نگاهی به شیرجه رفتن عمیق به هوش مصنوعی با این 4 دوره بسته نرم افزاری

دیگر به شدت تنزل به قلمرو داستان های علمی تخیلی نشان می دهد و رمان های هوش مصنوعی می تواند در بر داشت در پشت

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

دیگر به شدت تنزل به قلمرو داستان های علمی تخیلی نشان می دهد و رمان های هوش مصنوعی می تواند در بر داشت در پشت مهم فن آوری است که در حال رانندگی نوآوری در سراسر جهان است. از اکتشافات فضایی و خود رانندگی اتومبیل به اطلاعات علم و بازاریابی الگوریتم های هوش مصنوعی است که نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های که در حال حرکت بشریت رو به جلو است.

حتی اگر شما در حال برنامه ریزی در هوش مصنوعی بخش از گوگل یا ناسا, شما در حال رفتن به می خواهید به حداقل پایه درک چگونه این طور فزاینده ای قدرتمند و فن آوری های پیچیده کار می کنند اگر شما در حال رفتن به رقابت در یک data-driven جهان است. نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری می تواند کمک به شما به سرعت فقط برای $34.99 — 95% خود را با قیمت معمول در حال حاضر.

این چهار دوره بسته نرم افزاری به شما راه رفتن را از طریق هر دو مقیاس از روش های متنوع تر عناصر زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل به کار گرفته شده توسط متخصصان هوش مصنوعی.

مقدماتی دوره یادگیری ماشین A–Zهمراه با 40 ساعت از محتوا است که به شما می آموزد در مورد اساس مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها و آنچه در آن طول می کشد به ماشین آلات "یادگیری" خود به خود. با بیش از 100,000 رأی مثبت از ثبت نام دانش آموزان این در عمق ماژول به شما آموزش در مورد رفتن-به زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و تحقیق همراه با نحوه ساخت دستگاه مدل های یادگیری است که می تواند عملکرد در دنیای واقعی است.

بعدی شما آماده به حرکت بر روی پیشرفته تر عناصر هوش مصنوعی در یادگیری عمیق و A–Z البته که می آید با بیش از 20 ساعت آموزش است که با استفاده از نمونه های دنیای واقعی به شما درک درستی از شبکه های عصبی داده ها و نقشه های خود سازمان روش ها و خیلی بیشتر.

نیز وجود دارد یک 73-البته سخنرانی که اختصاص داده شده به شما آموزش در مورد پیشرفته تر عناصر پایتون (یکی از AI را با ارزش ترین و متنوع زبان های برنامه نویسی) همراه با یک دوره که به شما معرفی به TensorFlowفوق العاده قدرتمند تجزیه و تحلیل و مدل سازی برنامه.

شیرجه رفتن به هوش مصنوعی با نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری. شما می توانید آن را در فروش فقط برای $34.99.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

عکس پوشش توسط Safar Safarov/Unsplash


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن