گزارش: Alex Rodriguez, جنیفر لوپز جدید متس پیشنهاد با کمک ممکن است از NFL صاحب

الکس رودریگز و جنیفر لوپز دادن نیست تا در تعقیب خود را از متس نیویورک.با توجه به Thorton McEnery از نیویورک پس

توسط PATRIS-MUSIC در 10 خرداد 1399

الکس رودریگز و جنیفر لوپز دادن نیست تا در تعقیب خود را از متس نیویورک.

با توجه به Thorton McEnery از نیویورک پست, افراد مشهور, زن و شوهر است که با همکاری نزدیک با بانکداران ارشد در جی پی مورگان چیس برای قرار دادن با هم یک پیشنهاد جدید برای خرید حق رای دادن از Wilpon خانواده است.

این گزارش که رودریگز و لوپز مایل به قرار دادن در "صدها میلیون نفر" از پول خود را برای معامله انجام می شود و آنها نیز درگیر شدن در گفتگو با میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت در مورد تبدیل شدن به یک سرمایه گذار بالقوه است.

از نیویورک پست:

در حالی که هیچ نام خاص پدید آمده در مورد خواهد شد که ردی J-میله آخرین متس پیشنهاد تعقیب بانکداری خصوصی دارای یک فهرستی از میلیاردرهای با آنها به بانک می توانید بازی دلال یا دلاله ازدواج. سه نفر نزدیک به وضعیت تایید می کنند که این بانک ساخته شده است که پیشرفت واقعی برای مشتریان خود.

"پول وجود دارد" یکی گفت. "یک پیشنهاد در حال آمدن است."

دو مشتریان آنها رودریگز و لوپز که ظاهرا صحبت شده به میهن پرستان صاحبان باب و جاناتان کرافت.

این گزارش اشاره می کند که کرافت خانواده است نه لزوما علاقه مند به خرید یک تیم بیس بال. اما آنها "شیفته" توسط J-میله برنامه برای متس و امیدوار است برای تبدیل سیتی میدان و اطراف آن منطقه را به یک مکان تفریحی.

در شرایط سیتی زمینه خود را اوایل برنامه شامل اضافه کردن برخی از صندلی های نزدیک به این زمینه است. J-Rod خواهد گزارش همچنین می خواهید برای ایجاد یک میدان در سطح جعبه منطقه برای مشهور متس طرفداران مانند جری Seinfeld, Chris Rock and Matthew Broderick در قالب نیکز' "مشهور ردیف."

"با اتصالات Willets می تواند تبدیل به یک Wrigleyville در کوئینز" یک فرد با دانش J-میله تفکر گفت.

دوم تلاش برای خرید متس

رودریگز و لوپز قبلا سعی کردم با قرار دادن یک پیشنهاد هم با میلیاردر Wayne Rothbaum. پیشنهاد همکاری کوتاه بود اما به عنوان Rothbaum تنها علاقه مند به خرید متس در قیمت با تخفیف. رودریگز لوپز و گزارش صرف چند هفته گذشته تدوین یک پیشنهاد جدید و پیشرفته تر برنامه بلند مدت.

با توجه به ارسال گزارش زمان ممکن است بهتر است این زمان در اطراف. این Wilpon خانواده رشد کرده بیشتر مشتاق به فروش حق رای دادن با توجه به عواقب مالی از COVID-19 بیماری همه گیر. خود را افزایش تمایل به شامل بخشی از SNY این متس' شبکه تلویزیونی در یک معامله جدید است که به عنوان شواهدی وجود دارد که Wilpons آماده به حرکت می کند.

در فوریه Wilpons موافقت کرده بود به $2.6 میلیارد مقابله با اقلیت صاحب استیو کوهن. این معامله در نهایت از طریق کاهش در بخش با توجه به تردید به هر سهام در SNY.

جدید پیشنهاد شده است به عنوان امکان پذیر است و پتانسیل J. Lo بودن مالک است دیده می شود به عنوان جذاب با توجه به یکی از پست منابع MLB. همانطور که ما یاد گرفته ایم با تلاش های قبلی برای خرید متس چیزی است که در سنگ تا معامله کامل شده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب