تیم های انتشار مجموعه ای از جزئی leaguers

هفت ماه گذشته بوده است, وحشیانه, برای کوچک لیگ بیس بال. در ماه نوامبر قبل از coronavirus همه گیر باعث بسیاری ا

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

هفت ماه گذشته بوده است, وحشیانه, برای کوچک لیگ بیس بال. در ماه نوامبر قبل از coronavirus همه گیر باعث بسیاری از کسب و کار را تعطیل, Major League Baseball بود با توجه به از بین بردن بیش از یک چهارم از آنها جزئی تیم های لیگ. ایده دریافت مقاومت از جمله محکومیت از نشستن اعضای کنگره است. سپس همه گیر رخ داده و MLB تعطیل عملیات برای هم بودن. در حالی که MLB این نسخهها کار بر روی گرفتن برخی از صورت ظاهر از یک سال 2020 فصل رفتن وجود خواهد داشت هیچ جزئی لیگ فصل است. MLB خواهد شد برای از بین بردن 40-به علاوه جزئی از تیم های لیگ برتر, بعد از همه, کمک, در بخشی از coronavirus.

بیس بال خاموش کردن سخت شده است در جزئی leaguers که تنها پرداخت و به شدت underpaid در آن — در طول فصل به طور منظم. آنها پرداخت می شود در بهار و یا آموزش های offseason. خوشبختانه MLB شدت و موافقت به پرداخت جزئی leaguers 400 دلار در هر هفته از طریق مه 31. آن روز نزدیک است. دو و میدانی اعلام کرد که آنها نمی خواهد پرداخت خود را جزئی leaguers پس از مه 31. رنجرز Padres, White Sox بریوز, Mariners, مارلین داجرز دایاموند بکس متس و Astros اعلام کرد آنها ادامه خواهد داد بازیکنان خود را حداقل از طریق پایان ماه ژوئن. این مارلین Padres و دریانوردان خواهد پرداخت آنها از طریق پایان ماه اوت.

به عنوان بخشی از مارس توافق است که در آن MLB مالکیت و MLB بازیکنان ارتباط توافق سرشکن حقوق برای سال 2020 فصل اگر یکی وجود دارد 2020 پیش نویس کوتاه شد به پنج دور. این 2021 می تواند تنها 20 دور است. همچنین بخشی از قرارداد تیم ها می توانید مقدار نامحدودی از undrafted بازیکنان برای $20,000 یک مزیت قابل توجهی برای مالکیت با توجه به ششم دور اسلات جایزه در سال گذشته در محدوده از $237,000 به $301,600.

متاسفانه بيشتر است minor league قتل عام. بسیاری از تیم ها آزاد شده اند جزئی بازیکنان لیگ برتر به تازگی: کاردینالز دایاموند بکس, رشته کوه های راکی, اشعه, اتباع, متس, برورز, Mariners, آرام و قرمز هستند که ما می دانیم تا کنون به لطف گزارش از جان Heyman و رابرت موری. جانباز outfielder کارلوس گونزالس ترین عناوین به عنوان او منتشر شد از خود جزئی لیگ قرارداد با ملوانان امروز. یک عامل Heyman صحبت با نام همه چیز "به معنای واقعی کلمه یک جنگ منطقه وجود دارد." شایان ذکر است که برخی از این اخبار منتشر شده به احتمال زیاد می کردم اتفاق افتاد در پایان بهار آموزش.

ورزشی امیلی Waldon صحبت به عامل دیگری بود که بیشتر رنگارنگ در مورد این موضوع. او گفت: "بنابراین آنها می تواند ادعا می کنند آنها هنوز پرداخت اما در واقع انداخت یک سوم از این سیستم در دریا برای نجات چیست ؟ کمتر از 300k?" این نماینده افزود:"همچنین چرا بازیکنان و لیگ صفحات وب صفحات به روز شده با نسخه? بنابراین هیچ کس می توانید ببینید و قتل عام است ؟ نیازی به پاک کردن 50+ لکه های قبل از پنج دور پیش نویس است."

کوتاه پیش نویس است به علت تعداد زیادی از بازیکنان که در غیر این صورت بوده است برداشت امروز برای بازی با تاریخ و کالج ها. برخی از خواهد داد تا خود را در بیس بال رویا در دسترس نباشد. از بین بردن بیش از 40 جزئی از تیم های لیگ برتر — برش هزاران نفر از بیس بال مشاغل در روند باعث خواهد شد بسیاری از را انتخاب کنید خطوط دیگر کار می کنند. برش بازیکنان در وسط یک بیماری همه گیر خواهد شد که همان اثر. در دراز مدت که چرا باید کسی را انتخاب کنید به تعقیب یک توپ بیس بال ، این یک جاده سخت قبل از, اما از آن خواهد شد حتی سخت تر از رفتن به جلو. دو-ورزش خواب موری تصمیم به دنبال یک حرفه ای در NFL به جای MLB; آن آسان است برای دیدن بچه های جوان از دیدن واقعی تر و پر سود جاده در ورزش های دیگر نیز هست. صاحبان رسیدن به ذخیره یک مقدار ناچیز از پول در کوتاه مدت اما محبوبیت این ورزش در حال رفتن به صدمه زدن فوق العاده از این خود تحمیل ریاضت.

Follow @Baer_Bill

تیم های انتشار مجموعه ای از جزئی leaguers در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب