NFL باید تو گوش به Kap پیام سال پیش

نزدیک به چهار سال پیش khezri آغاز شد و بعد از زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی های NFL."من می خواهم به ایس

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

نزدیک به چهار سال پیش khezri آغاز شد و بعد از زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی های NFL.

"من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ" Kaepernick گفت: در سال 2016. "برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است."

Kaepernick اعتراض لرزاند لیگ. این کشور بیش از حد. زانو را تبدیل به یک موضوع به طور منظم برای آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دنباله. او متوجه شد مقدار زیادی از حمایت از سرود و پرچم باقی می ماند گرامی توسط بسیاری از. او خستگی ناپذیر لعنتی بازیکنان ("حرامزاده!") و NFL خود را ("کل بی احترامی برای کشور بزرگ ما!") به صاعقه وار تشویق در میان هواداران.

لیگ هرگز راحت در وسط طوفان. آن flailed در مورد نحوه برخورد با بازیکن تظاهرات. اولین بار آن را مجاز آن است. پس از آن بازیکنان به اتاق قفل است. سپس آنها را به عقب آمد بیرون. پس از آن تقریبا همه زانو زد. سپس آنها نیست. آن را یک فاجعه بود.

در نهایت پول اختصاص داده شد به عدالت اجتماعی طرح تاکتیک زانو پژمرده و البته Kaepernick بازی هرگز دیگر پایین. هیچ چیز حل و فصل شد. تیم NFL صاحبان با توجه به سابق NFL معاون رئیس جمهور جو لاکهارت اعتقاد Kaepernick بود "بد برای کسب و کار است."

Houston wide receiver Kenny Stills kneels during the national anthem before a September game in 2019. (Kevin Jairaj/USA TODAY Sports)
هوستون گسترده گیرنده کنی عکسهای زانو زده در طول سرود ملی قبل از سپتامبر بازی در سال 2019. (کوین Jairaj/USA TODAY Sports)

در کوتاه مدت آنها ممکن است درست باشد. Kaepernick عادلانه یا نه بود و هنوز یک پلاریزه رقم در آنچه که فوق العاده قطبی ملت است. آن را در زمان زمان طولانی برای NFL برای پس گرفتن آن مخاطبان تلویزیون است.

در حال حاضر چه ؟

اگر چه در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت گسترده وجود دارد بازگشت بازیکنان زانو طول سرود? و یا برخی دیگر ، و اگر این بار برخی از (و یا حتی بسیاری از) سفید تیمی که در حال پیوستن به آنها را?

چه NFL این زمان به ویژه حق بازگشت در وسط یک انتخابات فصل زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن را گرم پاسخ نسبتا قابل پیش بینی ؟

"Khezri نماد مردان سیاه و سفید بودن درمان متفاوت از مردان سفید پوست در امریکا" لاکهارت گفت.

چه موقعیت NFL صاحبان حق رای در این زمان ؟

تاریخچه تقریبا هر آينه رفتن به عقب نگاه مطلوب در Kaepernick. این Kaepernick منتقدان نمی خواهید به شنیدن این که اما این نوع از مسائل اغلب در مورد داشتن روشن ترین روایت است. در ابتدا Kaepernick آن را ندارد یا نمی همیشه بیان آن است. فریاد که به خوبی پرداخت می شود ورزشکاران یک بازی باید ایستاده و احترام نظامی به عنوان منتقدان استدلال بود.

رفتن به جلو به عنوان جزئیات محو و تمرکز باریک, او به احتمال زیاد خواهد شد. Kaepernick جوراب گزینه های فراموش خواهد شد. نسل محو خواهد شد. آن را مانند که با هر جنبش اجتماعی. Kaepernick در کنار برابری. او در کنار پیشرفت است.

این است که در سال 2020 نمی 2016. NFL متفاوت است. آن است که همیشه متفاوت است. لیگ نوبت بیش از سرعت. سنین باقی می ماند همان (عمدتا در اوایل 20s). این دیدگاه نیست.

این تصادفی نیست که در واکنش به Floyd مرگ شده است به مراتب بیشتر و به مراتب متنوع تر از قبل است. بازیکنان به نظر می رسد کمتر مایل به سقوط برای انحراف از غارتگران که باید محکوم شود اما مجاز به تغییر موضوع است. آنها را صدا نیست می ترسم از هر گونه واکنش و نه فقط تاسیس ستاره با هیچ چیز برای از دست دادن مانند تام بردی یا J. J. وات.

"سیاه و سفید جامعه به کمک ما نیاز دارد" گفت: Cincinnati جو نقب زدن, 23. "آنها شده اند و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است. باز کردن گوش خود را گوش دادن و صحبت می کنند. این سیاست است. این است حقوق بشر است."

"نژادپرستی نهادی در این کشور شکسته قلب من و نیاز به توقف" گفت: فیلادلفیا کارسون Wentz, 27. "حتی نمی تواند درک آنچه در جامعه سیاه و سفید به تحمل روزانه است."

"من جانبداری با برادران من که در مقابله و به طور مداوم در مقابله با چیزهایی که من هرگز تجربه" گفت: Clemson را ترور لارنس 20 و به احتمال زیاد شماره 1 انتخاب کنید در 2021 پیش نویس NFL. "بی عدالتی روشن است. و پس از آن متنفرم. آن را دیگر نمی تواند توضیح داده میشه. اگر شما هنوز هم 'توضیح' آن – قلب خود را بررسی کنید و بپرسید چرا؟"

که سه quarterbacks از شهر های کوچک آمریکا.

Eagles quarterback Carson Wentz spoke out on the nation's need to eradicate racism. (Photo by Andy Lewis/Icon Sportswire via Getty Images)
عقاب کارفرمایی کارسون Wentz صحبت کردن در این کشور نیاز به از بین بردن نژاد پرستی. (عکس توسط Andy Lewis/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

فصل هنوز ماه دور اما تعداد قابل ملاحظه ای از بازیکنان NFL متفاوت از پس زمینه به نظر می رسد درگیر و با انگیزه به انجام کاری می گویند چیزی برای ایستادن چیزی.

شاید آنها را پشت زانو. شاید آن چیز دیگری است. شاید آن را فقط به کلمات. وجود دارد هیچ گفتن حق در حال حاضر.

جهان را هر چند. را مغلوب ساختن پیشی جستن. چگونه خواهد NFL واکنش نشان می دهند این زمان ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب