سیمون Biles فقط عرضه یک ژیمناستیک حرکت است که هرگز قبل از دیده شده است

در یک ویدیو جدید در Instagram و توییتر سیمون Biles handsprings دو بار در یک تعادل پرتو و سپس خودش را می اندازد

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

در یک ویدیو جدید در Instagram و توییتر سیمون Biles handsprings دو بار در یک تعادل پرتو و سپس خودش را می اندازد به هوا به دنبال مانند یک دزدکی بودن شات از یک چشمه اب گرم. آن را به نام یک سه گانه-دو dismount و آن را به سادگی هرگز قبل از انجام شده است.

در اینجا حقایق در مورد سیمون Biles' سه گانه-دو پرتو dismount: 1) او آن را پس از داشتن شده است برای خروج از قرنطینه و به ورزشگاه فقط برای یک ماه. 2) او زیر نویس تاریخی کلیپ "گاهی اوقات من تلنگر و چه چیزی نیست" با بی اعتنایی از emoji. 3) همان روز او را سه گانه-دو او نیز به اشتراک گذاشته تلفنی منابع برای مردم تغییر جنسیت در Instagram داستان. هر کس که ادعا می کند به "حاوی انبوه" از آنجا که آنها خوردن شکلات در توالت و یا هر چیز دیگری داشته باشید.

بگذار این کوتاهترین راه رفتن را از طریق داستان سیمون Biles ترین تزئین ژیمناست در تمام دوران های تاریخی ورزشی, شاهکارهای این صدا مانند لوکس نوشیدنی اسپرسو:

کمتر از یک سال پیش سیمون Biles شد اولین کسی که در تاریخ به انجام دو دو dismount (دو سالتو عقب tucks با 2/1 پیچ و تاب) در پرتو تعادل در رقابت است. آن نام "Biles."

همان هفته او اولین زن در تاریخ به انجام یک سه گانه-دو (دو سالتو عقب جمع با 3/1 پیچ و تاب) در طول یک طبقه معمول. آن نام "Biles دوم است." (او در حال حاضر به طبقه دیگر حرکت می کند و یک خرک حرکت به نام بعد از او.)

و سپس در روز سه شنبه او منتشر شد تصویری از خودش را در حال تمرین سه گانه-دو dismount در پرتو تعادل. زمانی که او با موفقیت کامل آن را در, رقابت, را, احتمالا خواهد شد به نام "به طور جدی سیمون چه جهنم."

"این هفته آنها در حال شروع شدن مهارت های خود را به عقب و داشتن سرگرم کننده کمی بیشتر در ورزشگاه" Biles' مربی Cecile Landi گفت: المپیک کانال دو هفته پیش از خود ورزشکاران است و گفت: "این هفته مایکل است که بررسی اولیه رنگ" دو هفته قبل از میکل آنژ انتشار طرح مقدماتی برای سیستین.

آن را فوق العاده شجاع هفته برای Biles خارج از ورزشگاه به عنوان به خوبی در دوشنبه او به عنوان شاکی در دادگاه تشکیل پرونده برای اولین بار در سوء استفاده جنسی دعوی مربوط به ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و کمیته المپیک ایالات متحده آمریکا. Biles و همچنین بیش از 100 ورزشکاران دیگر که بازماندگان از سریال های جنسی آزار دهنده لری Nassar بخشی از یک جریان دعوی در دادگاه در برابر سازمان ها در پی سوء استفاده مورد. 18 ماه تحقیق و تفحص توسط مجلس سنای ایالات متحده یافت می شود که هر دو سازمان "آگاهانه پنهان سوء استفاده توسط لری Nassar" منجر به سوء استفاده از ورزشکاران است. Biles که صحبت کردن در مورد آزار قرار گرفته توسط Nassar است بارها و بارها نام این سازمان به ارائه خود را به تحقیقات مستقل.

که یک هفته برای سیمون Biles—اوپر همراه نازک چوبی پرتو نسبت به تاریخ و هجوم موسسات که سرپوش گذاشتن بر سوء استفاده از زنان و دختران. تماشای رفتن از قدرت به قدرت همچنان به هیچ چیز اما قدرتمند است.

جنی خواننده تحریریه برای زرق و برق. شما می توانید او در توییتر دنبال کنید.

در ابتدا در ظاهر زرق و برقtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب