دفاع دفاع يوزيک پايان دارل تيلور هنوز از شکست استرس

کار مي کنددومین دور انتخاب دارل تیلور همچنان در لیست مصدومیت های غیر فوتبالی تیم در سیاتل سیهاکس در کنار هم با

توسط PATRIS-MUSIC در 23 مرداد 1399
کار مي کند

دومین دور انتخاب دارل تیلور همچنان در لیست مصدومیت های غیر فوتبالی تیم در سیاتل سیهاکس در کنار هم باقی می ماند چرا که سعی می کند از شکستگی استرس در ساق پا بهبود پیدا کند.

تیلور فصل آخر خود را در دانشگاه تنسی با مصدومیت قبل از عمل جراحی برای وارد کردن یک میله تیتانیوم در پای خود برای آدرس دادن به آسیب بازی کرد.

تیلور بعد از اینکه توسط گروه «چینگز» انتخاب شد، گفت: «فکر می کنم جراحی خیلی به من کمک کرد. "بدن من احساس بسیار بهتر و بدن من در مسیر درست از شفا و همه چیز را از طریق که پیشرفت در حال رفتن به سر می بریم. بازپروري من واقعا عالي پيش ميره من آماده ام که به 100 درصد برگردم تا بتونم در تیمم سهیم باشم."

اما با شروع کمپ آموزشی، تیلور هنوز آماده نیست که در میدان باشد و ممکن است برای چند هفته دیگر کنار زده شود.

پیت کارول سرمربی تیم تیلور در مورد وضعیت او گفت: «او آماده رفتن نبود» زانوش آسيبي نداره، فقط بايد از کاري که انجام ميداده برگرده. من مطمئن نیستم که چقدر طول می کشه. او برخی از درمان ها و چیزهایی که یک هفته یا بیشتر طول می کشه تا نگه دارید و همه این ها انجام داده است. تا حالا جواب خوبي ازش گرفته اميدوارم چند هفته ديگه بفهميم که اون آماده ست که برگرده توش و بره اونا الان دارن باهاش کار میکنن و اون داره میمیره تا برگرده و همه چی رو این کاملا درست نیست و بنابراین ما باید وقت خود را به طوری که او به عقب برگردیم، او برای همه خوب است."

فقدان تیلور حتی بیشتر روی عجله پاس سیاتل تمرکز می کند که منطقه ای از تیم است که هنوز به کمک های اضافی نیاز دارد. امضا عامل آزاد بروس ایروین و بنسون Mayowa باید به گروه کمک کند اما آیا آن را به اندازه کافی برای افزایش یک گروه که در رتبه سوم پایین لیگ در گونی در سال گذشته باقی مانده است دیده می شود.

تیلور و همکار پیش نویس آلتون رابینسون نیز انتظار می رود به عامل در مخلوط اما عدم حضور تیلور برای باز کردن اردوگاه در حال حاضر truncated بازی خواهد شد یک چالش.

دفاع دفاع يواشي پايان دارل تيلور هنوز هم کار مي کنه از شکست استرس در اصل در فوتبال حرفه اي صحبت مي کنه

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن