افزایش به یاد NFL است که شما را تماس در فصل

در صورت ادامه افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا به سه تیم NFL Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه دستور بستن باره

توسط PATRIS-MUSIC در 24 تیر 1399

در صورت ادامه افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا به سه تیم NFL Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه دستور بستن بارها و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت به علاوه مراکز تناسب اندام و مراکز در 30 را انتخاب کنید و شهرستانهای استان است.

"ما در حال ادامه برای دیدن بستری شدن در بیمارستان افزایش یابد و ما همچنان به افزایش در نرخ مثبت در دولت" Newsom گفت. "ما در حال حرکت به عقب به یک" تغییر حالت از اصلی ما ماندن در خانه ،

در تگزاس به دو NFL فرانچایز رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به تازگی موظف ماسک صورت توان در اکثر شهرستانهای استان و ارائه شده برای اعمال محدودیت بر تجمع بیش از 10 نفر در حالی که هشدار داد که ادامه افزایش موارد می تواند منجر به "ضرورت بسته شدن تگزاس پایین."

بیشتر به طور خاص, در, سخت, ضربه, هوستون, شهردار قدس از موضعی دو هفته "گام به عقب است."

"ما در حال رفتن به نیاز به یک تعطیلی برای یک دوره از زمان" شهردار سیلوستر ترنر پیش بینی شده و اگر وجود ندارد یک چرخش در گسترش.

The NFL is pressing on with training camp, which is slated to begin on July 28. (AP Photo/David J. Phillip)
NFL است که با فشار دادن در اردوگاه های آموزشی است که میله میله برای شروع در جولای 28. (AP Photo/David J. فیلیپ)

در ضمن مدارس در میان دیگر NFL مکان Nashville و آتلانتا خواهد شد که سال های مدرسه شروع آموزش از راه دور.

آن را یک عقب نشینی در بازگشایی.

تماس بگیرید و یا آن را یک نگرانی رو به جلو برای فوتبال و لیگ اصلی بیس بال – که ممکن است قادر به تدوین برنامه ها و اقدامات الزم برای سال 2020 فصل اما نمی تواند تضمین نماید که چگونه این ویروس رفتار خواهد شد و یا چگونه دولت های محلی با قدرت برای جلوگیری از فقط در مورد همه چیز واکنش نشان می دهند به آن است.

NFL اردوگاه های آموزشی انتظار می رود برای باز کردن بعد از این ماه و فصل به طور منظم تنظیم شده است برای شروع در سپتامبر. 10. اگر یک چیز وجود دارد این بیماری همه گیر ثابت کرده این است که پیش بینی هر چیزی دو هفته از, اجازه دهید به تنهایی دو ماه خطرناک است. همه چیز جزر و مدی. مکان هایی که سالم هستند و در حال حاضر نقاط داغ. و بالعکس.

در ماه آوریل در روزهای اولیه از این اجرایی شهرستان سانتا کلارا (به San Francisco 49ers) گفت که او انتظار ندارد "هر بازی ورزشی حداقل تا شکرگزاری و ما می تواند خوش شانس به آنها را با شکرگزاری."

که پیش بینی نشده برگزار شد به عنوان 49ers و هر تیم NFL در حال حاضر سبز روشن به بازی. اما, آن را برجسته چالش ها تلاش به مرحله یک فصل عادی. می توانید یک شهرستان و یا یک شیوع در یک بازار upend همه چیز ؟

شاید شما می تواند با یک معامله. شاید. اگر چه این سه ؟ خواهد شد این بازی از یک فصل نمی تواند تصمیم کمیساریای راجر Goodell بلکه نسبتا ناشناخته شهرستان کمیسر جایی ؟ و یا هیچ مقام برگزیده خطر خشم بودن فرد است که تعطیل NFL?

هیچ کس نمی داند. هیچ کس تا کنون می داند با این چیز.

NBA و NHL رفته حباب مسیر در تلاش خود را برای تکمیل 2019-2020 فصل است. بسکتبال در اورلاندو است. هاکی به کانادا رفت (ادمونتون و تورنتو) که در آن ویروس است که به مراتب کمتر شایع تر از ایالات متحده است. کسانی که در لیگ می تواند به کنترل بسیاری از چیزها است. اگر حباب نگه می دارد و سپس آنها موفق خواهد بود.

فوتبال نمی تواند انجام دهد. این ایده از یک منطقه امن برای 32 عظیم NFL عملیات در حال اجرا از اواخر جولای اردوگاه آموزشی به مارس سوپر جام غیر ممکن است.

همین کار را برای MLB است که میله میله برای شروع در جولای 25 و به خصوص فوتبال کالج است که در بالاترین سطح خود است که توسط 130 تیم در 43 ایالت در جوامع اعم از L. A. به لرمی.

"روشن است که در شرایط فعلی مربوط به COVID-19 باید بهبود" گفت: SEC کمیسر گرگ سنکی مسلما این ورزش تاثیر گذار ترین فرد در مورد چشم انداز یک فصل است.

در حال حاضر ده بزرگ و Pac-12 قطع کرده و برنامه های خود را به تنها نه بازی های کنفرانس. کسانی که تصمیم گیری ساخته شد و مدارس خود را مقامات محلی است. که ممکن است تغییر کند.

هیچ کس را لغو کرده است, هر چیزی نشده است. هر کس barreling سوی یک فصل با بهترین نیت عادی. در عین حال بدبینی نشسته است در افق. با نفوذ NFL عامل گفت Yahoo Sports او انتظار دارد در این فصل به آخرین 6-10 بازی قبل از چهل تکه تصمیم گیری می شود قابل دفاع است. این فقط یک اطلاع, پیش بینی, اگر چه.

آنچه روشن است این است که هر چه NFL برنامه های آنها را می توان طرح میتوانست توسط دولت و شهرستان سیاستمداران هستند که در واکنش به موضعی شرایطی که نمی مراقبت در مورد تلویزیون ملی قرارداد.

که برگ NFL به تلاش چه مقدار به هفت ماه تقلا (اردوگاه آموزشی برای سوپر باول) برخورد نه فقط عقب و جلو از یک بیماری همه گیر اما هوی و هوس و نظرات سیاستمداران که نمی پاسخ به آنها.

آنچه در چند هفته گذشته نشان داده است که آنچه را امروز باز نیست همیشه چه خواهد شد باز فردا.

دست و پنجه نرم کردن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن