استیسی لوئیس خواستار مدعی اندرکار برای بازی آهسته در خانمها اسکاتلندی باز

استیسی لوئیس هرگز از مسئله بازی آهسته فاصله نگرفت. سال گذشته در طول مسابقات قهرمانی اویان، او به توییتر رفت تا

توسط PATRIS-MUSIC در 26 مرداد 1399

استیسی لوئیس هرگز از مسئله بازی آهسته فاصله نگرفت. سال گذشته در طول مسابقات قهرمانی اویان، او به توییتر رفت تا دور نزدیک شش ساعته در فرانسه را صدا بزند.

این آخر هفته در اسکاتلند لوئیس کردم خاص تر ، خواستار از او بازی رقبای خود را برای سرعت بازی خود را در Aberdeen استاندارد سرمایه گذاری خانمها اسکاتلندباز.

"من فکر می کنم بزرگترین چالش برای من فردا ماندن در آنچه من انجام می دهند، "لوئیس، "و سرعت بازی به طور ناخوشایندی آهسته است، و این به نفع من بازی نمی کند. افرادی که من با آنها بازی می کنم خیلی کند هستند."


لوئیس در دور سوم با جنیفر سونگ و آزاهارا مونوز زوج شد و در دور چهارم دوباره با آنها باز می گشت. در مرحله دوم در ساعت 6 به تنهايي وارد دور نهايي شد و با يک ضربه رهبر مونوز رو تعقيب کرد آهنگ یکشنبه دو بار در 5 زیر آغاز شد.

لوئیس گفت: «من باید در بعضی از نقاط تماشا کردن را متوقف کنم و فقط به دنیای خودت بروم و به چیز دیگری فکر کنم، برای خودت آهنگ بخونم یا کاری بکنم» "تو واقعا ً از ریتم خارج میشدی و سخته که اوضاع رو ادامه بدم"

لوئیس، 35 ساله، در جستجوی اولین پیروزی خود را از زمان تولد دختر شزن است. برنده 12 بار در LPGA، لوئیس آخرین بار در کامبیا پورتلند کلاسیک 2017 برنده شد، زمانی که او اهدا چک کل به تلاش های امدادی طوفان هاروی در زادگاهخود هیوستون.

صحبت از هیوستون، پایان قوی در اسکاتلند افزایش شانس لوئیس برای وارد شدن به باز زنان در ایالات متحده امسال در باشگاه گلف قهرمانان. او در حال حاضر معاف نیست.

Munoz, the 2012 Sybase Match Play champion, has yet to win a stroke-play title on the LPGA. آهنگ در جستجوی اولین پیروزی LPGA خود است. در سال ۲۰۰۹، سونگ برنده هر دو بخش آماتور زنان ایالات متحده و لینک های عمومی آماتور زنان ایالات متحده شد.

مربوط

#AGoodWalk: در کیف گلف LPGA کارولین ماسون چه چیزی است؟

تایوان دامن نوسانLPGA لغو به دلیل COVID, محدودیت های سفر

چارلی هال، جورجیا هال توصیف آتش سوزی Wentworth پیش از LPGA راه اندازی مجدد در اسکاتلندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب