افتادن NYCFC از جان گذشته برای برنده شدن بیش از اورلاندو شهر

با هیچ برنده یا گل به ثمر رساند, New York City FC رسیده اند محوری مقطع نه تنها این فصل بلکه MLS برگشت مسابقات

توسط PATRIS-MUSIC در 24 تیر 1399

با هیچ برنده یا گل به ثمر رساند, New York City FC رسیده اند محوری مقطع نه تنها این فصل بلکه MLS برگشت مسابقات جلوتر از خود را در گروه یک رقابت برابر اورلاندو سیتی در روز سه شنبه.

NYCFC (0-3-0, 0 امتیاز) خود را از دست داد گروه اول مرحله بازی 1-0 به فیلادلفیا. آنها خواهد بود و بعید است برای پیشبرد به صورت مرحله حذفی با شکست به شیرها (1-1-1 4 امتیاز) که بسیج به ضرب و شتم اینتر میامی 2-1 در اولین مسابقه بازی.

دو تیم برتر در هر یک از این شش گروه را به عنوان به خوبی به عنوان چهار مقام سوم finishers واجد شرایط برای دور بعدی این مسابقات برگزار شد در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو فلوریدا.

"اگر ما می خواهیم به آن را در دست ما, ما نیاز به پیروزی در بازی بعدی" NYCFC مربی Ronny Deila گفت. "اگر ما رسم و سپس آن را در دست خود ما است, اما آن را هنوز هم یک احتمال است. ما البته در حال رفتن به آن مایل به برنده شدن و رفتن برای سه امتیاز در بازی بعدی."

نیویورک سیتی هیچ شانسی مگر آن جرم wakens.

"گاهی اوقات آن باز می شود و شما قادر خواهید بود به نمره و شما می دانید که وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها و گاهی اوقات آن را فقط می بندد و شما نمی, نمره," NYCFC مدافع رونالد Matarrita گفت. "ما فقط باید برای نگه داشتن اعتماد به نفس است. ما باید به تلاش برای نگه دارید و ما می دانیم که در پایان ما قادر خواهد بود به نمره."

اورلاندو شهر سوم-کمترین امتیاز (9-15-10, 37 امتیاز) در میان همه MLS تیم در فصل گذشته پس از پیروزی هفته گذشته حتی در برابر میامی تیم توسعه برداشته شده ارواح.

"این یک سفر طولانی و ما می خواهید را به نفع خود تمام بازی های, اما هنگامی که شما توسعه یک ذهنیت است که شما در حال مثبت در مورد آن مسری" اورلاندو مربی اسکار Pareja گفت. "من امیدوارم که پسران در حال رشد نگه دارید و ما امیدواریم که ما می توانیم نگه داشتن ساختمان رفتن به این مسابقه است."

(زمینه در سطح رسانه ها)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب