گزارش: Alex Rodriguez, Jennifer Lopez صحبت کردن به رابرت کرافت در مورد خرید متس

الکس رودریگز و جنیفر لوپز به نظر می رسد ساخت یک اجرا در خرید متس نیویورک.با توجه به Thornton McEnery از نیویور

توسط PATRIS-MUSIC در 11 خرداد 1399

الکس رودریگز و جنیفر لوپز به نظر می رسد ساخت یک اجرا در خرید متس نیویورک.

با توجه به Thornton McEnery از نیویورک پست یک میله و J-Lo در حال کار با بانکداران ارشد در جی پی مورگان چیس برای خرید طبقه بیس بال حق رای دادن از Wilpon خانواده است. McEnery یادداشت, افراد مشهور, زن و شوهر مایل به بخشی با "صدها میلیون نفر" از پول خود را به آن اتفاق می افتد. آنها همچنین ممکن است برخی از کمک از کرافت خانواده است.

"دو مشتریان آنها رودریگز و لوپز که ظاهرا صحبت شده به میهن پرستان صاحبان باب و جاناتان کرافت" McEnery می نویسد. "منابع بگویید این پست که Krafts علاقه مند هستند در خرید یک تیم بیس بال اما بسیار شیفته J-میله برنامه برای متس و سیتی زمینه است."

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

این برنامه شامل redeveloping منطقه اطراف سیتی زمینه و تبدیل آن به یک محل سرگرمی شبیه به آنچه Krafts انجام داده اند وطن دوست در خارج از ورزشگاه ژیلت.

اگر چه رودریگز و لوپز قبلی پیشنهاد برای خرید متس با میلیاردر Wayne Rothbaum کار نمی کند زن و شوهر به نظر می رسد مجموعه ای در یک معامله انجام می شود. این Wilpons گزارش در حال حاضر مایل به فروش بخشی از SNY این متس' شبکه تلویزیونی که آنها مایل به بخشی از راه با طول مذاکرات.

با کمک از Krafts یا دیگر میلیاردر سرمایه گذاران یک میله و J-Lo می تواند یک پیشنهاد جدی به بیش از یک حق رای دادن است که Wilpon خانواده در سرمایه گذاری از سال 1980.

گزارش: Alex Rodriguez, Jennifer Lopez صحبت کردن به رابرت کرافت در مورد خرید متس در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن