تست طرفداران وفاداری مجموعه MLB برای شکست

لیگ اصلی بیس بال است که یک صنعت خصوصی است و بنابراین اگر صاحبان آن را نمی توانید پیدا کنید قابل اجرا به پرداخت

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

لیگ اصلی بیس بال است که یک صنعت خصوصی است و بنابراین اگر صاحبان آن را نمی توانید پیدا کنید قابل اجرا به پرداخت دستمزد کارکنان خود را در طول چالش های اقتصادی از یک بیماری همه گیر و سپس آنها را از حق باز نمی شود.

به همین ترتیب لیگ برتر بازیکنان در کارکنان خواهد و اگر آنها نمی, مانند رفتن رای دادن به کار و سپس آنها را مجبور به این کار.

MLB نیست ضروری سازمانی اگر چه در حال حاضر تا آنجا که تا به حال گم شدن برای چند ساعت در یک بنا یا یک یانکی ها یا بازی توله مطمئن احساس می کند که راه.

اگر همه آنها می خواهم به گرد هم می آیند و جست و خیز 2020 فصل چرا بر خلاف فقط در مورد هر دیگر سازمان های ورزشی بر روی زمین آنها نمی تواند کار کردن پول آنها حق دارند برای انجام درست آن.

آنها باید بدانند که طرفداران حق بازگشت هرگز بیش از حد.

همانطور که ما وارد ماه ژوئن با هیچ معامله برای بیس بال رو به کاهش امید به آن را در کسب و کار و زمان تیک تاک به سرعت حتی برای پیشنهاد به صورت مختصر فصل اتفاق می افتد این همه تر می شود بدتر است.

در این زمینه از ویروسی همه گیر در این کشور متلاشی بیش خشونت پلیس و تظاهرات که از آن ساقه است که آن را در واقع ممکن است که بسیاری از مردم می تواند بسیار منفرجه?

ملی امریکا تفریح و سرگرمی نیست بیس بال آن مشاهده میلیاردرها و میلیونرهای مبارزه در حالی که ثروت از توده ها نوسان در تعادل بنابراین شاید این اتصالات مشکل بیس بال. از همه به خود زخم وارد این ورزش شوند هر چند به نحوی که قادر به پیدا کردن یک مصالحه در وسط این کشور از واقعیت فعلی قطعا رتبه وجود دارد.

صاحبان گریه ضعیف است. بازیکنان در حال گریه کردن غنی — و در نتیجه قادر به عبور در نیم فصل باریک پایین پرداخت.

طرفداران فقط گریه تعجب کنید که چگونه MLB نمی تواند مدیریت چه هر کس دیگری ظاهر شده است به خصوص در یک زمان مثل این.

As the calendar flips to June, baseball is still left without a plan to return. (AP)
به عنوان flips تقویم به ماه ژوئن بیس بال است که هنوز هم در سمت چپ بدون یک برنامه ریزی برای بازگشت. (AP)

آنها در حال بازی فوتبال در اروپا است. NHL به اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای باز کردن در اوایل ماه جولای. وجود دارد در مسابقه نسکار و مبارزه در UFC و به زودی سه عکس در PGA. NBA شده اند بازگشت تاریخ و بازیکنان خود را' بزرگترین گله این است که آیا بازی های آنها بازی خواهد کرد معنی دار هستند به اندازه کافی. ملی فوتبال زنان لیگ خواهد بود در اواخر ماه ژوئن است. فوتبال هنوز هم در برنامه.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر.

بیس بال ؟ البته که نه. خوب پیر خرد-خود را-پا به خارج-از-لمسی بیس بال احتمالا باید با عجله بازگشت و ادعا کرد که خالی ورزشی بازار را به خود. این بازی ها در خارج از منزل. اجتماعی فاصله است (نسبتا) آسان است. یک بخش عمده ای از درآمد است که از تلویزیون محلی نه فروش بلیط.

وجود دارد تا به حال به یک راه است. اگر تنها وجود داشته است خواهد شد.

به جای آن در اینجا آنها را با یک پیشنهاد اوایل ماه جولای شروع تاریخ در معرض خطر است. هر گونه تاخیر به شروع فصل نمی تواند ساخته شده است در به عقب پایان — پایان پیشنهاد 82-بازی (و یا 114 بازی هر بازیکن آخرین پیشنهاد) گسترش حذفی کمپین است که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به ماه نوامبر است.

اگر چیزی است که به زودی انجام می شود, سپس آن را به سادگی ممکن است انجام شود. و به عنوان astoundingly ظالمانه است که به عنوان برای تلفن های موبایل — هیچ بیس بال — آنها در حال حاضر این کار را در سال 1994.

پول است که مانند توپ و حملات به این افراد است. آنها می تواند استدلال می کنند در مورد آن را برای همیشه لطفا برای.

اگر بیس بال می خواهد به ترک در سال پس از آن آنها باید آماده برای طرفداران به ترک در بیس بال و حتی بیشتر از آن. بازی در حال حاضر برخورد با مسائل — با سرعت از بازی عدم ملی ستاره های مختلف تقلب و رسوایی. این می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. نیست ترین کشور, ورزش محبوب دیگر.

فکری طرفداران باید قدر که صاحبان و بازیکن می تواند انتخاب کنید که آیا برای انجام کسب و کار. عاطفی هر چند آنها به فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند.

بیشتر خواهد شد و طرف با مالکیت بلکه به این دلیل حتی با قابل توجهی کاهش حقوق و دستمزد می پردازد که شش یا هفت چهره بیش از حد unfathomably بزرگ برای یک فرد عادی به نوبه خود به طوری که آنها می توانید بازی بیس بال. شاید که عادلانه نیست اما چه عادلانه باید برای انجام با آن ؟

این بازیکن می تواند استدلال می کنند در مورد آنها تا آنجا که آنها می خواهند آنها نیاز به دانستن آنها می تواند برای این. و مالکیت نباید بیش از حد از خود راضی چرا که هر چه تعداد از مشتریان سوگند ورزش کردن به دلیل این مزخرف بازدید خط پایین خود را به عنوان به خوبی.

اواخر تابستان دیگر نمی خواهد بیس بال تنها دامنه. این فصل به طور منظم تنظیم شده است به چالش کشیده می شود توسط اوت یا حتی ماه سپتامبر بازی NBA و استنلی جام. گلف رشته شده اند تحت فشار قرار دادند. کنتاکی دربی بیش از حد. و البته NFL و فوتبال کالج است.

نه این کار را زمانی که هر کس دیگری ساخته شده است که این کار می تواند یک نفس گیر سطح استکبار. جزئیات چگونه به سختی مهم است. در کوتاه مدت وجود دارد یک توافق از ماه مارس و ظاهرا هیچ یک توافق می تواند در آنچه در آن می گوید دیگر.

به عنوان مثل در اینجا ما با تیک تاک ساعت و دو طرف به دنبال از لمس به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه با بیکاری و کاهش دستمزد که هر شب آتشین خشم بلعد شهرستانها ما.

هیچ بیس بال ندارد برای بازگشت. ما توجه span ندارد به هر دو ،

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن