همان دوره آزمون های مختلف: چگونه Muirfield ایجاد کرد میزبان دو PGA Tour حوادث

Muirfield ایجاد کرد آماده است تا میزبان doubleheader اما نمی توانید تصور کنید که روز کاری خیریه باز و یادبود م

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

Muirfield ایجاد کرد آماده است تا میزبان doubleheader اما نمی توانید تصور کنید که روز کاری خیریه باز و یادبود مسابقات یکسان خواهد بود وقایع است.

157-بازیکن میدان در این هفته در جک را در محل برخورد خواهد شد بیشتر پذیرای آزمون به عنوان PGA Tour راه اندازی ستاد آماده البته برای یکی از امضا حوادث به طور منظم-تقویم فصل.

این اولین بار PGA Tour استفاده کرده است همان دوره در هفته متوالی برای رویدادهای رسمی از سال 1957. Gary جوان مدیر از مسابقات روز کاری رویداد و بخشی از تور قوانین و رقابت تیم گفت که آنها در حال درمان این دو هفته "بسیار متفاوت" و به دنبال به جلو به ارائه "گلف در راه های مختلف."

که به معنی کوتاه خشن آن خواهید بود صدر در 3 ½ اینچ این هفته به عنوان مخالف به چهار به علاوه اینچ است که بازیکنان را پیدا خواهد کرد در هفته آینده.

که به معنی کندتر سبزی – آنها به احتمال زیاد به اجرا در 11-به-12 محدوده در Stimpmeter با سبزی به طور معمول حدود 13 برای یادبود.

و این بدان معناست که در تمام احتمال, نمرات پایین تر – جوان پیش بینی برنده شدن نمره در "بالا نو" این هفته با یادبود بیشتر احتمال دارد به حدود 12 تا 14 زیر پر بسته به آب و هوا و البته شرایط. درجه حرارت افزایش یافت به 90s در چند روز گذشته.

چگونه خواهد Muirfield بازی این هفته در مقایسه با بعدی ؟

جوان همچنین انتظار می رود 14 سوراخ به drivable در برخی از نقطه در این آخر هفته به عنوان آن را در طول سال 2013 رئیس جمهور جام.

"من فقط فکر می کنم آن را به ما فرصتی برای واقعا برجسته گلف در حال بازی در دو روش مختلف" جوان گفت:.

یکی از جوان بزرگترین نگرانی های فراوانی divots با بازیکنان ضربه زدن به توپ را روی گوه عکس و روش های مشابه از جعبه توپ را روی گوه و مناطق در fairway. این یکی از دلایل او گفت: چرا وجود خواهد داشت بدون دوشنبه دور تمرین در هر دو مسابقات هفته.

"اما آن را اجتناب ناپذیر" او گفت:. "که احتمالا بزرگترین نگرانی که ما داریم. اما من فکر می کنم در نهایت در پایان کارکنان در اینجا نشانی از یک کار بزرگ و ما زراعت تیم من فکر می کنم ما خوب خواهید بود. ما باید واقعا متفاوت است برخی از کسانی که teeing زمینه به گسترش است که از یک بیت. اما این یک نگرانی مشروع است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de