Scottie Pippen گفته می شود 'فراتر از کبود" در اردن برای تجسم در تاریخ و زمان آخرین رقص

Scottie Pippen نیز پیوسته در حال رشد کر سابق شیکاگو بولز به موضوع را با مایکل جردن را outsized نفوذ در آخرین ر

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399

Scottie Pippen نیز پیوسته در حال رشد کر سابق شیکاگو بولز به موضوع را با مایکل جردن را outsized نفوذ در آخرین رقص wildly محبوب ESPN/Netflix docuseries در این تیم 1990s شکوه سال به این نتیجه رسیدند که یکشنبه شب.

Pippen این سالن از شهرت کوچک به جلو و اردن ترین imporant هم تیمی در طول خود مغرور مارس به شش NBA در هشت سال است که "فراتر از کبود" با تجسم خود را در 10 بخش docuseries شیکاگو بر اساس ESPN Radio میزبان در روز چهارشنبه گفت:.

مربوط به: 'دروغ, دروغ, دروغ': سابق اردن هم تیمی می دهد پژمرده ارزیابی از آخرین رقص

"او بسیار عصبانی مایکل و چگونه او به تصویر کشیده, به نام خودخواه, نام, این, به نام آن که او را خشمگین است که او شرکت کردند و متوجه نیست که چه او خود را به" ESPN 1000 دیوید کاپلان گفت: Kap و شرکت های رادیویی نشان می دهد.

برخی از منتقدان با اشاره به ضربه سری که می گوید داستان از بولز' سلسله طریق لنز نهایی خود را در مسابقات قهرمانی اجرا در طول فصل 1997-98, متکی بیش از حد در منظر اردن که نگهداری فاینال کات و سرمقاله کنترل تولید و Pippen به نظر می رسد در میان آنها است.

حال و روز مصاحبه در اوایل قسمت از مجموعه عبارتند از: اردن خواستار دیرین خود را wingman "خودخواه" بیش از یک قرارداد اختلاف و شک چشم در میگرن خطر بیافتد که Pippen عملکرد در بازی 7 از سال 1990 کنفرانس شرق نهایی که در آن خریداران بودند با شکست دیترویت پیستونز. یکی دیگر از قسمت اختصاص یک بخش طولانی به Pippen را بدنام تصمیم به دوباره وارد بازی 3 از شیکاگو سال 1994 کنفرانس شرق در مرحله نیمه نهایی سری در مقابل نیویورک نیکز برای نهایی 1.8 ثانیه به دلیل Toni Kukoc داده شد ضربه نهایی بر او.

"[Pippen] احساس می کردم که تا چند دقیقه از بازی 6 برابر جاز [در سال 1998 NBA finals طول سری قسمت آخر], آن را فقط " باش Scottie bash Scottie bash Scottie,'" کاپلان گفت.

Pippen گزارش نارضایتی آمد یک روز پس از هوراس گرانت شروع قدرت رو به جلو در گاو' سه قهرمانی تیم گفت: این مستند ویرایش شد به اردن نگاه کنید بهتر است.

"من می گویند [مستند شد] سرگرم کننده, اما ما می دانیم که وجود دارد به عنوان تیمی که در حدود 90 درصد از آن [بود] BS از نظر واقعی بودن آن" گرانت گفت: در یک مصاحبه با ESPN 1000 Kap و همکاری رادیو نمایش در روز سه شنبه. "این بود که واقعی نیست – چرا که بسیاری از چیزهایی که [اردن] گفت: به برخی از هم تیمی های خود که او هم تیمی های رفت و برگشت در او. اما همه که نوع ویرایش از مستند, اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, یک فیلم مستند است."

اردن به تصویر کشیده شده است به عنوان یک مرد بی رحمانه اختصاص داده شده به برنده شدن در تاریخ و زمان آخرین رقص, حتی اگر آن می آید در هزینه شخصی خود محبوبیت است. اعطای بود که با گاو برای هفت سال گفت: اردن گاهی اوقات بیش از حد رفت.

"او احساس کرد که او می تواند تسلط بر من بود که متاسفانه اشتباه" گرانت گفت. "از آنجا که هر زمان که او رفت و من رفتم در او حق بازگشت. اما در نظر خواهد Perdue, Steve Kerr و مرد جوان بارل که دلخراش بود [به تماشا]. برای دیدن یک پسر یک رهبر برای رفتن در آن بچه ها می خواهم که. من درک می کنم در شرایط تمرین شما باید یک فشار و پرتاب در اینجا وجود دارد اما آشکار پانچ [هم تیمی های] و چیزهایی که از طبیعت. و تماس آنها B و H را نبود کرده است."

در مه, ESPN جکی McMullan اشاره Pippen ناامیدی با تولید کرد و گفت: "کسانی که نزدیک به او می گویند او را زخمی و نا امید خود را تجسم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن