رپتورز سفر به COVID-striken فلوریدا پیش از NBA راه اندازی مجدد

تورنتو رپتورز را سفر به فورت مایرز, Fla پیش از NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل این تیم روز دوشنب

توسط PATRIS-MUSIC در 3 تیر 1399

تورنتو رپتورز را سفر به فورت مایرز, Fla پیش از NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل این تیم روز دوشنبه اعلام کرد.

تورنتو ارسال خواهد شد را انتخاب کنید تعدادی از کارکنان و بازیکنان به فورت مایرز و این انتظار می رود که این تیم را به جمع آوری وجود دارد تا بقیه NBA آماده برای ورود به دانشگاه در دیزنی جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. در همراهی با سلامت پروتکل رپتورز نمی خواهد جمع آوری برای گروه تمرینات در این زمان.

هنگامی که آنها وارد حباب رپتورز را اقامت در گران Destino برج رفت و آمد مکرر با لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران لس آنجلس کلیپرز دنور ناگتس گرمای میامی و بوستون سلتیکز. آنها بازی خواهد کرد scrimmages منتهی به جولای 30, به دنبال یک کوتاه هشت بازی فصل به طور منظم برنامه به دنبال برگشتی پس از آن.

وجود دارد چند نگرانی است که ممکن است از خط خارج NBA قصد دارد. برای یک فلوریدا تبدیل به یک کانون برای COVID-19 وجود دارد اضافی 7,543 تایید موارد بیش از آخر هفته را به تعداد فعال موارد به 97,291. وجود دارد تنها 3,556 فعال موارد در لی شهرستان که در آن رپتورز ماندن در میان است.

نیز وجود دارد یک جناح از بازیکنان به رهبری Kyrie Irving از بروکلین نتز که ممکن است نشستن در یک عمل همبستگی با ادامه تظاهرات در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و ضد سیاه نژادپرستی. نیز وجود دارد دیگر بازیکنان مانند دیویس Bertans از واشنگتن ویزاردز که قصد نشستن برای ترس از درد و رنج یک آسیب است که می تواند به خطر اندازد آینده درآمد.

برای رپتورز وجود دارد هیچ نشانه ای است که هر کسی در این فهرست است که تمایل به نشستن. بازیکنان می توانید راه اندازی مجدد و بدون هر گونه تنبیه دیگر از ساخت سرشکن مانده از حقوق خود را برای این فصل اما آنها باید برای تصمیم نهایی و هشدار به تیم های خود را در ماه ژوئن 24.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کاناداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن