PSL فروش برسد $549 میلیون در اظهارات جدید لاس وگاس ورزشگاه

اظهارات می دانستم که در حال حرکت از اوکلند به لاس وگاس خواهد بود پر سود اما درآمد در استادیوم جدید است بیش از

توسط PATRIS-MUSIC در 3 خرداد 1399

اظهارات می دانستم که در حال حرکت از اوکلند به لاس وگاس خواهد بود پر سود اما درآمد در استادیوم جدید است بیش از این تیم انتظارات.

اظهارات ساخته شده اند $549 میلیون از فروش شخصی صندلی مجوز در Allegiant ورزشگاه بیش از دو برابر این تیم پیش بینی اولیه از $250 میلیون, با توجه به Las Vegas Review-Journal.

پول اضافی از صندلی های شخصی مجوز اجازه داده است این تیم برای اضافه کردن ویژگی های اضافی به ورزشگاه بیشتر سوئیت یک میدان در سطح باشگاه و افزایش اتصال به اینترنت برای طرفداران.

PSLs غیر قابل استرداد می باشد هزینه یک بار که به دارندگان حقوق انحصاری برای خرید بلیط در صندلی های خود. PSL دارندگان که نمی خرید بلیط فصل خود را می توانید PSLs لغو و به شخص دیگری فروخته.

اظهارات فروخته PSLs برای 55,000 از 65 ، 000 صندلی در Allegiant ورزشگاه در محدوده قیمت از $500 برای صندلی های ارزان قیمت به $75,000 پریمو مکان. در مورد 33,000 PSL خریداران از نوادا و حدود 7000 هستند طرفداران که تا به حال بلیط فصل در اوکلند. بسیاری از PSL صاحبان از جاهای دیگر در ایالات متحده و برنامه ریزی برای استفاده از NFL بلیط در لاس وگاس برای کسب و کار و اهداف سرگرمی است. کش از دیدن NFL در سرگرمی پایتخت جهان ساخته شده PSLs ارزشمند هرچند که آیا هنوز هم وجود دارد تقاضای بالا برای بازدید از یک 65,000-صندلی ورزشگاه پس از COVID-19 همه گیر wreaked ویران در جهان باقی مانده است دیده می شود.

PSL فروش برسد $549 میلیون در اظهارات جدید لاس وگاس ورزشگاه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن