ایسنا اخبار ورزشی خلاصه

زیر خلاصه ای از زمان اخبار ورزشی دادخواستها.MLBPA رئیس: می خواهم بازیکن فصل, اما هیچ پیشنهاد ارائه شدهMLB بازی

توسط PATRIS-MUSIC در 17 اردیبهشت 1399

زیر خلاصه ای از زمان اخبار ورزشی دادخواستها.

MLBPA رئیس: می خواهم بازیکن فصل, اما هیچ پیشنهاد ارائه شده

MLB بازیکنان مدیر انجمن تونی کلارک گفت که پیام او را دریافت کرده است از بازیکنان است که آنها می خواهند به بازی در سال 2020, اما آنها هنوز به یک شرکت برنامه از لیگ اصلی بیس بال. کلارک مشترک دیدگاه های خود را از چه بیس بال است که پرداختن به آن وضعیت با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر در مصاحبه با ESPN مارلی ریورا در روز سه شنبه.

بدن حاکم باید تعادل تقویم می گوید بکر

تنیس نظارتی باید با استفاده از زمان در طول طولانی coronavirus خاموش شدن به چین منافع خود و رفع عدم تعادل در تقویم شش بار گرند اسلم برنده بوریس بکر به رویترز گفت در روز سه شنبه. راجر فدرر به نام برای ادغام بین مردان و زنان تورهای در رسانه های اجتماعی به تازگی با مردان ATP Tour رئیس Andrea Gaudenzi و زنان WTA Tour همتای استیو Simon هر دو استقبال از این پیشنهاد.

مایک تایسون در شکل که به نظر او به نمایشگاه خیریه

مایک تایسون تصمیم به بازگشت به آموزش شده است ملاقات با شور و شوق از طرفداران و برخی از هموطنان مبارزان پس از انتشار یک ویدیو کوتاه نشان می دهد که 53 ساله هنوز هم مقدار زیادی از سرعت و قدرت به عنوان او ponders بوکس در نمایشگاه حملات. سابق سنگین وزن جهان قهرمان, که گفت که او می تواند بازگشت به حلقه در نمایشگاه ها به جمع آوری پول برای موسسه خیریه ارسال شده آموزش تصویری https://www.instagram.com/p/B_qAaOHFtwj در رسانه های اجتماعی است که مشاهده شده است بیش از نه میلیون بار.

باز فرانسوی در مذاکرات با نهادهای حاکم در میان تغییر زمان گزارش

باز فرانسوی برگزارکنندگان بوده در گفتگو با ورزش حاکم بدن به ریز لحن تنیس تقویم در میان گزارش های رسانه ای که از مسابقات گراند اسلم است که با تاخیر یک هفته. "ما در زمان تصمیم گیری در اواسط ماه مارس به تعویق انداختن Roland Garros از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر. پس از آن ما شده اند در حال مذاکره با نهادهای بین المللی مختلف مدار (بین المللی تنیس, فدراسیون, WTA, ATP) بهینه تقویم برای بخش دوم از این فصل خواهد بود که نهایی با ذینفعان مختلف بسیار به زودی" یک تنیس فدراسیون (FFT) سخنگوی گفته رویترز روز سه شنبه.

تنیس جهان مرتکب بیش از 6 میلیون دلار برای COVID-19 بازیکن امداد برنامه

تنیس حاکم بدن و برگزارکنندگان از چهار گراند اسلم گفت: در روز سه شنبه آنها را جمع آوری بیش از 6 میلیون دلار برای کمک به بازیکنان تحت تاثیر این ورزش را زمان خاموش کردن و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پخش برنامه های امداد را هدف حدود 800 تک و دو برابر بازیکنان در مجموع مردان و زنان تورهای هستند که نیاز به حمایت مالی.

Gronk بزرگ بن مورد علاقه های شما برای باز گشت بازیکن سال جایزه

Tampa Bay Buccaneers تنگ پایان راب Gronkowski مد مورد علاقه را به نفع خود NFL باز گشت بازیکن سال افتخارات در حال حاضر که او به پایان رسید بازنشستگی خود را به بازی در کنار تام بردی. این Bucs به دست آورد Gronkowski که ذکر شده است در پلاس-300 در DraftKings و به علاوه-400 در BetMGM تبلیغات همراه با هفتمین دور پیش نویس انتخاب کنید از میهن پرستان جدید انگلستان در ماه گذشته برای چهارمین دور از میهن پرستان جدید انگلستان.

CVC استون در نظر گرفتن سرمایه گذاری در ایتای را Serie A, لیگ فوتبال: FT

شرکت های سهامی خصوصی CVC سرمایه همکاران و Blackstone Group Inc در جداگانه در مورد سرمایه گذاری در ایتالیا Serie A, فوتبال, لیگ, فایننشال تایمز گزارش روز سه شنبه. CVC است در مذاکرات برای خرید 20 درصد از سهام خود در لیگ 2 میلیارد یورو ($2.17 میلیارد دلار) ارزش نهادن به لیگ 10 میلیارد یورو به گزارش روزنامه https://on.ft.com/2xBzAPV با استناد به دو نفر در جریان این بحث آغاز شد که در پایان سال گذشته است.

NFL: Favre دریافت 1.1 میلیون دلار برای حضور او را ندارد

سالن از شهرت کارفرمایی Brett Favre دریافت 1.1 میلیون دلار از ایالت می سی سی پی به صورت عمومی ظاهر او هرگز ساخته ممیزی از وزارت امور خارجه وزارت خدمات انسانی نشان داد. می سی سی پی شیپور لجر گزارش داد که Favre دریافت دو توده پرداخت که در مجموع مقدار و قرار بود به سخنرانی برای پول است.

Koepka چشم در بازگشت استعمار: "من قصد دارم به وجود'

جهان شماره 3 بروکس Koepka گفت که او آماده است برای بازگشت به گلف رقابتی هر زمان که زمان می آید. به عنوان آن می ایستد, رویداد بعدی در تور PGA برنامه چارلز شواب چالش آغاز ژوئن 11 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، در ابتدا قرار بود برگزار ممکن است 21-24.

هارینگتون به طور تصادفی جلوه لوقا دونالد به عنوان جام رایدر معاون کاپیتان

اروپا کاپیتان Padraig Harrington اجازه لغزش که سابق جهان شماره یک لوقا دونالد یکی از معاون کاپیتان در این سال جام رایدر در یک پخش زنده در روز سه شنبه. هارینگتون در آسمان ورزش گلف نشان می دهد بحث, در میان چیزهای دیگر, آیا این رویداد را سال را باید بدون طرفداران در حال حاضر با توجه به COVID-19 همه گیر زمانی که او اجازه دهید گربه از کیسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن