Sabres تغییر دوره آتش, GM Botterill پس از 3 فصل

بوفالو n. y. (AP) -- Buffalo Sabres اخراج مدیر کل Jason Botterill روز سه شنبه در یک تغییر چشمگیر از دوره سه هف

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

بوفالو n. y. (AP) -- Buffalo Sabres اخراج مدیر کل Jason Botterill روز سه شنبه در یک تغییر چشمگیر از دوره سه هفته پس از شرکت صاحب کیم Pegula گفت: کار خود را امن بود.

در اعلام تصمیم Sabres ترویج معاون ارشد مدیریت بازرگانی Kevyn آدامز به عنوان Botterill جانشین.

"این تصمیم پس از کاندید بحث با جیسون در طول یک بررسی کامل از ما هاکی عملیات" کیم و همسرش, تری Pegula در بیانیه ای گفت:. "ما به رسمیت شناخته شده ما تفاوت فلسفی در مورد چگونه به بهترین خودمان را در یک موقعیت به رقابت برای جام استنلی."

Botterill اخراج نشان دهنده عمده واژگونی پس از کیم Pegula حمایت جنرال موتورز در ماه مه گفتن آسوشیتد پرس: "او ما GM. طرح ما این است که همچنان با او است."

Pegula اذعان کرد در آن زمان که این تصمیم ممکن است محبوب با یک پیروزی گرسنگی پایه فن. او با اشاره به GM آشنایی با تیم و نیازهای خود را به عنوان ارزشمند با Sabres ورود به تمدید offseason به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با 30-31-8 رکورد بوفالو 13th, در جدول رده بندی کنفرانس شرق و یک نقطه کوتاه واجد شرایط برای NHL گسترش 24-تیم حذفی.

Botterill اخراج شد سه فصل به تصدی خود و پس از Sabres موفق به نشان می دهد هیچ نشانه ای از بهبود در گسترش آنچه در حال حاضر نه سال حذفی خشکسالی است. خشکسالی است NHL طولانی ترین فعال رگه و یکی کوتاه از تساوی در لیگ برتر.

"طرفداران ما سزاوار بهتر است و ما همه وظیفه بار به منظور بهبود و ارائه آنها سازگار رقیب تیم برای سال آینده گفت:" این بیانیه از Pegulas که در حال برنامه ریزی به آدرس رسانه ها بعد در روز.

شلیک در ادامه یک درب گردان در بوفالو با Adams شدن Sabres' سوم GM پس از دارسی Regier اخراج شد در طول فصل 2013-14.

Botterill بود زیر آتش برای mismanaging صف را با متعدد مشکوک حرکت می کند در حالی که تلاش برای بازسازی فهرستی از طریق جوانان است.

خود را اشتباه شروع با اولین مربیگری استخدام فیل Housley بود که اخراج دو فصل به تصدی خود. Housley موفق شد توسط رالف کروگر که نشان داد نشانه هایی از ارائه Sabres هویت این فصل است.

این Sabres فاقد ثانویه به ثمر رساند و تا به حال یک صف با یک overabundance از defenseman فصل گذشته که منجر به ژاک Bogosian امتناع گزارش به افراد زیر سن قانونی و با داشتن قرارداد خود را فسخ توسط تیم.

به جلو جف اسکینر تلاش در دوم-خط و نقش در پایان با 14 اهداف و 23 امتیاز در یک فصل پس از امضای هشت سال 72 میلیون دلار قرارداد.

تصمیم به آتش Botterill آمد و چند روز پس از defenseman لارنس Pilut یک محدود رایگان عامل گرفتار Sabres کردن گارد با ترک این تیم به امضای یک قرارداد دو ساله برای بازی در روسیه Kontinental لیگ هاکی.

Botterill در زمان فشار از انتقاد برای گرفتن کمی در بازگشت هنگامی که معامله ناراضی مرکز رایان o'reilly به St. Louis Blues در جولای 2018.

هیچ یک از سه اسکیت باز به دست آورد توسط بوفالو در تجارت ساخته شده است که بسیاری از تاثیر در سطح NHL. به جلو Patrik Berglund ناگهان در سمت چپ Sabres چند ماه به اول فصل و تا به حال قرارداد خود را فسخ توسط تیم.

در Botterill دفاع از او به ارث برده بی ربط ترکیبی از یک تیم در کنار هم قرار توسط سلف خود تیم موری. این Sabres' سیستم مزرعه نیز فاقد NHL-آماده عمق به عنوان یک نتیجه از یک سری از پیش نویس فقیر و معاملات مشکوک.

آدامز سابق NHL بازیکن که در بوفالو منطقه و صرف نه سال گذشته کار برای Sabres در ظرفیت های مختلف.

کیم Pegula که همچنین به عنوان Sabres رئیس جمهور اخیرا گفته او شده است با تکیه بر آدامز تخصص در کمک به او نظارت حق رای دادن.

"ما با اعتماد به نفس Kevyn و رالف (کروگر) را با هم کار کنند برای ساخت یک سازگار مدعی" به Pegulas گفت.

---

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب