گزارش: امنیت به نام جیمی باتلر را در اتاق هتل به دلیل تمرین کردن دریبل

همه ما تا به حال (یا بوده است) با صدای بلند و آزاردهنده هتل همسایه — اما هیچ کس کاملا مانند میامی جیمی باتلر.ا

توسط PATRIS-MUSIC در 25 تیر 1399

همه ما تا به حال (یا بوده است) با صدای بلند و آزاردهنده هتل همسایه — اما هیچ کس کاملا مانند میامی جیمی باتلر.

امنیت یک شکایت از سر و صدا در مورد یکی از NBA, Walt Disney World, حباب اتاق های هتل و زمانی که کارکنان رفت و به درب آنها یافت ساقی خیس عرق گفته او کار کردن و دریبل توپ در اطراف در اتاق خود. همه که با توجه به کریس Haynes از یاهو ورزشی و تی ان تی است که در حباب.

با توجه به ساقی شناخته شده است در اوایل مانند ساعت 3 صبح زود تمرینات وجود دارد یک فرصت خوب برای این اتفاق افتاد که بسیاری از هتل به خواب رفته بود.

اگر یکی بود به تئوری های توطئه یکی ممکن است فکر می کنم ساقی به نام امنیت خود را پس از آن ساخته شده مطمئن شوید که داستان به بیرون درز شد فقط به مطمئن شوید که افسانه از اخلاق کار خود را انجام به حباب. من ادعا نمی کنم که اتفاق افتاد من گفت: بهتر هست از صفر شانس از آن اتفاق افتاد که در راه است.

در دیگر ساقی و اخبار مربوط به او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه او که قرار بود به یک عدالت اجتماعی پیام در نیوجرسی اما او نیز نمی خواست به نام او وجود دارد. او می خواست این فضا خالی است. بعید به نظر می رسد NBA خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.

گزارش: امنیت به نام جیمی باتلر را در اتاق هتل به دلیل تمرین کردن دریبل در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن