ریچارد شرمن می خواهد به شنیدن به طور مستقیم از صاحبان گوید جری جونز سکوت صحبت می کند جلد

وقتی NFL انتشار بیانیه ای از طریق کمیساریای راجر Goodell آخرین شب جمعه لیگ به عنوان یک نهاد انداخت یک پیام از

توسط PATRIS-MUSIC در 21 خرداد 1399

وقتی NFL انتشار بیانیه ای از طریق کمیساریای راجر Goodell آخرین شب جمعه لیگ به عنوان یک نهاد انداخت یک پیام از حمایت بازیکنان خود را در تعقیب علیه نژادپرستی نظاممند.

San Francisco 49ers cornerback ریچارد شرمن می خواهد به شنیدن این پیام از پشتیبانی به طور مستقیم از صاحبان فرد خود را دارند. به خصوص Dallas Cowboys صاحب جری جونز.

با توجه به اریک شعبه سان فرانسیسکو کرونیکلشرمن جونز گفت:' همیشه حاضر صدا در NFL است که آشکارا وجود ندارد در حال حاضر.

"آن را نمی کشیدن آنها مانند آن است که بقیه کشور" شرمن گفت: از صاحبان. "از آنجا که اگر آن را پس از آن آنها می خواهم به صحبت می کنند. جری جونز به خصوص هیچ مشکل سخن گفتن از هر زمان دیگر در مورد هر چیز دیگری. اما هنگامی که آن را یک مسئله جدی و او واقعا می تواند تاثیر بسیار زیادی روی آن را با چند کلمه سکوت خود صحبت می کند جلد است."

جونز به عنوان قابل رویت صاحب عنوان هر در NFL. او به طور منظم در دسترس رسانه ها پس از هر بازی کابوی بازی. او یک هفتگی رادیو نمایش ظاهر در دالاس است و هرگز خجالتی در مورد به اشتراک گذاری نظرات خود را. او همچنین یکی از لیگ تاثیر گذار ترین صاحبان به عنوان به خوبی.

جونز' voice نیز از نتیجه به عنوان او صبورانه اعلام کرد در سال 2017 است که تمام کاوبوی بازیکنان ایستاده در طول سرود و اگر هر گونه بیانیه ای با عنوان بی احترامی "ما بازی نخواهد کرد. دوره." جونز' پسر استفان همچنین نشان داد که بازیکنان است که نقض آن حکم خواهد بود شتابزده منتشر شد.

تا کنون کابوی ها منتشر شد دو دقیقه در هفته گذشته در مورد عدالت اجتماعی تلاش است که نه به طور مستقیم از ویژگی های خانواده جونز.

شرمن گفت که او معتقد است که شده است وجود دارد تغییر در این راه موضوع در حال حاضر مورد بحث در سراسر لیگ.

"اما من فکر می کنم این جامعه در حرکت رو به جلو به نقطه جایی که آنها قادر به گفتگو و خانواده خود می داند 'هی (سیاه و سفید) مردم را به سختی رفتن در آن. آنها در مقابله با بی عدالتی در تمام سطوح. و شاید وقت آن است که شروع به درک و دیدن که حتی اگر آن تاثیر نمی گذارد ما به همان اندازه'" شرمن گفت.

ریچارد شرمن می خواهد به شنیدن به طور مستقیم از صاحبان گوید جری جونز سکوت صحبت می کند حجم در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن