شش دلیل برای رزمندگان را به بازگشت به NBA نهایی در 2020-21 فصل

این 2019-20 NBA فصل نشده راه کسی انتظار آن خواهد بود. که شامل رزمندگان بودند که نه تنها به طور نامحدود متوقف ش

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

این 2019-20 NBA فصل نشده راه کسی انتظار آن خواهد بود. که شامل رزمندگان بودند که نه تنها به طور نامحدود متوقف شد با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیر اما تا به حال تجربه کاملا ناامید کننده کمپین تا به آن نقطه.

این تیم که تا به حال ساخته شده پنج سفر متوالی به NBA نهایی برنده سه قهرمانی می دانستند این بود که به یک فصل سخت تر از آنهایی بود که اخیرا قبل از آن. کوین دورنت رفته بود و کلی تامپسون بود و انتظار می رود به دست بخش قابل توجهی از این فصل است. اما با Steph کاری و Draymond سبز موجود در یک نقطه حذفی قطعا اعتقاد بر این بود به طور قابل دسترسی است. البته که همه رفت و از پنجره به بیرون وقتی کاری مورد نیاز کلی عمل جراحی در چهار بازی.

NBA شده است با توجه به برنامه های مختلف را با خیال راحت سر فصل اما بر اساس آخرین گزارش انتظار این است که دولت طلایی انجام شده است ، اگر این مورد است که ما نمی بینم رزمندگان در یک بازی است که شمارش تا شروع فصل آینده را در هر زمان که ممکن است.

هنگامی که آن را شروع می کند هر چند وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به این باور است که از آن خواهد شد به مراتب موفق تر یکی برای رزمندگان نسبت به سال گذشته. و فرض کنید که گرفتن یک استراحت در اینجا وجود دارد و آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر آنها را در بر داشت خود را در رقابت برای قهرمانی دیگری.

[مرتبط: Steph می بیند رزمندگان, 'طرز باور نکردنی گرسنه' برای فصل آینده]

در اینجا شش دلیل که چرا شما را ببینید رزمندگان در 2021 NBA Finals.

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

شش دلیل برای رزمندگان را به بازگشت به NBA نهایی در 2020-21 فصل در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن