آزمون مورد: اگر NBA نمی تواند پایان فصل هیچ کس نمی تواند

Dr. Anthony Fauci نام آن را "کاملا خلاق است." دیگر اپیدیولوژی آن را "فوق العاده جامع" و "متفکر" و "بزرگ است."

توسط PATRIS-MUSIC در 6 تیر 1399

Dr. Anthony Fauci نام آن را "کاملا خلاق است." دیگر اپیدیولوژی آن را "فوق العاده جامع" و "متفکر" و "بزرگ است." لایحه Schaffner مشهور متخصص بیماری های عفونی در واندربیلت برای بیش از 50 سال باز NBA 113-صفحه "سلامت و پروتکل های ایمنی" سند در روز پنج شنبه. او اسکن شده آن است.

و او فکر کرد به خودش: "آن است که قابل ملاحظه ای کامل و فوق العاده دقیق. ... دود مقدس! Wow."

"من از طریق آن و من سعی کردم به پیدا کردن چیزی است که آنها فکر نمی," Schaffner می گوید. "و آنها را نگه داشته و به من نشان داد که آنها فکر برخی از چیزهایی که من تا به حال."

پس با این حال می آید نکته: "آن چنان جامع و شما تعجب که آیا آن را قابل اجرا و یا پایدار در طول زمان است."

NBA مقامات نگران هستند. اپیدیولوژی نگران هستند. اما نه توسط NBA پروتکل های. بلکه آنچه آنها می توانند به آدرس نیست. هیچ ورزشی لیگ کارشناسان اشاره می کنترل دولت صلاحیت و یا "انسان تمایلات." هیچ ورزشی آمریکا لیگ بنابراین می توانید رزومه به راحتی و 100 درصد با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

NBA طرح کارشناسان موافق است که امن تر از MLB است. مراتب برتر فوتبال کالج است. یاهو ورزشی به دست آمده NBA استاد سند و بررسی آن با چند اپیدیولوژی. "آن را به وضوح استادانه درست شده ترین من دیده ام" Schaffner می گوید.

اما طرح تنها به عنوان قوی به عنوان انسان که اجرای آنها.

"آنها در حال قرار دادن بسیاری از پروتکل های مناسب در محل می گوید:" کاتلین Bachynski متخصص اپیدمیولوژی در Muhlenberg کالج. "برای من این است که احتمالا رفتن به نشان می دهد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام شود با پروتکل."

به عبارت دیگر NBA یک "آزمون مورد است."

و اگر آن را نمی تواند به پایان برساند با خیال راحت بدون آمریکا لیگ می تواند.

The single Disney "bubble" is a great advantage for the NBA, but it isn't perfect. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
تک دیزنی "حباب" است که یک مزیت بزرگ برای NBA اما کامل نیست. (جو Burbank/اورلاندو سنتینل/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

قدرت حباب

ورزشی لیگ توانایی به پایان یک فصل در سال 2020 خواهد شد بستگی دارد به طور گسترده در دو چیز است: توانایی خود را به نگه داشتن coronavirus از آن در محل های کار و توانایی خود را برای محدود کردن گسترش ویروس می شود.

و یا به عنوان NBA سند آن قرار می دهد: هدف این است که برای "کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال از coronavirus."

قسمت 1 به نوبه خود بستگی به سه چیز:

  • فاصله و پروتکل های ایمنی

  • انسان پایبندی به آن پروتکل

  • ویروس' حضور و گسترش در جوامع اطراف آن

NBA پیشگیری از پروتکل های کارشناسان می گویند به سختی می تواند بهتر شود. بازیکنان و اعضای کادر را قرنطینه فردی در اتاق های هتل برای 36-48 ساعت پس از ورود در اورلاندو ، دیزنی کارکنان خواهد شد و ورود و خروج حباب را ماسک می پوشند. و با توجه به NBA سند "دیزنی را پیاده سازی ..., فیزیکی, فاصله, قوانین در نظر گرفته شده برای نگه داشتن دیزنی اعضای بازیگران [کارکنان] از بودن در همان اتاق در همان زمان به عنوان یک بازیکن و یا تیم عضو هیات مگر اینکه نیاز است."

انسان پایبندی, اما, آنچه دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی Jared Baeten خواستار "بزرگ متغیر است." درخواست 1,000-به علاوه مردم به رعایت 40,000-به علاوه کلمات از پروتکل تا سه ماه بدون شکست محتمل است. کارشناسان نگرانی در مورد بازیکنان جسارت در خارج از حباب با وجود ناشناس خط تلفن برای گزارش فساد است. آنها نگران مهمانان. و آنها نگران کارکنان هتل که خارج NBA حوزه قضایی است.

کسانی که دیزنی کارکنان باز خواهد گشت و هر روز به جوامع به طور فزاینده غرق COVID-19. این ویروس در حال رشد با حضور در اورلاندو Bachynski معتقد است "در حال رفتن به غالب متغیر است." اورنج کانتی گزارش یک رکورد بالا 1,051 موارد در روز پنج شنبه در درصد مثبت نرخ 17.9. کارشناسان آن را بعید است که اعداد را به بازگشت به سطوح قابل کنترل در هر زمان به زودی.

"این شیب رو به پایین گرایش به بسیاری مهربان از این به سمت بالا شیب. به عبارت دیگر رشد نمایی اتفاق می افتد خیلی سریع تر و سپس آن را طول می کشد بسیاری دیگر به عقب بر گردیم پایین" Bachynski توضیح می دهد. "که فقط ماهیت عفونی گسترش یافته است."

آن را آسان به این باور در مفهوم حباب. اما از آن آسان است برای فراموش کردن دلیل برای آن است. ایالات متحده موفق به سرکوب ویروس. "اگر شما حمل و نقل همه به نیوزیلند, شما فقط می تواند بازی و ماندن در هر هتل" Baeten اشاره می کند. "شما می خواهم که هیچ محدودیتی در همه." اما در فلوریدا "در بسیاری از ویروس فشار در هر پناه جامعه" Baeten می گوید. "آیا پناه جامعه است که خانواده خود را در خانه خود و یا [NBA]."

کاهش COVID-19 گسترش

کارشناسان آشنا با NBA طرح می گویند از آن جایی بین "محتمل" و "اجتناب ناپذیر" است که این ویروس خواهد شکست. حتی لیگ اذعان می کند آن را "ممکن است."

هنگامی که آن را ندارد Part 2 آغاز می شود – و یا نه در حال حاضر آغاز شده است. گسترش کاهش بستگی به چهار چیز است:

  • تست فرکانس – توانایی تشخیص موارد اولیه (و تست مجمع تشخیص مصلحت نظام – زمان چرخش بین دولت و نتیجه)

  • فاصله و پروتکل های ایمنی

  • انسان پایبندی به آن پروتکل

  • تماس با ردیابی – توانایی شناسایی پتانسیل مواجهه با فرد آلوده و پروتکل ها

دوباره NBA می شود نمرات بالا. "تعهد به تست این است که واقعا مهم است" Baeten می گوید. NBA آن را انجام دهد هر روز و گاهی روزانه. آن را "به دنبال جمع آوری نمونه های از بازیکنان و مربیان و داوران در شب با هدف بازیابی [که] در نتیجه صبح روز بعد" با توجه به سند. آن ممنوع است, همه چیز از بین تیم های داخلی وعده های غذایی به دونفره تنیس روی میز دو تا از بسیاری از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس قبل از آن بوده است شناسایی شده است.

یک بار آن شناسایی شده است, در زندگی روزمره, CDC توصیه می کند که همه "تماس نزدیک" از یک فرد آلوده قرنطینه برای 14 روز. NBA نمی خواهد انجام این کار است. برخی از کارشناسان پیدا عدم انزوا مشکل ساز است. همه موافق آن را افزایش می دهد خطر است. اما نه MLB و نه MLS خواهد آن را استخدام یا نه. ورزش لیگ نمی تواند به دلایل آشکار است. کل تیم در نظر گرفته بود "تماس نزدیک." بازی نمی تواند بازی می شود. NBA جایگزین برای تست تماس روزانه, بعدی-بهترین روش عمل. لیگ اذعان می کند: "تست کامل نیست." اما این طرح کارشناسان می گویند بسیار کمی قابل اجتناب کاستی.

و در عین حال از آن است که هنوز هم در رحمت رفتار انسان. "چه مدت می تواند بسیاری از مردم را به رعایت بسیاری از تنگی و دستورالعمل برای یک دوره از زمان است؟" Schaffner می پرسد. پس از یک ماه از محرومیت و آزمایش منفی, با بدن خود را در هر زمان داده شده به احتمال زیاد-اما-نه-قطعا COVID-رایگان خواهد بازیکنان را هنوز هم حفظ یک فاصله در هتل سالن? آیا آنها هنوز هم پوشیدن ماسک خود را ؟ و یا آنها را از لغزش و سقوط قربانی به کروناویروس خستگی مانند خیلی از جامعه آمریکا ،

رایگان خود را در انتخاب زندگی خود در ماه های گذشته ده ها قرارداد بسته اند ویروس. Baeten می گوید: "سلامت ارتباطات" بسیار مهم خواهد بود. "به نظر می رسد بسیار بعید است که هر یک از بازیکنان در حال رفتن به خواندن از طریق 113-صفحه سند," او می گوید.

NBA جوابی برای آن بیش از حد. تیم تکرار سند وعده انجام خواهد شد اجباری "جلسات آموزشی" با بازیکنان و کارکنان به بررسی پروتکل های.

سند را پوشش می دهد همه چیز. طرح درخشان تصور می شد. که با این وجود خیلی شکننده صحبت می کند به خطرات ذاتی از بازی های ورزشی در کانون یک بیماری همه گیر.

آیا واقع بینانه حالات?

لیگ اصلی بیس بال منتشر شد 100-plus-صفحه دستی خود را در روز سه شنبه. یاهو ورزشی به دست آمده است که سند بیش از حد. این طرح در بسیاری از راه های آینه NBA با هر روز تست اما با یک استثنا: هیچ مفرد حباب. این کارشناسان می گویند که باعث می شود بیس پروژه به مراتب کمتر امن است.

"این بسیار مشکل تر برای کنترل زمانی که شما باید بسیاری از حرکت حباب در اطراف" Schaffner می گوید.

"که به عقب و جلو از خانواده ها می گوید:" Ron Waldman, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن "بسیار iffy."

و Bachynski: "حباب های بیشتر شما در حال اضافه کردن و ارتباط بیشتر بین این حباب بزرگتر خطر است."

کالج, فوتبال, برنامه های, در ضمن در حال محزون می خوانی کافی نیست. دانشگاه فاقد منابع برای مطابقت با NBA. تنها دیگر لیگ است که می تواند توسط NFL. آن را بیش از حد خواهد شد در نهایت انتشار آن گسترده خود از پروتکل های. Schaffner می گوید آن را بیش از حد خواهد شد "تکیه بسیار به شدت در تست."

در عین حال آن را احتمالا ناب به سمت بیس بال برنامه بدون حباب. اجازه می دهد بازیکن را به شاتل بین تیم امکانات و خانواده "شما فورا ضرب تمام مخاطبین بالقوه است که می تواند به شما معرفی [ویروس] به تیم, جامعه," Baeten می گوید. NFL اضافی ماه به امید یک رو به پایین ویروس منحنی. اما شیوع بالقوه قابل توجهی می شود.

این است که به آن می گویند بسکتبال-یا-مجسمه نیم تنه برای آمریکا تیم های ورزشی در سال 2020 است. این NWSL می تواند موفق با هشت تیم, ماه طول, حباب مسابقات در ایالت یوتا است. شاید MLS می تواند به عنوان به خوبی. اما آن را مانند NBA است که در دیزنی با ظاهر کمتر سختگیرانه راه اندازی و با کیکآف کمتر از دو هفته به دور است.

بسکتبال تنها نقطه ضعف واقعی آن است که در داخل خانه که در آن ویروس گسترش بیشتر prolifically. فهرستی از اندازه دیده می شود در هر صورت. وجود دارد فرصت کمتری برای NBA قرار گرفتن در معرض ویروس. اما یک یا دو تست مثبت در حالی که بر روی صفحه رادار در بیس بال و یا فوتبال می تواند یک outsized اثر در پرتال تخصصی اولی.

"وجود دارد در حال رفتن به برخی از شانس تصادفی درگیر در اینجا بیش از حد" Bachynski یادداشت ها. شایع جامعه گسترش نمی کند, برای مثال, تضمینی که دیزنی کارکنان قرارداد COVID. "انتقال این ویروس است, یونیفرم," او می گوید.

و در نهایت وجود دارد مرموز خاموش آستانه. هیچ لیگ هنوز یک مشخص شده است. "ممکن است که کارکنان بازیکنان و یا دیگر شرکت کنندگان ... ممکن است تست مثبت یا قرارداد coronavirus" NBA اذعان دارد. "وقوع کوچک و یا در غیر این صورت انتظار می رود تعداد COVID-19 موارد نمی خواهد نیاز به یک تصمیم به تعلیق یا لغو از سرگیری 2019-20 فصل است." اما چه خواهد بود ؟

چگونه آدم نقره را تحمل ریسک در مقایسه با راب مانفرد و راجر Goodell را که در گذشته ناشناخته بزرگ.

"من کاملا مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از نشت" Waldman می گوید: از NBA حباب. وجود دارد خواهد بود در جاهای دیگر نیز هست. "و ممکن است بازیکنان که آلوده می شوند. و سپس آنها در حال رفتن به مواجهه با برخی از تصمیم گیری است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن