تیلور Lewan خنده دار را در تیتان انتخاب رایان Tannehill بیش تام بردی

هنگامی که تام بردی بود بدون محدودیت رایگان عامل برای اولین بار در 20 سال NFL حرفه ای در اوایل این offseason, ت

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

هنگامی که تام بردی بود بدون محدودیت رایگان عامل برای اولین بار در 20 سال NFL حرفه ای در اوایل این offseason, تنسی تیتان دیده می شد به عنوان frontrunners به امضای او.

بخشی از این بود که با توجه به بردی نزدیک ارتباط تیتان سر مربی سابق و جدید انگلستان میهن پرستان هم تیمی مایک Vrabel. تنسی نیز دارای یک خط حمله قوی و مقدار زیادی از سلاح برای بردی به کار پس از آن به نظر می رسید مانند یک جا برای شش بار قهرمان سوپر باول.

به جای تیتان پاداش Ryan Tannehill برای قوی نشان دادن در 2019 فصل را با چهار سال $118 میلیون قرارداد و بردی به پایان رسید تا با Tampa Bay Buccaneers.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

تیتان بازیکنان از جمله offensive lineman تیلور Lewan به نظر می رسد فقط خوب است که با نتیجه. Lewan به تازگی NFL شبکه مایک Giardi در مورد تنسی انتخاب Tannehill بیش بردی در حالی که پرتاب در برخی از خنده دار jabs در سابق Pats QB.

خواندن آنچه Lewan تا به حال به می گویند در Giardi را توییت زیر:

Lewan کاملا شخصیت.

آن را روشن تیتان باید فوق العاده ای ایمان در Tannehill و آن را سخت به سرزنش آنها پس از دیدن او چگونه انجام فصل گذشته. 31 سال به پایان رسید مبارزه با بالاترین رهگذر امتیاز از همه QBs (117.5) در حالی که حول 22 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و تنها شش interceptions.

تیلور Lewan خنده دار را در تیتان انتخاب رایان Tannehill بیش تام بردی در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن