قوچ هنوز هم امید برای مهمانان در SoFi ورزشگاه افتتاح حزب

لس آنجلس (AP) — لس آنجلس قوچ در نهایت یک تاریخ و یک حریف برای مدتها در انتظار افتتاح SoFi ورزشگاه چند میلیارد

توسط PATRIS-MUSIC در 20 اردیبهشت 1399

لس آنجلس (AP) — لس آنجلس قوچ در نهایت یک تاریخ و یک حریف برای مدتها در انتظار افتتاح SoFi ورزشگاه چند میلیارد دلاری دلیل خود را برای بازگشت به کالیفرنیا بیش از چهار سال پیش.

قوچ هنوز نمی دانیم که آیا آنها در واقع قادر خواهید بود تا خود را بزرگ یکشنبه شب برابر دالاس کابوی ها در سپتامبر. 13. حتی اگر آن اتفاق می افتد, آنها نمی دانند که آیا وجود خواهد داشت طرفداران در غرفه خود را مجلل خانه جدید خود را برای اولین بازی فوتبال.

Coronavirus بیماری همه گیر رخ می دهد در طول یک سال تاریخی برای این NFL حق رای دادن. بی سابقه شرایطی ناامید کننده ای به مربی شان McVay اما او داده نشده است تا امید به مناسب بازگشت به خانه برای قوچ.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در یک ویدئو کنفرانس در مورد احتمال باز SoFi ورزشگاه در چهار ماه بدون طرفداران McVay گفت: "ما قطعا امیدواریم که که این مورد نیست."

"اما ما در حال رفتن به حدس و گمان در هر یک از آن," او اضافه شده است. "این هنوز خیلی دور. منظورم این است که فکر می کنم مورد چقدر گرفته و حتی (در گذشته) دو ماه است که ما شده ایم در این قرنطینه موقعیت من فکر می کنم ما فقط اجازه دهید آن را بازی خود را. آن را هنوز هم برای رفتن به یک بازی فوتبال و ما امیدواریم که آن را به عنوان طبیعی که ممکن است, اما بدیهی است که سلامت و ایمنی از همه این است که اولین و مهمترین مورد توجه است."

همه درگیر با NFL در حال گذراندن این غیر معمول بهار انجام خود offseason کسب و کار از طریق صفحه نمایش کامپیوتر از راه دور و تمرینات. قوچ هیچ تفاوتی ندارد و McVay عملا جمع آوری خود را rookies هم این آخر هفته از جمله در حال اجرا به عقب افتاد Akers و گیرنده ون Jefferson.

McVay که شور و شوق برای روش تدریس و رهبری است که به خوبی شناخته شده است و همچنین با استفاده از این زمان برای یادگیری است. او به تازگی صرف زمان صحبت کردن با خود در آرسنال باکاری سانیا پس از متصل شدن از طریق Kroenke خانواده که صاحب هر دو تیم.

"او واقعا چشمگیر مرد" McVay گفت: Arteta سابق آرسنال هافبک شد که پپ گواردیولا مربیگری تحت الحمایه در منچستر سیتی قبل از مصرف بیش در شمال لندن در ماه دسامبر گذشته. "من فکر می کنم او یک کار بزرگ انجام دهد و من قطعا از طرفداران آرسنال و عشق زیر آنها را فقط از طریق این روابط از طریق Kroenke خانواده است. اما آن را بیش از هر چیز یک فرصت برای ما برای اتصال نوع به اشتراک گذاری برخی از ایده های.

اما فصل آینده محوری شد به خط مقدم ترین تیم های ذهن با انتشار برنامه های این هفته است. قوچ و شارژر و اظهارات همه افتتاح استادیوم جدید در سال جاری نزدیک به یک و نیم دهه پس از قوچ صاحب استن Kroenke برنده شدید سه تیم رقابت برای سودآور حق بازگشت NFL به لس آنجلس.

Kroenke کردم همکار خود را صاحبان تایید در بخش های بزرگ به دلیل میلیاردر به خارج وارث به حال قانع کننده خوبی تامین مالی طرح ساخت گل سرسبد NFL ورزشگاه در این کشور را دومین منطقه شهری. SoFi ورزشگاه است که به سرعت در حال نزدیک شدن به اتمام به کارگران فشار در میان همه گیر و آن را به یک محل برای ورزش در کشور در دهه آینده و فراتر از آن.

اما آن بنیادی مستاجران ممکن است باز کردن آن با طرفداران در می ایستد و تنها خود را فریاد میزند و به سلامتی از این زمینه و حاشیه.

وقتی پرسید که آیا او می تواند تصور کنید که واقعیت چنین چیزی McVay دست هایش را.

"من می توانم چون من مربی در UFL سال دوم من در مربیگری و این احساس ما بازی نمی کند و در مقابل طرفداران بسیاری در برخی از آن شرایط" McVay گفت.

McVay بود 23 ساله رسیور مربی و توهین آمیز کنترل کیفیت مربی برای فلوریدا Tuskers از بین رفته ایالات لیگ فوتبال در سال 2009.

"این احساس بسیار شبیه به عمل" McVay گفت که تجربه در لیگ کوچک است. "من احتمالا می تواند فریاد زدن در سراسر (به) به (مراتب) حاشیه برای دیگر مربیان به گوش شما. اگر این است که آنچه در آن است ما فقط خدا را شکر به بازی در هر فرم یا مد, اما قطعا طرفداران را اضافه پویا است که ما مطابقت ندارد."

وقتی پرسید که آیا او باید به تماشای زبان خود را هنگامی که تلویزیون میکروفن می توانید شنیدن هر کلمه McVay دست هایش را دوباره.

"من فکر می کنم این دوربین را به bleep آن بیشتر," او گفت:.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب