کلاغ انتشار linebacker Jake Ryan هفته پس از امضای او

Jake Ryan تصدی در بالتیمور به پایان رسیده است و بدون او بازی ضربه محکم و ناگهانی.کلاغ روز پنجشنبه اعلام کرد که

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

Jake Ryan تصدی در بالتیمور به پایان رسیده است و بدون او بازی ضربه محکم و ناگهانی.

کلاغ روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها منتشر کهنه linebacker یک حرکت است که می آید تنها چند هفته پس از امضای او. رایان به توافق نظر با بالتیمور در مارس 18.

رایان انتشار می آید به عنوان یک بیت از تعجب اما بیشتر از یک عهد به بالتیمور اعتماد به نفس در جوان خود را linebacking سپاه.

کلاغ استفاده می شود خود را در دور اول انتخاب و در ماه آوریل پیش نویس NFL در LSU پاتریک ملکه, که بسیاری از کارشناسان در نظر گرفته شده بهترین linebacker در کلاس. یک روز بعد بالتیمور اضافه ایالتی اوهایو LB ملک هریسون بود که یکی از سازنده ترین گیاهی شبیه شاهبلوط هندی linebackers در برنامه تاریخ است.

هر دو ملکه و هریسون (آرکانزاس) انتظار می رود به بازی نقش مهمی در بالتیمور به عنوان rookies; سر مربی جان ما گفت: به اندازه هفته گذشته است.

"آن دو بچه را نوع بود رومینگ در آن وجود دارد در آن دو linebacker نقاط هر دو پایه و زیر و ما فقط نگاه کنید چقدر زمان پخش آنها کسب" ما گفت. "ما انتظار داریم آنها را به بازی بسیاری از فوتبال در این سال است. ما واقعا از کار اخراج شدند تا در مورد آن دو بچه."

مرتبط: در اینجا چگونه سامسونگ قصد استفاده از پاتریک ملکه در سال 2020

رایان که در 43 ممکن است 48 بازی برای Green Bay Packers از 2015-2017 برخورد با صدمات قابل توجه دو فصل گذشته. این linebacker از دست رفته کل 2018 فصل را با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا و بازی فقط در دو مسابقه برای Jacksonville Jaguars در سال 2019 به طور عمده به عنوان یک ویژه teamer.

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر RAVENS NEWS:

کلاغ انتشار linebacker Jake Ryan هفته پس از امضای او در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن