چه زمان و کانال نسکار مسابقه امروز ؟ چگونه به سازمان دیده بان Alsco لباس 500

چه زمان است نسکار مسابقه امروز ؟ چگونه به سازمان دیده بان Alsco لباس 500(k)مسابقه خواهد شد سبز در 8:25 p. m. E

توسط PATRIS-MUSIC در 7 خرداد 1399

چه زمان است نسکار مسابقه امروز ؟ چگونه به سازمان دیده بان Alsco لباس 500(k)

مسابقه خواهد شد سبز در 8:25 p. m. EST. باید این رویداد بود به تعویق افتاد و با توجه به آب و هوا خواهد بود موکول برای 7 p. m. EST. پنج شنبه.

این نتیجه گیری خواهد شد و چهار روز در سیستم مدیریت محتوا است که آغاز شده و با نسکار طولانی ترین مسابقه -- کوکا کولا 600 برنده توسط Brad Keselowski. Jimmie Johnson دوم به پایان رسید اما بعد از رد صلاحیت پس از شکست مسابقه پس از بازرسی.

دنی Hamlin نیز تحویل داده شده است که مجازات قابل توجهی پس از بالاست افتاد از ماشین خود در سرعت دور برای 600. خدمه خود را رئیس اتومبیل رئیس و مهندس باید تمام توان معلق شده است برای آینده چهار جام رقابت کنند.

روز دوشنبه Kyle Busch کشیده کردن آخرین دامان تصویب در Austin Cindric را به نفع خود Xfinity سری مسابقه. اما در روز سه شنبه, Busch پیروزی چشمگیر, خط, در سری کامیون (که قدمت آن به سال 2018) به پایان رسید با مکان دوم را به پایان برساند به عنوان تعقیب الیوت جمع آوری 100 ، 000 دلار جایزه برای هر فنجان راننده است که می تواند در نهایت تسلط خود را.

دفعات بازدید:همچنین:

Brad Keselowski دارای جانسون در OT برای کک 600 winJimmie جانسون رد صلاحیت شده از دست می دهد دونده تا پایان در 600NASCAR تعلیق Hamlin خدمه رئیس اتومبیل رئیس و engineerKyle Busch برنده Xfinity شارلوت مسابقه با آخرین دامان passChase الیوت cashes در فضل با کامیون برنده بیش Kyle Busch

چه کانال نسکار مسابقه امروز ؟

مسابقه خواهد شد پخش زنده بر روی ورزش فاکس 1 باقی خواهد ماند و در FS1 باید, باران, دوش نیروی این رویداد به تعویق افتاد به شنبه.

از آن خواهد شد در نسکار دومین هفته متوالی با اواسط هفته مسابقه جام. صف بر اساس یک فیلد برعکس از نتایج کک 600. ویلیام بایرون که به پایان رسید 20 شروع خواهد شد از قطب.

این مسابقه یک آرایش تاریخ برای مسابقات است که خود را از دست داده نژادها با توجه به COVID-19 همه گیر که مجبور نسکار به حالت تعلیق فصل خود را به مدت دو ماه. شارلوت ملحق خواهد شد دارلینگتون Raceway فقط به عنوان مسیر دوم از سال 1981 به برگزاری سه جام رقابت ها در یک سال است.

تلویزیون کانال: Fox Sports 1 (TSN در کانادا)

جریان: Fox Sports Go

ایستگاه های رادیویی: عملکرد مسابقه شبکه (PRN)

زمان شروع: 8 بعد از ظهر EST.

محل سکونت: شارلوت موتور جاده سریع السیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن