Samsung Galaxy S20 فوق العاده نقد و بررسی

خلاصهسامسونگ در پرچمدار جدید گلکسی S20 فوق العاده, تلاش برای, بسته, هر, مدرن, ویژگی های تلفن و سینک آشپزخانه و

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

خلاصه

سامسونگ در پرچمدار جدید گلکسی S20 فوق العاده, تلاش برای, بسته, هر, مدرن, ویژگی های تلفن و سینک آشپزخانه و از آن بیشتر موفق. آن است که سامسونگ گران قیمت ترین گوشی های هوشمند در عین حال (شمارش نیست foldables) و برای اولین بار شروع قیمت است که در واقع بالاتر از قوس رقیب اپل بالا دستگاه آی فون 11 Pro Max.
در ازای آن قیمت بالا شما بیشتر ویژگی ها: S20 فوق العاده همراه با 5G اتصال که آیفون فاقد آن می آید با یک زوم دوربین است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن چیزهای خیلی دور که چشم شما نمی توانید آنها را ببینید و صفحه نمایش خود را در حال حاضر تازه در دو نرخ برای اذوقه و نوشابه صاف تجربه. همه از آن است که توسط یک صفحه بزرگ از 5000 میلی آمپر باتری همراه است که طول می کشد و در.

وجود دارد چند دوربین kinks مانند ضعیف فوکوس اتوماتیک در تصویری و چند وجود دارد تناقضات و کوچکتر مسائل با دوربین. سامسونگ وعده داده است یک به روز رسانی است که رفع این دوربین مسائل اما در حالی که ما در حال خوش ما را احساس می کنم مثل این گوشی عجله شده است یک بیت. رابط کاربری آن نیز شروع به گرفتن کمی سخت و طاقت فرسا با تنظیمات. به طور کلی هر چند S20 فوق العاده خواهد شد و به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار دادن شما, به خصوص اگر شما می توانید معده آن $1,400 قیمت.

معرفی

ساخت یک گوشی که واقعا خارج از غرفه این روزها یک چالش دشوار: اکثر گوشی های هوشمند در حال حاضر نگاه دوربین بهتر از همیشه و حتی عمر باتری بدست کاملا خوب می بینم.

بنابراین چه چیزی شما را اگر شما یک فراخوانی عکس در بزرگترین ساز گوشی های هوشمند در جهان است ؟

میدانیم که سامسونگ انجام می دهد: آمده تا با یک دیوانه جدید سیستم دوربین است که می تواند زوم بیشتر از همیشه قبل از و اضافه کردن هر ویژگی های جدید شما می توانید از فکر می کنم در یک دستگاه واحد. پس از بسیار موفق کهکشان S10 سری در سال گذشته سامسونگ چیز طول می کشد تا درجه یک با گران قیمت ترین گوشی هنوز (شمارش نیست تاشو و کوه در می رم آنهایی که): کهکشان S20 فوق العاده. این همه چیز شما ممکن است بخواهید در یک گل سرسبد تلفن: بزرگ 6.9 اینچ صفحه نمایش با رنگ است که نگاه و باور نکردنی یک غول از 5000 میلی آمپر باتری در داخل و حمایت از 5G اتصال. اما تمرکز اصلی خود را بر روی یکی از ویژگی های سامسونگ می گوید دارای بیشترین ارزش به کسانی که به دنبال یک گوشی جدید و آن را در دوربین.

چقدر خوب است سامسونگ انجام می شود کار خود را? من شده اند با استفاده از این کهکشان S20 فوق العاده برای یک هفته در حال حاضر در نظر گرفتن یک دسته از عکس ها و مقایسه آن را به محبوب ترین رقبا از اپل و گوگل و دیگران. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه S20 فوق العاده انجام شده است.

اما در ابتدا, اجازه دهید با نگاهی گذرا به آنچه شما در داخل جعبه با فوق العاده:

  • تلفن با قبل از اعمال پلاستیکی محافظ صفحه نمایش
  • 25 وات شارژر USB-C اتصال (سیاه و سفید)
  • USB-C به USB-C کابل (سیاه و سفید)
  • USB-C در گوش هدفون کوک شده توسط AKG (سیاه و سفید)
  • یک جفت از بزرگ و کوچک به اندازه eartips برای هدفون
  • کتابچه راهنمای کاربر
  • سیم کارت ابزار
  • *پاک کردن صورت (ممکن است شامل برخی از بازارها و نه در دیگران)

طراحی

سامسونگ می تواند ساخته اند که این یک کمی کمتر خسته کننده

شما ممکن است کاملا مرعوب زمانی که شما به عنوان خوانده شده که S20 فوق العاده تا 6.9 اینچ صفحه نمایش. "نبود که به عنوان بزرگ به عنوان قرص در روز است؟," شما ممکن است تعجب به حق. پاسخ این است که کمی پیچیده است اما با قرار دادن مدت کوتاهی هیچ S20 فوق العاده است که قطعا نه به عنوان بزرگ به عنوان قرص در روز. دلیل این است که نسبت آن استفاده می شود بیشتر مربع در دستگاه های قدیمی تر و این روزها S20 فوق العاده است و بسیار بلندتر و همچنین بسیار باریک صفحه نمایش (آن را با استفاده از 20:9 aspect ratio). در واقع S20 فوق العاده است بسیار بلند تلفن, در عین حال در همان زمان آن را حتی باریک تر از 6.5" آی فون 11 Pro Max که با استفاده از نسبت جنبه های مختلف.

از آنجا که ما در حال حاضر کشیده شده و برخی از تشابه اجازه دهید همچنین می گویند که S20 فوق العاده نیز کاملا ضخیم تلفن. نسبت به آن S10 پیشینیان از سال گذشته آن را به طرز محسوسی حجیم و سنگین تر بیش از حد. شما می توانید ببینید دقیق S20 فوق العاده مشخصات اینجا.

مواد سامسونگ با استفاده از آشنا ترکیبی از شیشه برای جلو و عقب و جلا براق آلومینیومی وسط قاب این دستگاه است. Archrival اپل است با استفاده از فولاد ضد زنگ برای نرم افزار سری از اپل و این مواد احساس می کند کمی بیشتر با شکوه اما آلومینیوم در S20 فوق العاده کمک می کند تا نگه داشتن وزن پایین و فوق العاده وزن آن کمتر از یک آی فون 11 Pro Max.

همکار من پیتر شکایت در مورد چگونه متاسفانه کسل کننده طراحی S20 فوق العاده است, به ویژه هنگامی که شما مقایسه آن با مسحور هاله نور پایان در سامسونگ توجه داشته باشید به علاوه 10 در اواخر سال گذشته یک طراحی که منعکس رنگ در انواع الگوهای زیبا در حالی که باقی مانده درجه یک. در اینجا در S20 فوق العاده شما هیچ کدام از آن چشم و آب نبات: فقط ساده خسته کننده خاکستری مدل و نسخه سیاه و هر دو جذب اثر انگشت مانند دیوانه بیش از حد. اکثر مردم احتمالا قرار دادن صورت بر روی آن و مراقبت بیش از حد, اما آن را عجیب و غریب با این وجود.

وجود دارد دو تغییر مهم در S20 فوق العاده: یکی از اولین این است که بیکسبی دکمه از بین رفته است (ای وای!), و دوم خیلی بیشتر مایه تاسف است و آن را حذف از جک هدفون 3.5 mm. که با توجه به روند فعلی اما قطعا یک ویژگی است که برخی از مردم هنوز هم از دست رفته در آخرین گوشی های هوشمند است.

در پشت شما امده از یک ماژول دوربین اندازه که ما دیده نمی شود پس خوب قدیمی Nokia Lumia PureView بار. به عنوان یکی از آشنایی آن قرار می دهد "اگر بچه من است می ترسم از آن, از آن قطعا عبور نمی کند زیبایی تست". امیدوارم سامسونگ تا به برخی از جدی دوربین سحر و جادو را نشان می دهد در ازای این غول ماژول دوربین ما نگاهی به عکس ها و ویدئوها و کمی بعد در این بررسی.

در نهایت این آخرین شیشه و فلز ترکیب شده است همچنین IP68 آب و گرد و غبار مقاوم است که چیزی است که ما آمده اند به انتظار و آن را به سادگی بدان معنی است که شما نمی باید به نگرانی در مورد گرفتن گوشی خود را کمی مرطوب. در همان زمان غواصی با آن است که قطعا یک ایده خوب به خصوص در آب شور است که آسیب آن را یادآور می شود من احساس می کنم موظف به قرار دادن به عنوان یکی دیگر از آشنایی از معدن شسته شده و آب خود محافظت کهکشان تلفن در دریا تنها برای پیدا کردن آن USB-C پورت در معرض خطر بود.

نمایش

سامسونگ در بهترین حالت آن

ما در حال حاضر ذکر شده بخشی از صفحه نمایش, مشخصات, بنابراین در اینجا این است که شکست کامل: شما می توانید یک بزرگ 6.9 اینچ پویا صفحه نمایش AMOLED با وضوح تصویر 1440 × 3200 پیکسل. مهمتر از همه این است که عملا یک صفحه نمایش مسطح. رفته بار از این کهکشان گوشی های با صفحه نمایش مخروطی نسبت به لبه. ما در پیدا کردن صفحه تخت ساده تر برای استفاده و حتی امکانات مانند پیدا کردن یک مناسب محافظ صفحه نمایش شیشه ای بسیار ساده تر با یک صفحه نمایش مسطح.

این گوشی دارای یک پانچ نگه داشتن دوربین محور در بالا و ناهنجاری آنقدر کوچک است که... به خوبی آن را می سازد با استفاده از تلفن بدون یک مورد در واقع کاملا خسته کننده در زمان فقط به عنوان آن را نگه داشتن شما به طور تصادفی لمس بخش هایی از صفحه نمایش و باعث تصادفی اقدامات است. با کف دست زدن در مورد آن و این مشکل از بین می رود ،

بزرگ از ویژگی های جدید در اینجا, اما, چیزی به نام 120 هرتز سرعت رفرش. اگر شما فقط به عنوان عاری از خاطرات خود را از سال دبیرستان به عنوان ارادتمند شما, اجازه دهید به شما یادآوری کنم که یک هرتز واحد اندازه گیری فرکانس و در این مورد به این معنی است که صفحه نمایش از S20 فوق العاده برای برطرف 120 بار در ثانیه که از خود گوشی معمولی اجرا می شود که در 60 هرتز. در واقع این به این معنی است که این گوشی واکنش نشان می دهد به تماس خود را با یک حس ضرورت و فوریت است که شما کاملا احساس می کنید در یک 60Hz تلفن و همه چیز به نظر می رسد در حال اجرا سریع تر و نرم و صاف. تفاوت در این است که واقعا قابل توجه است و شما لازم نیست که به یک گیک به آن را ببینید اما و این یکی از آن نیز در نتیجه بطور قابل توجهی بالاتر مصرف برق. است که چرا سامسونگ به شما می دهد گزینه ای را برای رفتن به تنظیمات صفحه نمایش و تغییر آن به سنتی 60Hz حالت که در آن شما خواهد شد بهتر عمر باتری.

وجود دارد دو چیز به دانستن در مورد 120Hz گزینه: برای اولین بار آن را در دسترس در حداکثر Quad HD با وضوح و آن را تنها کار می کند در کامل HD و حالت و دوم وجود ندارد و در بین 90Hz گزینه ای که ما پیدا کردن یک کمی عجیب و غریب است که می شده اند یک تعادل خوب بین صافی و نه بیش از حد بالا از یک باتری تخلیه.

بقیه همه چیز در مورد رنگ و سامسونگ به عنوان یک شرکت است که همچنین ساخت صفحه نمایش AMOLED کاملا تسلط آنها. شما باید دو حالت های رنگ: روشن و طبیعی است که اساسا اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید بین اشباع رنگی رنگ (گزینه پیش فرض) و بیشتر باب روز پایین رنگ (که گزینه ما ترجیح می دهند که ما پیدا کردن رنگی حالت کمی بیش از حد غیر واقعی).

سنتی کالاهای اساسی از سامسونگ صفحه نمایش تجربه هنوز هم در حال حاضر: شما باید کاملا مفید همیشه در صفحه نمایش گزینه ای که به شما می دهد یک نگاه اجمالی در اطلاعیه شما را به لبه روشنایی آن چراغ لبه های صفحه نمایش با یک ضربان دار رنگ نشان می دهد (این به معنای به جای سنتی اطلاع رسانی نور LED است که از دست رفته در اینجا) شما را به لبه روی صفحه نمایش با کلید های میانبر.

اسکنر اثر انگشت و امنیت

اتاق را برای بهبود

یکی از بزرگترین شکایت با سری S10 و پس از آن توجه داشته باشید 10 سری بود و اسکنر اثر انگشت. سامسونگ با استفاده از یک اثر انگشت خوان تعبیه شده در زیر صفحه نمایش و یکی از مافوق صوت از نوع معنی است که آن را با استفاده از امواج صوتی به عنوان خوانده شده پشته و الگوی خاص از انگشت خود را به آن را تشخیص دهد. این متفاوت است از دیگر تلفن های اندیشه سازان که با استفاده از نوری راه حل است که با استفاده از نور است. متاسفانه S20 فوق العاده به نظر نمی رسد به بهبود بسیاری از توجه داشته باشید سری در سال گذشته و مافوق صوت اسکنر اثر انگشت هنوز هم احساس می کند مانند یک ضربه یا تجربه از دست ندهید. مطمئن شوید که کار می کند بسیاری از زمان, اما ما نیاز به مراتب بیشتر از دست رفته خوانش از در گوشی های دیگر.

همچنین شما می توانید در صورت به رسمیت شناختن به عنوان یک گزینه. فوق العاده با استفاده از تصویر 2D بر اساس تشخیص چهره بنابراین آن را کاملا به عنوان پیچیده و امن به عنوان مدل های 3D استفاده می شود در اپل صورت ID یا گوگل صفحه سری 4 اما ما توصیه می کنیم شما آن را امتحان کنید. پس از اسکنر اثر انگشت تجربه است و نه کامل شما ممکن است پیدا کردن آن را به یک تجربه بهتر است به استفاده از هر دو اثر انگشت و تشخیص چهره در پشت سر هم. فقط فراموش نکنید که این سیستم تشخیص چهره از لحاظ نظری می تواند فریب توسط برخی از مخرب بازیگر با استفاده از عکس خود را.

یکی UI و اندروید

بیشتر آشنا سامسونگ رابط کاربری با ویژگی های جدید و خنک
این S20 فوق العاده در حال اجرا بر روی یک کمی جدیدتر از نسخه سامسونگ یک رابط کاربر است که ما در حال حاضر دیده می شود در S10 و توجه داشته باشید 10 سری. شما باید یک UI نسخه 2.1 روی Ultra و به نظر می رسد همان است که در سری S10, اما وجود دارد یک زن و شوهر از ویژگی های جدید در میان آنها رئیس جدید سریع و به اشتراک گذاری گزینه این است که اساسا سامسونگ جایگزین برای AirDrop و اجازه می دهد تا شما را به سرعت ارسال فایل های بزرگ بین دستگاه های بدون نیاز به مقابله با بلوتوث سرعت.

این ویژگی پشتیبانی نمی شود در S10 سری بنابراین ما فقط می تواند آن را تست بین کهکشان جدید S20 Ultra و Z تلنگر. برای نشان دادن سرعت شما می توانید انتظار برای دریافت, ما سعی در ارسال 1GB تصویری از S20 فوق العاده به Z تلنگر و آن را منتقل فقط در 21 ثانیه است که با این نسخهها کار به سرعت انتقال در حدود 50 مگابایت در ثانیه را تحت سریع. QuickShare کار می کند حتی زمانی که به دستگاه متصل نیست به یک شبکه و یا حتی Wi-Fi. آنچه در آن می کند این است که ایجاد یک ad-hoc شبکه های Wi-Fi شبکه برای هر انتقال فایل. در حالی که آن را بیشتر از زمان آن نیست که همیشه کار خیلی سریع و در مواقع ما متوجه slowdowns که همان انتقال در زمان نزدیک به 40 ثانیه و یک بار حتی دو دقیقه اما بیشتر از زمان سرعت است که به شما خواهد بود بسیار باور نکردنی است. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم چنین ویژگی می رسد در طیف بسیار گسترده تر از گوشی های هوشمند آندروید در آینده است.

پردازنده و رم و عملکرد

قدرتمند اما برخی از اشکالات با برنامه های گوگل

این S20 فوق العاده دیگر مانند سامسونگ گل سرسبد گوشی های تلفن همراه در دو نسخه بسته به موقعیت شما: مشتریان در ایالات متحده و چند کشور دیگر در حال گرفتن S20 فوق العاده طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 865 سیستم تراشه در حالی که بقیه جهان است گرفتن تلفن با Exynos 990 تراشه ساخته شده توسط سامسونگ است.

ما اتفاق می افتد به Exynos مدل و عملکرد بین این دو ممکن است کمی متفاوت است به طوری نگه دارید که در ذهن در هنگام خواندن در مورد باتری ما آزمون و معیار عملکرد.

در سخت کار کردن روزانه گوشی قطعا احساس سریع مانند شما انتظار می رود برای سال 2020 گل سرسبد اما چند تداوم مسائل. یکی از اولین عجیب و غریب لرزش در هنگام اسکرول در واقع همه گوگل-برنامه های ساخته شده. اگر شما با استفاده از کروم و یوتیوب و یا جیمیل انتظار برای دیدن یک عجیب با عصبانیت سخن گفتن به عنوان شما کش رفتن در اطراف. این بوده است یک موضوع را برای سال در حال حاضر با گوشی های سامسونگ وجود دارد و به نظر نمی رسد به یک ثابت در آثار. در مقایسه اگر شما به استفاده از سامسونگ مرورگر به جای کروم, همه چیز اجرا می شود کاملا صاف و با عصبانیت سخن گفتن وجود ندارد اما وجود دارد فقط شایسته جایگزین برای برنامه های مانند یوتیوب.

اما نباید بیش از حد nit-ضربه زننده و نگاهی به بقیه مشخصات که سخاوتمندانه: شما می توانید یا یک 128GB storage/12GB RAM نسخه یا یک 512GB سازی/16GB RAM مدل (ما رو دومی) و شما می توانید ذخیره سازی قابل ارتقا از طریق کارت حافظه microSD. این است که یک مقدار مجنون از RAM, و این بدان معنی است که شما می توانید ده ها تن از برنامه های باز در پس زمینه بدون هیچ گونه مشکل با تلفن. در اینجا چند معیار عملکرد است که شما را بیشتر به رنگ مورد سرعت شما در فوق العاده:

دوربین

عمدتا بزرگ با چند کوچک تناقضات

این را از ویژگی های گوشی های هوشمند مدرن است رو به دوربین. همانطور که همه در حال کار بر روی ایجاد نهایی دوربین گوشی های هوشمند سامسونگ است که هل دادن مرزهای یک دوربین دست انداز که در آن شما می توانید پیدا کردن یک نام تجاری جدید 108-مگاپیکسل سنسور دوربین اصلی تیرانداز و همچنین به عنوان یک خورده periscope لنز با یک بومی 4X میدان دید. شما همچنین می توانید یک شبیه گسترده ای فوق العاده دوربین به شما به عنوان استفاده می شود که در S10 و توجه داشته باشید 10 سری اما آنچه که از دست رفته است 2X زوم دوربین تله.

بیایید نگاهی سریع به مشخصات دوربین:

پس چگونه تصاویر به نوبه خود?

عمدتا بزرگ تنها با چند تناقضات. در اینجا چند عکس گرفته شده بر فوق العاده به شما می دهد یک ورزشگاه.

بیایید شروع با یک چیز که کاملا بزرگ: این گوشی واقعا می تواند زوم بهتر از هر تلفن دیگر ما که تا کنون آزمایش شده است. اما! فراموش نکنید در مورد 100X زوم بازاریابی ورد و نامفهوم! تنها چیزی که شما در 100X یک تار ظروف سرباز یا مسافر است و چیزی نیست که سزاوار به نام عکس. اگر شما چوب با 4X به 10X زوم محدوده نتایج شما واقعا باور نکردنی, تمیز و کاملا تیز بین بردن گوشی های دیگر. جالب زوم عملکرد تا 4X زوم سطح است که قابل توجه به عنوان تلفن فقط به نظر می رسد به استفاده از زوم دیجیتال در آن سطوح در حالی که گوشی های دیگر استفاده اختصاصی 2X لنز تله که در اینجا از دست رفته.

اگر شما فقط با استفاده از دوربین اصلی شما باید بدانید که آن را در واقع به صورت پیش فرض به مصرف 12 مگاپیکسل عکس. از آن می آید تا با این تصاویر پس از ترکیب 9 پیکسل های فردی از 108 مگاپیکسلی با سنسور و ترکیب آنها را به یکی. به این ترتیب سامسونگ قادر به جلوگیری از سر و صدا است که شما معمولا با بسیاری از پیکسل های تنگ در تنگ سنسور و در نتیجه تصاویری که بیشتر به نگاه خوب است. وقتی که در مقایسه S20 فوق العاده عکس ها را به گوشی های دیگر شما فورا متوجه خواهید شد که تصاویر از فوق راه واضح تر. در راه است که یک چیز خوب: فوق العاده دارای وضوح هر دو در مرکز تصویر و همچنین گوشه ها که در اغلب نگاه کمی نرم و مفصل در گوشی های دیگر. از سوی دیگر اما این است که نه فقط به طور منظم تیز عکس: این مصنوعی oversharpened به عنوان شما می توانید توسط درخشان هاله نور اطراف اشیاء. آخرین بار ما شاهد چنین تهاجمی oversharpening بود در S7 لبه و ما فکر کردیم که سامسونگ موفق به حل این مسئله اما تکرار دوباره در حال حاضر با 108MP سنسور.

اگر مثل من شما شلیک تعداد زیادی از عکس با استفاده از حالت عمودی (Live Focus) شما می خواهم پیدا کردن که فوق العاده باعث می شود یکی کاملا بزرگ سازش در اینجا: از آنجا که هیچ 2X لنز آن را با استفاده از زوم دیجیتال به شما می دهد که 2X بزرگنمایی برای عکس های خود. این به نوبه خود بدان معنی است که زندگی می کنند تمرکز بر عکس گاهی اوقات نگاه بدتر از در گوشی های دیگر. دیجیتالی بزرگنمایی عکس ندارد و به همان اندازه به جزئیات و کیفیت همانطور که قبلا کهکشان و بزرگترین رگرسيون در این دوربین است. توجه کنید در تصاویر زیر چگونگی خورشید از سمت راه بیش از حد روشن برای S20 فوق العاده و آن را به آتش کشیده و چهره ما مدل های زیبا:

در شب, عکس نوبه خود بسیار خوب: فوق العاده است که قادر به جمع آوری مقدار زیادی از نور و آن قطاری از خوب به دنبال تصاویر. همچنین شما می توانید یک حالت شب در دسترس است اما متاسفانه آن کار نمی کند به طور خودکار شما را به می دانم که زمانی که برای استفاده از آن فعال کردن آن به صورت دستی و هنگامی که با استفاده از آن شما باید صبر کنید برای یک گامه طولانی 8 ثانیه در هر زمان. این کمک می کند تا گرفتن رنگ از شرایط زمانی که حتی ما چشم انسان نمی بینم اما در اکثر موارد از آن چیزی است که شما نمی خواهد نیاز به استفاده از آن را فقط بیش از حد خسته کننده است.

ما همچنین بازی در اطراف با تک نگاهی به گزینه ای که در حال حاضر یک نقطه برجسته در این دوربین: این یک بازی سرگرم کننده حیله اما یک حیله با این وجود. آن نقطه در یک موضوع و مطمئن شوید که آنها در حال انجام کاری سرگرم کننده مانند پریدن و جیغ زدن یا خندیدن بیان کند. با فشار یک دکمه در حالی که در عمل اتفاق می افتد و تلفن را حفظ خواهد کرد در تیراندازی با تمام دوربین های موجود به شما یک دسته از زوایای مختلف, GIF, انیمیشن های کوتاه, فیلم ها و بیشتر.

در مقابل این S20 فوق العاده ویژگی های 40 مگاپیکسل دوربین است که ترکیبی از 4 پیکسل به یکی و می آید تا با 10MP عکس که اغلب بسیار بزرگ است. ما متوجه است که سامسونگ چه اعمال کمی بیشتر پوست smoothening از گوشی های دیگر که ممکن است نگاه کمی مصنوعی است اما به طور کلی یک چاپلوس نگاه کنید.

تصویری با کیفیت

جدید 8K video recording گزینه عملا بی فایده اما پیشرفت های فوق العاده ثابت ایجاد یک تفاوت واقعی

این S20 فوق العاده است اولین گوشی سامسونگ است که می تواند رکورد 8K video. این برای تلفن های موبایل قابل توجه در مقاله: 8K دو جزئیات 4K ضبط و وعده برای یک روز تبدیل به هنجار برای فیلمبرداری. متاسفانه این روز است و در عین حال به عنوان 8K تصویری در S20 فوق العاده چیزی است که شما باید استفاده کنید: اول از همه, شما فقط می توانید ثبت 8K در 24 فریم در هر ثانیه مهم محدودیت سپس آن را بیش از حد برای این سنسور وجود دارد به عنوان وحشتناک مقدار نورد شاتر سوم چند دستگاه در جهان می توانید آن را به عقب و آخرین اما نه کم, کمتر از 2 دقیقه از 8K تصویری را تا بیش از 1 gb از فضای ذخیره سازی. سامسونگ در تیم بازاریابی به سرزنش می کنند در اینجا: S20 شاخه های فوق العاده زیبا 4K تصویری که ما عاشق اما سامسونگ با تمرکز بر تبلیغات غلط انداز ویژگی های مانند 8K تصویری و 100X زوم.

برای, تثبیت کننده ویدئو, شما باید دو گزینه: یکی از اولین به طور منظم تصویری ثبات است که نشانی از یک کار خوب و یک ثانیه است که فوق العاده, ثابت, حالت است که شما را قادر می سازد با بهره برداری از کف آیکون در برنامه دوربین. فوق العاده مداوم طول می کشد ثبات به سطح بعدی اما آن را با استفاده از یک محصول فوق العاده گسترده ای دوربین برای دستیابی به آن و با آن تصمیم گیری می آید یک کمی تخریب دوربین در مقایسه با به طور منظم تصویری.

عمر باتری

عمر باتری جامد است اما با استفاده از 120Hz معاملات یک ضربه سنگین

با 5000 میلی آمپر باتری در داخل کهکشان S20 فوق العاده شما خواهد تنها انتظار عمر باتری بسیار عالی و واقعا زندگی می کند تا انتظارات بیشتر از زمان.

تنها استثنا زمانی است که شما در واقع استفاده از جدید 120-هرتز گزینه هنگامی که عمر باتری عالی به بالای میانگین عمر باتری (هنوز هم خیلی خوب).

قرار داده و در زندگی واقعی شرایط S20 فوق العاده است بدست ما را از طریق آن دیگر روز بدون نیاز به شارژ اما اگر شما امیدوار به مدت 2 روز عمر باتری خواهد بود که تنها در صورتی امکان پذیر است که شما با استفاده از گوشی در حد متوسط و 120 هرتز گزینه خاموش است.

برای تست این اثر از 120 هرتز در عمر باتری ما زد ما سفارشی مرور و پیمایش آزمون در S20 فوق و با مقایسه آن در برابر دیگر گوشی های.

S20 فوق العاده 60Hz در مقابل 120 هرتز در مقابل گوشی های دیگر

همانطور که می بینید تعویض به نرم و صاف 120 هرتز سرعت رفرش یعنی عمر باتری در نظر گرفتن حدود 20 درصد رسید. است که یک کاهش کوچک در عمر باتری برای یک از ویژگی های, اما با توجه به کلی جامد عمر باتری ما فکر می کنیم بسیاری از کاربران هنوز هم می تواند بهتر با استفاده از این نرم و صاف اینده تجربه است که می آید با 120 هرتز صفحه نمایش. در این خط فکری ما نیز نا امید که سامسونگ ارائه نمی اواسط راه 90Hz گزینه ای که ارائه می کنند به طور مشابه تجربه صاف و بدون در نظر گرفتن چنین تلفات در عمر باتری.

بعد تا ما تست عمر باتری در S20 فوق العاده در هنگام بازی در فیلم ها یوتیوب. که بیشتر به چالش کشیدن کار اما S20 فوق العاده است برای کار به خصوص در این آزمون که در آن عمر باتری آن تحت تاثیر قرار است 120 هرتز سرعت رفرش.

ما همچنین تست چقدر خوب عمر باتری در S20 فوق العاده است برای بازی های 3D. آن خواهد بود, بازی های مثل Asphalt 9, Call of Duty, Minecraft و بقیه بصری خواستار عناوین قرار داده است که تلفات سنگین بر روی GPU از یک تلفن. در اینجا این است که چگونه S20 فوق العاده بود:

همه در همه, اگر آن را برای ضربه بزرگ در باتری با 120 هرتز رفرش نرخ S20 فوق العاده شده اند که در میان بهترین باتری نوازندگان از سال است. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر بسیاری از کاربران ممکن است ترجیح می دهند به استفاده از تلفن در خوب قدیمی 60Hz برای دریافت بهینه عمر باتری.

سرعت شارژ

یک شارژ کامل در کمتر از یک ساعت
این S20 فوق العاده همراه با 25 وات شارژر سریع با USB-C اتصال. این همان شارژر که ما استفاده می شود به در توجه داشته باشید کهکشان به علاوه 10 سال گذشته اما جالب است که S20 Ultra دارای یک باتری بزرگتر نسبت به فوق العاده و در عین حال هنوز هم آن را به نحوی موفق به شارژ تا کمی سریع تر است.

هر دو گوشی به پایان رسید 0 تا 100% شارژ تست در کمتر از یک ساعت فوق العاده بودن فقط یک دقیقه و یا تا سریع تر است.

فوق العاده با پشتیبانی از 45 وات فوق سریع سامسونگ شارژر. شما مجبور به خرید آن یک به طور جداگانه (هزینه آن 50 دلار) و سود اصلی دیده می شود زمانی که شما شارژ گوشی از یک به طور کامل مرده باتری به حدود 75% سطح باتری. نسبت به پایان شارژ دوره این سرعت آهسته و 45 وات شارژر پس از اتمام شکوه تا گوشی دقیقا در همان مقدار از زمان به عنوان 25 وات شارژر.

در نهایت فوق همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم با سرعت تا 15 وات است. نگه داشتن در ذهن که هر شارژر بی سیم پشتیبانی از آن سرعت (اغلب آهسته تر) اما سامسونگ یکی نیست که. شما می توانید آن را برای $80 و همچنین موفق به شارژ باتری در S20 فوق العاده فقط در 1 ساعت و 43 دقیقه است. نگاهی به نمودار زیر مقایسه سرعت شارژ با شارژر های مختلف:

صدا و بلندگو با کیفیت

بزرگ و قابل توجه صدا

شما ممکن است از دست رفته, اخبار, اما در سال گذشته چیزی قابل توجهی اتفاق افتاده است در بلندگو: گوگل صفحه 4 سری. گوگل بی سر و صدا به ارمغان آورد یک بلندگو انقلاب با کیفیت باور نکردنی است که شما استفاده می شود برای شنیدن بر روی گوشی های هوشمند و در ما کور آزمون حدود ده نفر هر کس واجد شرایط پیکسل بالاتر از همه دیگر flagships از نظر بلندگو با کیفیت.

نیازی به گفتن ما هیجان زده برای دیدن آنچه که سامسونگ به ارمغان می آورد به جدول و در واقع S20 فوق العاده است که یک بهبود بزرگ در راه آن بلندگو صدا در مقایسه با سایر گوشی سامسونگ در گذشته است. ما در مقایسه با بلندگو در S20 فوق العاده در برابر تبصره 10 Plus و آن ضربات آن را از آب به راحتی. آن را نیز به راحتی trumps آی فون 11 Pro Max با غنی تر صدا با مقدار crisper بالاتر tonalities.

بنابراین زمان برای نهایی بلندگو نبرد: مقایسه S20 فوق العاده در برابر صفحه 4 XL و آن را یکی از نزدیک اما... این صفحه هنوز لبه. آن را فقط یک فولر صدا مشخصات با عمق بیشتر و بسیار خوب تعادل بین اوج mids و پایین در حالی که S20 فوق العاده است و نه فقط پس از تصفیه در بخش باس و فاقد فقط کمی در لهستانی, اما به اندازه کافی توجه کنید. بنابراین وجود شما به آن: S20 فوق العاده عالی بلندگو, اما نه کاملا به عنوان خوب به عنوان در صفحه 4.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net