گزارش: David قیمت به پرداخت هر داجرز جزئی اتحادیه 1000 دلار از جیب خود

Francys رومرو گزارش می دهد که با توجه به منابع داجرز پارچ دیوید قیمت خواهد پرداخت 1000 دلار از پول خود را به ه

توسط PATRIS-MUSIC در 9 خرداد 1399

Francys رومرو گزارش می دهد که با توجه به منابع داجرز پارچ دیوید قیمت خواهد پرداخت 1000 دلار از پول خود را به هر داجرز جزئی اتحادیه است که در 40-مرد فهرستی در ماه ژوئن.

که بسیار شگفت انگیز, ژست از قیمت. آن را نیز فوق العاده گفتن که چنین حرکت است و حتی لازم است.

تحت یک مارس به توافق با لیگ اصلی بیس بال جزئی leaguers شده اند دریافت کمک های مالی که قرار است به پایان می رسد در پایان ممکن است. بیس بال آمریکا گزارش داد اوایل این هفته که داجرز ادامه خواهد داد به پرداخت خود را جزئی leaguers 400 دلار در هفته گذشته, مارس 31 اما معلوم نیست چه زمانی پرداخت خواهد رفت. حتی اگر کسی به فرض که پرداخت خود ادامه خواهد داد و در طول ماه ژوئن با این حال شایان ذکر است که 400 دلار در هفته است که مقدار قابل توجهی از پول را برای بازیکنان به زندگی که در آن به حمایت از خانواده, و که در آن به آموزش و باقی می ماند آماده به بازی بیس بال اگر و هنگامی که از آنها خواسته به بازگشت.

قیمت سخاوت باید مورد تحسین قرار گرفته اما این باید در نظر گرفته شود یک احساس خوب داستان به طور کلی. لیگ اصلی بیس بال است که همیشه محزون می خوانی underpaid آن جزئی leaguers را ترک کرده است و آنها را در یک موقعیت آسیب پذیر یک بار دیگر.

Follow @craigcalcaterra

گزارش: David قیمت به پرداخت هر داجرز جزئی اتحادیه 1000 دلار از جیب خود در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب