رونالدو است 'در بهبود بسیاری پس از اوایل یوونتوس مبارزات می گوید: Nuno Gomes

کریستیانو رونالدو تا به بهبود زیادی در یوونتوس پس از ابتدا در تلاش برای انطباق با خواسته های سری A فوتبال با ت

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

کریستیانو رونالدو تا به بهبود زیادی در یوونتوس پس از ابتدا در تلاش برای انطباق با خواسته های سری A فوتبال با توجه به Nuno Gomes.

رونالدو به ثمر رساند تا 21 گل در 22 بازی لیگ در این فصل همان شمارش او رسید و در 31 حضور در 2018-19 - دوره اول خود را در ایتالیا پس از €112 میلیون دلار (£100 m/$127m) انتقال از رئال مادرید.

اگر چه تنها چیرو بی حرکت می تواند مطابقت با رونالدو در 42 گل در گذشته دو سری یک فصل پیشنهاد شده است 35 ساله را دیدنی به ثمر رساند دلاوری است که افول به عنوان او هرگز موفق به نمره کمتر از 26 لیگ اهداف هر فصل در طول نه سال با رئال مادرید.

گومز هر چند معتقد است رونالدو است که در واقع بهتر است به عنوان او تبدیل شده است بیشتر مورد استفاده قرار گیرد به دفاع قوی در ایتالیا با پرواز بالا.

سابق فیورنتینا و پرتغال مهاجم که صرف دو سال در ایتالیا پس از خروج از بنفیکا در سال 2000 گفت: آمار انجام News: "در حالی که سری A شده است در آن سطح معمول.

"قبل از سال 2000 تا سال 2005 بهترین بازیکن شد و در ایتالیا. باشگاه های ایتالیایی خیلی قوی بود و در دهه نود آنها تقریبا برنده هر سال [در اروپا] این مدیران از بالاترین سطح است.

"من با تجربه بسیاری از مشکلات در آغاز به دلیل وجود مقدار زیادی فضای کمتر برای حمله از کشور پرتغال است.

"ایتالیایی مدافعان بودند از نظر تاکتیکی خیلی خوب و قادر به انجام همه چیز را به مدیر درخواست شده است.

"این سیستم دفاعی ایالات بلوک همه آنها با هم حرکت می کند و حتی کریستیانو تلاش کمی زمانی که او وارد است.

"او مورد استفاده برای نقشه کشی توپ به او فضا و زمان به فکر می کنم در حالی که در ایتالیا شما باید سریعتر در ذهن خود را, شما باید به فکر می کنم فوتبال است.

"کریستیانو که درک و اقتباس شده و در انجام این کار او بهبود یافته است. او را دیدم او تا به حال به تغییر راه خود را با فضای کمتر نسبت به اسپانیا.

"بنابراین او را به نزدیک جعبه شاید فکر می کنم بیشتر در مورد به ثمر رساند. او بهبود یافته است.

Juve فصل تنظیم شده است به سر در روز جمعه زمانی که آنها چهره میلان در بازی برگشت خود را Coppa ایتالیا در نیمه نهایی با مجموع نمره در 1-1.

یوونتوس رهبران خواهد شد و سپس در صورت بولونیا در 22 ژوئن در اولین بازی لیگ پس از این رقابت ها متوقف شد با توجه به کروناویروس بحران در ماه مارس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن