Steve Kerr توضیح می دهد که چرا رزمندگان بودند 'معدن طلا' قبل از استخدام

رزمندگان مربی استیو کر اتحاد مستحکم خود را به عنوان یکی از حق رای دادن بزرگترین مربیان تمام وقت برنده سه قهرما

توسط PATRIS-MUSIC در 10 خرداد 1399

رزمندگان مربی استیو کر اتحاد مستحکم خود را به عنوان یکی از حق رای دادن بزرگترین مربیان تمام وقت برنده سه قهرمانی در پنج فصل و پیشرو طلایی دولت به 73 برنده در 2015-16 بهترین به طور منظم فصل رکورد در لیگ, تاریخچه. این سازمان تا به حال تجربه کرده تمدید حذفی موفقیت در دهه قبل از Kerr وارد شده است.

کر می گوید: او به رسمیت شناخته شده جذابیت پیوستن به رزمندگان قبل از او این پیشنهاد را پذیرفته برای تبدیل شدن به سازمان سر مربی در سال 2014.

"من فکر می کنم آنچه بسیاری از مردم را دیدم یک معدن طلا فقط در حال انتظار برای استخراج" کر گفت: در 95.7 بازی روز جمعه است. "هنگامی که شما می خواهم به اوراکل (عرصه) 15 سال پیش و رزمندگان نبودند بسیار خوب شما می خواهم احساس انرژی در جمعیت و شما می توانید ببینید این شهرستان پشت سر (آنها را) اوکلند و سان فرانسیسکو و کل منطقه خلیج. که نمی خواهم به زندگی می کنند در منطقه خلیج? که می خواهم به بازی در مقابل این طرفداران؟"

[مرتبط: Steve Kerr, رزمندگان سرگرم کننده را از Draymond سبز همین راه یک بار در هر سال]

آن را سخت به مخالفت با Kerr را در احساسات وجود دارد.

وی رزمندگان شرکای عمومی جو Lacob و پیتر Guber به عنوان تحقق همان چیز و شکل دهی مجدد این سازمان در طول دهه گذشته است.

Kerr کمک رزمندگان تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود و در حال حاضر گلدن استیت خبره به عنوان یکی از لیگ را مطلوب ترین سازمان برای پیوستن به.

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

Steve Kerr توضیح می دهد که چرا رزمندگان بودند 'معدن طلا' قبل از استخدام در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن