لایحه Belichick سکوت بسيج

در این لحظه تاریخی وجود دارد و نه وسط زمین. انتخاب برای پشتیبانی از مفهوم برابری و آزادی و عدالت برای همه و یا

توسط PATRIS-MUSIC در 16 خرداد 1399

در این لحظه تاریخی وجود دارد و نه وسط زمین. انتخاب برای پشتیبانی از مفهوم برابری و آزادی و عدالت برای همه و یا نه.

میهن پرستان cornerback Stephon گیلمور 2019 NFL بازیکن دفاعی سال بدون شک با توجه به موقعیت خود در این موضوع با توجه به دخالت در قدرتمند و در حال حرکت تصویری تولید شده توسط چند برجسته بازیکنان NFL. تا جایی که رئیس خود را ؟

سوال از میهن پرستان مربی لایحه Belichick سکوت مطرح شده توسط تام کوران از NBC Sports بوستون. در زمانی که بیشتر و بیشتر مربیان در حال صحبت کردن در قانع مد (از جمله یک جفت سابق Belichick lieutenants برایان فلرس و لایحه اوبراین), Belichick آرام باقی می ماند.

از یک سو او همیشه آرام است. از سوی دیگر در گذشته نمونه ای از Belichick شکستن شخصیت مربوط می شوند در این لحظه. برجسته ترین در حال حاضر برای مقاصد Belichick در نامه ای به رئیس جمهور فعلی فقط قبل از انتخابات. و هنگامی که پس از آن نامزد تماس Belichick برای اجازه به خواندن این نامه علنا Belichick (در آن نامزد) نوشت: نامه های مختلف که در واقع قوی تر است.

Belichick بعدها نوشتن این نامه توضیح داد که آن را سیاست است که انگیزه او را "دوستی و وفاداری" به نامزد. و پس از آن در حال حاضر عادلانه به درخواست چه خواهد Belichick را از "دوستی و وفاداری" به بازیکنان خود که در حال حاضر در حال فریاد برای وعده آمریکا که محروم شده است برای آنها به مراتب بیش از حد طولانی ؟

دوباره, هیچ میانه. باید وجود داشته باشد هیچ چیز سیاسی در این مورد. یا شما به حمایت از برابری و آزادی و عدالت برای همه و یا شما نمی. برای NFL مربیان آنها یا حمایت از مردان در اتاق قفل است که به سادگی در تلاش برای بدست آوردن چیزهایی که امریکا ادعا می کند به آزادانه در اختیار تمام مردم و یا آنها نمی.

Belichick تبدیل 68 در ماه آوریل است. او دیده است که بسیاری از چیزهایی که او کار کرده است با بسیاری از مردم و او تا به حال بسیاری از تجربه. و در حالی که تصمیم گیری در مورد که شایسته است به کار در تیم و یا یک نقطه در صف شروع رانده شده تنها با یک شور و کور را به نفع خود بدون در نظر گرفتن هر یک از بازیکنان' ویژگی های جهان منتقل شده بر روی محور خود در طی 11 روز.

در آب و هوای این سکوت می فرستد یک پیام شاید حتی قوی تر از صحبت کردن است. به ویژه هنگامی که در این مورد Belichick پشتیبانی از یک نامزد که اخیرا با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای روشن شدن جمعیت های مسالمت آمیز معترضان در پیشبرد عکس op در یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است. در این لحظه خاص در تاریخ و با توجه به Belichick عمومی برای حمایت از این نامزد, سکوت مقدار به تصویب. و تصویب است که رفتار متضاد به همه چیز که گیلمور و دیگر بازیکنان NFL در حال تلاش برای به انجام رساندن.

"او گفت: بازیکنان نه به انتخابات و یا بحث با رسانه ها از آنجا که آن را تبدیل به یک حواس پرتی" سابق پرستان بازیکن گفت: در کوران این هفته است. "بنابراین ما گوش اما زمانی که ما او تایید شده [دونالد] تهمت بسیاری از مردم ناراحت شدند. او سعی کرد به او می گویند او نمی تایید او و که او فقط نوشتن یک نامه اما همه ما می دانستم که آنچه در آن نامه به معنای."

یکی دیگر از میهن پرستان سابق بازیکن انتظار ندارد Belichick به می گویند هر چیزی در همه در حال حاضر.

"من فکر می کنم این اقلیت از مربیان در واقع به یک sh-t به اندازه کافی به گام کردن لبه" بازیکن سابق گفت: Curran. "من فکر می کنم او در مورد مراقبت از بازیکنان اما نه به اندازه کافی برای صحبت کردن در این. این است که هر کسی را شگفت زده کرد؟"

Belichick می تواند تعجب همه ما — خوش — با قرار دادن قلم به کاغذ و یا تارهای صوتی به میکروفون و گفت: چیزهایی که گیلمور و دیگر بازیکنان می خواهند بشنوند: "من محکوم به نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. اعتراف میکنم اشتباه کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. من اعتقاد دارم که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

به عنوان Belichick توجه به انتخاب خود را انتخاب کنید از یک طرف در ماه نوامبر سال 2016 او ممکن است مجبور به رفتن و حتی کمی دورتر برای متقاعد کردن بازیکنان خود را که او به طور کامل و به طور کامل پشتیبانی از تلاش برای تضمین برابری نژادی و عدالت است.

لایحه Belichick سکوت بسيج در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب