چیزی خوب ممکن است از این برای نسکار

کمتر از 24 ساعت پس از نسکار گزارش طناب دار کشف شده در گاراژ خود را در غرفه بابا والاس راهپیمایی در سراسر آلابا

توسط PATRIS-MUSIC در 3 تیر 1399

کمتر از 24 ساعت پس از نسکار گزارش طناب دار کشف شده در گاراژ خود را در غرفه بابا والاس راهپیمایی در سراسر آلاباما بین المللی جاده سریع السیر به خوش آمد می گوید یک گروه از طرفداران فریاد حمایت خود را.

فشرده تا در برابر حصار بود که عمدتا آفریقایی آمریکایی گروه ظاهرا حضور خود نسکار رویداد تا کنون. والاس به حال فقط به پایان رسید 14th, سوخت مسائل تأثیر شانس خود را در یک کتاب داستان پیروزی بود اما هنوز هم یک لحظه برای سرافراز جشن.

قبل از مسابقه بیرون ریز از رانندگان و اعضای تیم تا به حال اسیر این کشور توجه است. آن را به اندازه کافی برای والاس ورزش را فقط سیاه و راننده به شکستن در اشک. در حال حاضر از آن همه لبخند هر چند با تشویق بخش به بوت.

"این است که احتمالا بیشتر badass لحظه" والاس گفت: در مورد جمعیت.

"اولین بار حق در اینجا؟"

بله آنها فریاد زد.

"از آتلانتا?"

دوباره بله.

"است که بسیار سرد" والاس گفت. "ورزش در حال تغییر است."

آن است. آن را به.

هیچ کس می خواست آن را در این راه. هیچ کس می خواست نژادپرستانه نمادها به پایمال کردن یکی دیگر از مسابقه. هیچ کس می خواست والاس که باید به مقابله با شوک و وحشت از مطلع شدن توسط نسکار جمهور در مورد طناب دار.

در عین حال این اتفاق افتاده است. و در راه است که کسانی که می خواهند به لنگر ورزش به گذشته باید لغات ممکن است تحت فشار قرار دادند آن را به جلو در راه غیر قابل تصور.

"با عرض پوزش من نمی پوشیدن من ماسک" والاس گفت: در روباه "اما من می خواستم برای نشان دادن هر کس در آن بود که شما نمی خواهید به دور از لبخند من و من قصد دارم به در رفتن نگه دارید."

Bubba Wallace, driver of the #43 Victory Junction Chevrolet, speaks to the media after the GEICO 500 at Talladega Superspeedway on June 22, 2020. (Chris Graythen/Getty Images)
بابا والاس راننده #43 پیروزی اتصال شورلت صحبت می کند به رسانه ها پس از GEICO 500 در آلاباما Superspeedway در 22 ژوئن سال 2020 است. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

FBI محققان گفت: اواخر روز سه شنبه که هیچ اتهام فدرال خواهد بود واصل در این مورد به عنوان طناب دار شده بود در گاراژ غرفه پس از سقوط 2019. هنوز هم لحظه ای اتفاق افتاده بود.

این هیچ راز است که نسکار است, شده است و از جان گذشته برای پیدا کردن یک جوان, ستاره برک آوت است که می تواند تحریک توده ها و قرعه کشی در نسل جدیدی از طرفداران.

اخیر (یا دستور) بازنشستگی از دیل Earnhardt جونیور, Jeff Gordon, Jimmie Johnson و تونی استوارت در میان دیگران را ترک کرده اند یک خلاء است که هنوز پر شود. رتبه بندی در ادامه به خم شدن. فروش بلیط (قبل از coronavirus) آهسته بوده است.

وجود, وعده, ویژه تعقیب الیوت اما در چند سال گذشته NASCAR تلاش برای شناسایی و ترویج نسل بعدی برای ارتباط با مراتب متنوع تر از امریکا است. که شامل والاس 26 ساله در حال حاضر در سومین فصل کامل در جام جهانی سطح.

اگر چیزی خوب می تواند بیرون آمدن از چیزی وحشتناک پس از آن این است که آن ظهور در مقیاس ملی از یک متفکر و دوست داشتنی کاریزماتیک راننده که منحصر به فرد قرار به کشیدن یک ورزش را از طریق یک جهان که در حال تغییر است بنابراین به سرعت حتی در اتومبیل طراحی شده برای رفتن از 200 مایل در ساعت را نمی تواند نگه داشتن.

او تعامل با طرفداران زنده پخش شد در تلویزیون ملی به weeknight مخاطبان (آب و هوا با تاخیر این مراسم در روز) حداقل برخی از آنها تا به حال گوش از روی کنجکاوی فقط برای دیدن یک خطر ناک پایان این ورزش در آن بهترین و راننده از عزت و قدرت است. مشخصات خود را در مجموعه ای به اوج هر دو در داخل و خارج از مسابقه جهان است.

کسانی که طرفداران چوب در اطراف ؟ آنها لحن در این آخر هفته در Pocono ؟ را در نظر آنها حضور (متفق پرچم-رایگان) مسابقه در حال حاضر ؟ کسی چه می داند ؟

بیش از مسافت های طولانی, Wallace نیاز را به نفع خود به ایجاد یک تفاوت واقعی. او نمی یافت پیروزی لین در حرفه خود اما وجود دارد مقدار زیادی از وعده (چهار بالا-15 پس از اتمام در آخرین پنج شروع می شود) به خصوص اگر او می تواند حرکت به یک تیم بهتر از Richard Petty موتورسواری و اتوموبیلرانی.

"بابا نیاز به یک پلت فرم مسابقه به او به جلو و نگه داشتن او در مقابل گفت:" لایحه لستر یک آمریکایی آفریقایی راننده از 1999-2007. "پول اقدام به خرید با سرعت. اگر شما لازم نیست که پول مناسب از منابع مناسب شما برنده نیست."

و اگر او برنده لستر گفت: تاثیر عظیم خواهد بود.

"هنگامی که ببر [جنگل] نشان داد تا در گلف به عنوان برنده زمانی که سرنا و ونوس [ویلیامز] نشان داد تا در تنیس به عنوان برندگان جامعه سیاه و سفید بیرون آمد و در خیل" لستر اشاره کرد. "جامعه سیاه بیرون آمد و آنها را پشتیبانی می کند."

Fans cheer for Bubba Wallace, driver of the #43 Victory Junction Chevrolet, after the race at Talladega Superspeedway on June 22, 2020. (Chris Graythen/Getty Images)
طرفداران تشویق برای بابا والاس راننده #43 پیروزی اتصال شورلت پس از مسابقه در آلاباما Superspeedway در 22 ژوئن سال 2020 است. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

ببر و سرنا در حال غیرممکن به بالا میله برای رسیدن به. همچنین نبود فقط سیاه و سفید جامعه است که آنها را در آغوش گرفت. آنها را بیرون آورده و طرفداران جدید از همه نوع کشیده و برای خود شخصیت و سبک و همچنین بازی های خود را. والاس می تواند همان را انجام دهید حتی اگر او فقط در مخلوط بیشتر هفته.

نسکار به آن نیاز دارد. در میان یک بخش از آن بسیاری از مشتریان وفادار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم محبوب نیست. در آلاباما که پرچم شد, پرواز در اعتراض سربار از طریق هواپیما و در یک وانت رژه خارج از مسیر است.

برخی از این افراد را انتخاب کنید پرچم بیش از ورزش و هرگز دوباره. دیگران را شورشی علیه والاس تبدیل شدن به یک ستاره در همه.

نسکار نمی تواند چسبیدن به آنها را. آن را نمی تواند چسبیدن به گذشته و امید به زنده ماندن در آینده است. آن نیاز به یک جرقه برای قرعه کشی در کسانی که ممکن است در دام این وحشی اپرا صابون از یک ورزش است. عشق از اتومبیل های سریع فراتر از همه چیز است. سن. مسابقه. جغرافیا. یا آن را باید.

در اینجا در یک آخر هفته از زشتی آمد یک چهره که مسابقه به شدت نیاز دارد. نه نسکار نه بابا والاس پرسید: برای این کار حداقل در این راه است.

در اینجا او می آید هر چند. در اینجا بابا والاس.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب