Taulia Tagovailoa انتقال از آلاباما به مریلند

COLLEGE PARK, Md. (AP) -- Taulia Tagovailoa یک پشتیبان و کارفرمایی در آلاباما پشت ستاره برادر توا Tagovailoa ا

توسط PATRIS-MUSIC در 27 اردیبهشت 1399

COLLEGE PARK, Md. (AP) -- Taulia Tagovailoa یک پشتیبان و کارفرمایی در آلاباما پشت ستاره برادر توا Tagovailoa است انتقال به مریلند.

او اعلام کرد این تصمیم روز جمعه در توییتر.

"این تصمیم آسان نبود & شده است دعا در غیر متوقف شود. با تشکر از شما به من شبان و خانواده برای همیشه شفاعت من از طرف" Tagovailoa گفت. "امروز من خوش شانس برای به اشتراک گذاشتن که من خواهد بود در ادامه معاون آموزشی و ورزشی, سفر در دانشگاه مریلند است. ممنون میشم به مربی Locksley و کارکنان به من این فرصت. من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به کالج پارک. خدا نگهدار و برو Terps!"

5-پا-11 کارفرمایی خواهد شد نیاز به یک چشم پوشی برای اینکه واجد شرایط این فصل است. او با بازی پنج بازی در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول تکمیل 9 از 12 عبور برای 100 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

مریلند سر مربی مایک Locksley مربی توا انتخاب پنجم به طور کلی در پیش نویس NFL توسط میامی به عنوان آلاباما حمله هماهنگ کننده. در سال 2018 به Locksley-Tua Tagovailoa ترکیب کمک کرده آلاباما مجموعه سوابق تحصیلی برای امتیاز به ثمر رساند (623), single-فصل مجموع جرم (6,859 متری) و عبور متری (4,231) در یک فصل است.

وارد فصل دوم خود را به عنوان مربی Terrapins, Locksley خوشحال است به جوانتر Tagovailoa در مخلوط در کارفرمایی.

"Taulia برجسته رشته چشم انداز عالی و جیب آگاهی" Locksley گفت. "او یک انقباض رهگذر است که توانایی به ایجاد و گسترش پخش در داخل و خارج از جیب زیرا خود را بالاتر از متوسط ورزشکاری. Taulia فوق العاده تماس و مسیر خود را می اندازد و ارائه توپ با بالاتر از متوسط دقت است. او بسیار رقابتی بازیکن است که به مسابقه بزرگ به خوبی کارفرمایی اتاق."

در دبیرستان Taulia Tagovailoa شد تنها کارفرمایی در آلاباما تاریخ به حداقل چهار 400-حیاط عبور از اجرای برنامه در حرفه خود. او انداخت برای 3,728 متری و 35 touchdowns به عنوان ارشد در تامپسون بالا است.

---

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de