'رونالدو ارائه شده خود را در شرایط ایده آل' - Bonucci در ترس از یوونتوس تیم در بازگشت از مستند

Leonardo Bonucci اعتراف کرده که در ترس از کریستیانو رونالدو بدن پس از بازگشت از مستند اصرار یوونتوس رو به جلو

توسط PATRIS-MUSIC در 18 خرداد 1399

Leonardo Bonucci اعتراف کرده که در ترس از کریستیانو رونالدو بدن پس از بازگشت از مستند اصرار یوونتوس رو به جلو است "ارائه شده خود را در شرایط ایده آل".

فوتبال ایتالیا متوقف شده است پس از 9 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است که 402,561 مرگ و میر در سراسر جهان تا به امروز است.

بازیکنان و کارکنان باشگاه در سراسر سری A شد, مجبور به خود منزوی مطابق با قوانین دولت در مورد اجتماعی فاصله دو ماه اما محدودیت در حال حاضر شروع به سهولت در میان افت قابل ملاحظه در Covid-19 موارد است.

یوونتوس در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای بازگشت به زمین در ژوئن 12 بعد از اینکه پاک به رزومه کامل-تماس با آموزش, با Coppa ایتالیا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان کراوات در برابر میلان در کارت.

Bonucci می گوید رونالدو گزارش وظیفه در همان نمونه شکل او در قبل از وقفه. او گفت: Gazzetta dello Sport: "چگونه من را پیدا کرد ؟ چگونه من او را ترک کرد.

"او یک ورزشکار فوق العاده یک حرفه ای بزرگ است. او به من گفت آنچه که او انجام داد برای حفظ تناسب در قرنطینه. او ارائه شده خود را در شرایط ایده آل. او نمی تواند تعجب او یک قهرمان از تمام نقاط دید."

Cristiano Ronaldo Leonardo Bonucci Juventus Verona
کریستیانو رونالدو Leonardo Bonucci یوونتوس ورونا

Bonucci نیز یک ستاره به نوبه خود در یوونتوس در خط شروع تا پس از بازگشت به این باشگاه از میلان در تابستان 2018, نقش کلیدی در این باشگاه را در ماه مارس نسبت به یک هشتم پی در پی سری تاج و تخت فصل گذشته.

اجرای خود را در دفاع کمک کرده اند یوونتوس به مبارزه برای یک داخلی دو و لیگ قهرمانان موفقیت این زمان در اطراف, و او خوشحال است که به پشت خود را با "خانواده" بعد از یک مشکل املا در سن سیرو.

33-year-old اذعان می کند که او با عجله به تصمیم خود برای ترک یوونتوس پس 2017 اروپا جام حذفی شکست در دستان رئال مادرید است اما اصرار دارد که تمام تجربه به کمک شکل شخصیت خود را.

"این یک سال سخت برای من. هر دو شخصی و کاری در سطح" گفت: Bonucci. "وجود نداشته است اختلافات و من در پایان به ویژه پس از شکست در لیگ قهرمانان یک پوست تصمیم - اما من باید بگویم که این انتخاب است که آن را قطعا تحت تاثیر قرار زندگی حرفه ای من آن را بهبود من به عنوان یک مرد.

"کسانی که ماه در میلان به من اجازه داد تا برای نگاه کردن به درون و درک کنند که جای من بود در یوونتوس در این یکی که من احساس می کنم مثل خانواده من است. من با مردم در میلان قبل از میان این Rino Gattuso. این یک سال سخت اما بیهوده نیست. در پایان که من بسیار خوشحال بود به خانه بروم. "tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب