منبع: آلاباما QB Taulia Tagovailoa کاوش انتقال

می تواند آلاباما بود بدون Tagovailoa در این فهرست در سال 2020?در هر ورزشی یاهو' پیت Thamel و دیگر رسانه های Ta

توسط PATRIS-MUSIC در 20 اردیبهشت 1399

می تواند آلاباما بود بدون Tagovailoa در این فهرست در سال 2020?

در هر ورزشی یاهو' پیت Thamel و دیگر رسانه های Taulia Tagovailoa, Tua برادر کوچکتر قرار داده شده است نام خود را در انتقال پورتال.

یک بازیکن با قرار دادن نام خود را در انتقال پورتال را تضمین نمی کند او ترک مدرسه خود را به عنوان NCAA قوانین اجازه می دهد Tagovailoa گزینه ماندن قرار داده با هیچ اثر خود را به بورس در آلاباما. اما از آن است که اولین گام برای یک بازیکن که در نهایت انتقال و اجازه می دهد تا مدارس دیگر به ببینید که Tagovailoa علاقه مند است در ترک Alabama.

توا Tagovailoa انتخاب شد با شماره 5 کلی انتخاب میامی دلفین ها در سال 2020 پیش نویس NFL.

Taulia Tagovailoa پایان فصل به عنوان شماره 2 QB

Taulia شد آلاباما شماره 3 QB برای شروع فصل و دیدم بازی محدود زمان در طول سال است. او رفت تا شماره 2 در عمق نمودار پس از توا را در پایان فصل هیپ آسیب می سی سی پی در برابر دولت است. زمانی که توا رفت مک جونز پا در آلاباما شروع کارفرمایی.

جونز بازی هست. او 97-از-141 عبور برای 1,503 متری انداخت و 14 touchdowns و سه interceptions. Taulia Tagovailoa انداخت 12 پاس تمام فصل.

جونز وارد 2020 فصل به عنوان مورد علاقه برای شروع در حالی که Tagovailoa که به رقابت با برایس جوان و دیگران برای ردیف 2 ، جوان امضا شده با Alabama در کلاس 2020 به عنوان یک ستاره پنج استخدام. او دارای امتیاز بالا دوگانه-تهدید QB در کشور و شماره 2 بازیکن در کل کلاس با توجه به رقبا.

سابق 4-star استخدام

Taulia Tagovailoa بود چهار ستاره جذب و به عنوان شماره 9 دو تهدید کارفرمایی در کلاس 2019 با توجه به رقبا. او آمد به آلاباما به عنوان Tagovailoa خانواده نقل مکان به تاسکالوسا منطقه در حالی که او در مدرسه بالا است. هاوایی بومی به پایان رسید دبیرستان خود را حرفه ای در آلاباستر, آلاباما شد و اول دبیرستان QB در دولت به چهار 400-حیاط عبور بازی ها در حرفه خود. او همچنین رهبری تامپسون دبیرستان به یک 2018 دولت عنوان شده است.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن