رنو لژ اعتراض به مسابقه نقطه

فرانسوی, ماشین, تولید کننده تسلیم شکایت درباره هر دو سرجیو پرز و لنس قدم زدن اتومبیل به عنوان بحث بیش از آن مر

توسط PATRIS-MUSIC در 23 تیر 1399

فرانسوی, ماشین, تولید کننده تسلیم شکایت درباره هر دو سرجیو پرز و لنس قدم زدن اتومبیل به عنوان بحث بیش از آن مرسدس بنز کپی گرفت.

رنو اعتراض ادعایی که مسابقه نقطه به نقض قوانین و نه با استفاده از یک طراحی که تا به حال شده است به طور کامل ایجاد شده توسط خود را.

ماده 1 پیوست 6 از مقررات ورزشی می گوید: "یک رقیب باید در رابطه با لیست قطعات برای استفاده در اتومبیل های خود را در فرمول یک تنها با استفاده از قطعات ذکر شده است که طراحی شده توسط آن است."

رنو بیشتر ذکر است که مسابقه نقطه به حفظ نمی شود: "حق انحصاری استفاده از قطعات ذکر شده در فرمول یک مدت طولانی آن را به عنوان رقابت در فرمول یک است."

دفعات بازدید:همچنین:

مسابقه نقطه "debatably" دوم سریعترین اتومبیل F1 - قدم زدن

و همچنین ادعا شده که در کپی کردن مرسدس مفهوم آن را به حال نقض قوانین مورد نیاز است که: "در مورد برون سپاری طراحی چنین شخص ثالث نخواهد بود و یک رقیب یا یک حزب است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم طرح های ذکر شده قطعات برای هر رقیب."

تا کنون پس از مسابقه نقطه revealeds آن ماشین جدید به عنوان پیش فصل تست آن باعث به هم بزنید و با آن که با نام مستعار یک صورتی مرسدس بنز به دلیل الهام از آن زمان از سال گذشته W10 ماشین.

رنو پیشنهاد کرده بود در آستانه فصل است که در آن می تواند اعتراض و آن را بموقع به دنبال از طریق با آن حرکت می کند پس از چشمگیر شارژ از طریق این زمینه از هر دو پرز و قدم زدن در روز یکشنبه.

دفعات بازدید:همچنین:

مسابقه نکته: هیچ نگرانی از "صورتی مرسدس" F1 protestsFIA بازدید مسابقه نقطه کارخانه برای بررسی 'صورتی مرسدس بنز رنو هنوز سوالات مسابقه نقطه 'صورتی مرسدس بنز'

صحبت در اوایل سال جاری رنو تیم اصلی سیریل Abiteboul گفت که او احساس مضطرب در راه مسابقه نقطه بوده و قادر به اتخاذ خیلی از مرسدس بنز concept.

"من فکر می کنم این اولین بار پس از من پیوست فرمول 1 که کسی شده است واقعا افتخار, کپی," او گفت:. "مثل کسی که جعل آثار هنری بودن فوق العاده خوشحال با کار او را انجام داده است.

"اما آن را به ارزش اصلی قطعه و یا غرور و افتخار از کار بر روی قطعه اصلی..."

FIA بازدید کرده است مسابقه نقطه در کارخانه و به ساز و برگ همه روشن با آن مفهوم طراحی.

رنو با صدور بیانیه ای کوتاه در شب یکشنبه که گفت: "ما تایید می کنند که رنو DP World F1 Team ارائه شده است یک درخواست به استوارت از این رویداد برای روشن شدن در قانونی بودن این مسابقه نقطه RP20.

"ما هیچ نظر بیشتر در این مورد تا استوارت وارد شده اند در تصمیم گیری."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب