

توسط PATRIS-MUSIC در 13 تیر 1399

AUSTIN تگزاس (AP) -- تگزاس junior linebacker DeMarvion Overshown saidThursday او را به نشستن از تمام فعالیت های تیم تا شروع مدرسه جلسه مطالبات برای پردیس تغییرات به دنبال ده ها تن از Longhorns ورزشکاران است.

خواسته های ساخته شده در اوایل ماه ژوئن شامل تغییر نام چندین ساختمان دانشگاه در حال حاضر پس از نام سابق تگزاس مقامات عربستان به کنفدراسیون و تفکیک و یک تماس به رها کردن مدرسه آهنگ "چشم تگزاس است."

"ما گفته شده است که همه چیز در حال انجام در پشت بستن(d) درهای اما هنوز برای دیدن هر گونه تغییرات" Overshown توییتی.

ورزشکاران ساخته شده مطالبات در میان خواستار نژادی عدالت پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

Overshown گفت: او الهام گرفته شده است فعالیت از WNBA ستاره مایا مور که نشسته در فصل گذشته و کار به یک زندان زندانی که حامیان استدلال بود که به اشتباه محکوم کرد.

"با این حال گفت: تا زمانی که اقدام واقعی گرفته شده است و تغییرات واقعی ساخته شده من خواهد بود نشسته از همه تیم فعالیت" Overshown نوشت. ""من به حمایت از تیم من در هر آنچه انجام می دهند اما این چیزی است که من بسیار پرشور در مورد من و من می تواند همچنان به انجام یک برنامه است که نشان نمی دهد من همان عشق و حمایت من برای آنها انجام.

حتی اگر تگزاس پردیس بسته است در میان coronavirus همه گیر Longhorns بازیکنان فوتبال بازگشته اند به دانشگاه برای تابستان, تمرینات.

تگزاس junior ایمنی Caden Sterns را بازتوییت کرد Overshown اظهارات با توجه داشته باشید: "من از شما حمایت brotha و برگشت شما! عشق"."

یک تیم گفت: این مدرسه انجام طرح در پاسخ به Overshown اظهارات. Overshown در هشت بازی فصل گذشته به پایان رسید و با 19 تکل دو کیسه و یکی رهگیری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن