Samsung Galaxy S20 Plus vs Google صفحه 4 XL

طراحی و صفحه نمایشهر دو گوشی مشابه و در عین حال مجزا طراحی زبان ها. شیشه ای است که مواد اصلی از انتخاب در هر د

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

طراحی و صفحه نمایش


هر دو گوشی مشابه و در عین حال مجزا طراحی زبان ها. شیشه ای است که مواد اصلی از انتخاب در هر دو S20 Plus و صفحه 4 XL اما هر دو دستگاه نیز در استخدام بسیار سبک وزن و آلومینیوم فریم به نگه داشتن وزن پایین. در ضمن S20 Plus بسیار تعریف اثر انگشت آهنربا با توجه به براق شیشه ای سامسونگ استفاده می کند.

از نظر اندازه S20 Plus بسیار بیشتر کنترل دستگاه از Galaxy S20 فوق العاده. این S20 Plus و صفحه 4 XL بسیار مشابه از نظر اندازه کلی هر چند گوگل گل سرسبد است گسترده تر ضخیم تر و کمی سنگین تر است. شما بعید است که متوجه هر گونه تفاوت معنی داری در زندگی واقعی ،

بر خلاف کهکشان S20+ و صفحه 4 Xl متکی بر یک محافظه کارانه تر با طراحی یک بزرگتر بالای قاب که به نظر نمی آید به عنوان هیجان انگیز است. اما, آن را مالامال با سنسور است که کمک تلفن خاص امکانات و ویژگی های از جمله 3D face unlock بنابراین ما واقعا نه شکایت.

طراحی Galaxy S20 Plus است راه باریک ناهنجاری و چه چیزی مهم تر از منحنی صفحه نمایش از همه, اما ارزش. لبه های منحنی در گلکسی S20 سری تقریبا غیر موجود.


صحبت از نمایش هر دو گوشی استخدام نمایش OLED اما 6.3" نمایش صفحه 4 XL واقعا نمی تواند نگه داشتن شمع به 6.7" کهکشان S20 Plus. از نظر اندازه و روشنایی و تولید رنگ صفحه نمایش در گوشی های سامسونگ گل سرسبد گوشی نسبت به پیکسل است.

لازم به ذکر است که هر دو گوشی دارای نرخ تجدید بالا صفحه نمایش - 90Hz برای صفحه 4 XL و 120 هرتز در S20 Plus. تفاوت در این است که صفحه را هوشمندانه سوئیچ بین 60 و 90Hz بسته به محتوا بر روی صفحه نمایش در حالی که کهکشان S20 Plus مجموعه به 60 هرتز به طور پیش فرض. 120 hz تنظیم روشن شود به صورت دستی و باقی می ماند در همه زمان ها است که می تواند تاثیر منفی بر عمر باتری گوشی. یک چیز برای مطمئن, هر چند - چیزی بالاتر از 60 هرتز احساس می کند راه صاف.


دوربین و صدا


کهکشان S20 Plus استخدام یک سه گانه-دوربین راه اندازی و ToF سنسور برای کمک به عمق آن-درک توانایی در حالی که صفحه 4 XL جلو می آید با دو دوربین راه اندازی متشکل از یک دوربین معمولی و تله با 2x زوم. تفاوت در اینجا است که کهکشان S20 Plus به شما می دهد گسترده تر تطبیق پذیری به عنوان آن می تواند هر چیزی از فوق العاده با زاویه دید گسترده به 30X زوم ترکیبی قابل استفاده در بازه, در حالی که صفحه 4 "تنها" اجازه می دهد تا به 8X زوم ترکیبی. اگر حقوق bragging چیزی که شما پس از آن S20 Plus گوشی برای شما, اما مراقب باشید - شما نمی گرفتن شاهکارهای عکاسی در هر دو 8X یا 30X زوم بدون توجه به تلفن.

عکس به طور منظم در روز روشن هستند بسیار مشابه در هر دو گوشی مشابه با رنگ خوب تفسیر عالی محدوده دینامیکی و تن از اطلاعات. از نظر کلی کیفیت عکس شما را سخت فشرده برای پیدا کردن بهتر گوشی در آندروید در حال حاضر. در 8X بزرگنمایی پیکسل 4 XL حداکثر آن می ایستد و خود را در برابر کهکشان S20 و حتی تولید یک پر جنب و جوش تر و چشم جاذب تصویر.

پرتره گرفته شده با گوشی های خشنود هستند اما برخی از جدایی آثار مشاهده می شود در هر دو صفحه و سامسونگ. پیکسل تولید گرمتر پرتره است که بیشتر ریگ به لطف افزایش وضوح و کنتراست. در ضمن پرتره گرفته شده با Galaxy S20 Plus حفظ طبیعی تر موضع.


هر دو گوشی تولید بزرگ و selfies اما در روش های مختلف. این صفحه را ایجاد grittier و واقع بینانه تر selfies, در حالی که سامسونگ گل سرسبد خواهد به نفع یک بیت از صاف کردن و اتو کردن پوست خود را می پذیرد. کهکشان S20 Plus اغلب نمایشگاه یک اشکال است که به طور تصادفی تار بخش هایی از تصویر هستند که تصور می شود مبهم است. ما از مشاهده این موضوع در هر سه کهکشان ما S20 واحد است که یک بد شانسی و به احتمال زیاد خواهد بود ثابت با به روز رسانی در آینده است.

نرم افزار و عملکرد


هر دو دستگاه با آندروید 10 در عرشه هر چند تجربه بسیار متفاوت است در هر دو دستگاه. برای یک صفحه 4 XL متکی در یک رویکرد حداقلی به اندروید و جامع وجود همکاری با گوگل دستیار در حالی که سامسونگ تامین بسیاری از نرم افزار امکانات و ویژگی های به کهکشان S20 Plus. این صفحه 4 XL استخدام یک مقدار سنگین حرکت حرکات را که کمی به استاد و مسلما نمی اضافه کنید که بسیار به عملکرد کلی دستگاه به هر حال.
از نظر امنیتی بیومتریک, کهکشان S20 Plus همراه با اولتراسونیک اسکنر اثر انگشت در حالی که صفحه 4 XL نمی کند. دومی مردد به صورت بسیار سریع سه بعدی باز کردن قفل با چهره است که امن تر از استاندارد تصویر مبتنی بر باز کردن روش که اکثر شاخص با استفاده از این روز. اتفاقی که یک گزینه در S20 Plus نیز و در حالی که آن را نمی ممکن است که امنیت آن را به اعتصاب تعادل کامل بین راحتی و با سرعت.

در موضوع عملکرد نه دستگاه است که به احتمال زیاد به شما نا امید نیست. در حالی که S20 Plus می آید با هر دو گل میمون 865 یا Exynos 990 بسته به منطقه, صفحه 4 XL متکی Qualcomm گذشته-سال پیکسل چیپ ست 855 که کندتر است در تئوری است. تفاوت در عملکرد نیست که بزرگ و هر دو دستگاه را در انجام به طور مشابه در روز به روز وظایف.

عمر باتری


در کهکشان S20 Plus وجود دارد و نه بزرگ بین 60 و 120 هرتز صفحه نمایش تنظیمات از نظر عمر باتری است. در حالی که در سنتی 60 هرتز سرعت رفرش حالت S20 Plus تخلیه آن از 4500 میلی آمپر ساعت باتری 12 ساعت و 40 دقیقه در سفارشی ما مرور تست های جدیدتر 120 هرتز تنظیم می کند همان ورزش در حدود 8 ساعت و 23 دقیقه. مسلم است پس از آن - عمر باتری است قیمت شما مجبور به پرداخت برای نرم و صاف صفحه نمایش.

در ضمن صفحه 4 XL رسیدن به یک مقدار humbler نتیجه 8 ساعت و 32 دقیقه با صفحه نمایش خود را در به طور پیش فرض 60 هرتز سرعت رفرش.

شارژ سریع در هر دو دستگاه اما S20 Plus به راحتی طول می کشد کیک در اینجا. آن طول می کشد S20 Plus فقط 66 دقیقه از 0% به 100% با تشکر فوق العاده سریع 25W شارژر که سامسونگ عرضه کرده است در کهکشان S20 Plus جعبه.

در ضمن صفحه 4 XL اتهامات عنوان شده برای 1 ساعت و 47 دقیقه است که بسیار نتیجه به طور متوسط این روز است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب