تظاهرات هستند هنجار جدید در NBA آن را دوست دارم یا نه

شانه به شانه. پایه به پایه. دریا به درخشان دریا.در داخل عمدتا خالی جوانان تاسیسات ورزشی در داخل یک حباب طراحی

توسط PATRIS-MUSIC در 10 مرداد 1399

شانه به شانه. پایه به پایه. دریا به درخشان دریا.

در داخل عمدتا خالی جوانان تاسیسات ورزشی در داخل یک حباب طراحی شده برای نگه داشتن coronavirus از گرفتن در یوتا جاز و New Orleans Pelicans ساخته شده بیانیه ای قبل از NBA بازگشایی که آنها می خواستند مطمئن شدم.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست البته. خشونت پلیس نیاز برای پایان دادن به. برابری باید دنبال شود.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

آن را بیشتر از آن.

وقتی که می آید به صحبت کردن در عدالت اجتماعی مسائل در ایالات متحده وجود خواهد داشت بدون ترس از مجازات بدون برگزاری برای دلجویی از برخی بخش از توده ها. اگر روز نیاز به رفتن را از پس ترس از آنچه برخی ممکن است فکر می کنم از آن را به عنوان به خوبی.

وقت آن است که اکثر آمریکایی ها معتقدند برای تغییر قابل توجهی در کشور و اگر با داشتن بازیکنان زانو زدن در طول pregame سرود ملی است که بیش از حد تغییر دهید را برای شما به شرایط پس از آن حرکت می کند چرا که این نسل در حال رفتن به حرکت به جلو بدون شما.

اگر نزد بازیکنان نشان دادن تا نوبت شما است که شما به نوبه خود کانال و سپس NBA است که فقط رفتن به اظهارات مطبوعات بدون شما.

این بود که در یک لحظه برای انعکاس لحظه ای برای تفکر یک لحظه در نظر گرفتن آنچه که بازیکنان در تلاش بودند می گویند. آن زمان به گوش دادن به آنها نیست به فریاد آنها را.

بازیکنان را دریبل به زودی به اندازه کافی. قبل از بازی آنها قطعا نمی شد بدون یک کلمه قصد خفه شو.

به عنوان ابزاری در نسخه Star-Spangled Banner توسط New Orleans بومی Jon Batiste بازی بود هر دو تیم در سکوت در زمان زانو. آنها مرتبط با اسلحه و یا استراحت آنها را بر روی یکدیگر گذاشته است. برخی از برگزار مشت. مربیان شرکت کردند. من هم بازی کردند. مردم سفید. مردم سیاه و سفید. آمریکایی ها. بازیکنان بین المللی.

The New Orleans Pelicans and Utah Jazz kneel together around the Black Lives Matter logo on the court during the national anthem before Thursday's NBA restart. (AP Photo/Ashley Landis, Pool)
The New Orleans Pelicans و یوتا جاز, زانو زدن با هم در اطراف سیاه زندگی موضوع لوگو در دادگاه در طول سرود ملی قبل از رقابتهای NBA راه اندازی مجدد. (AP Photo/اشلی Landis, استخر)

چه طوری با افتخار آنها را مورد ستایش قرار داد.

"Black Lives Matter" نقاشی شده بود در مقابل آنها در دادگاه است. عدالت اجتماعی پیام های دوخته شده به لباس خود را بر روی پشت خود را.

آن احترام است. آن صلح آمیز است. آن را یکپارچه. آن مناسب بود.

آن را وطن پرست.

و آن را برگشت برای یک لیگ که همچنان ایستاده پست-Kaepernick. این بود که بازیکنان یا مربیان نیست صریح هنگامی که آن را به سیاست آمد. آنها بودند. و سپس برخی از.

کسب و کار در نظر گرفته شد کسب و کار هر چند لیگ و قوانین منع سرود تظاهرات کردند. نه در حال حاضر هر چند. نه در سال 2020 است. نه پس از جورج فلوید.

"من احترام تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما," کمیسر NBA آدم نقره در بیانیه ای گفت.

امریکا در حال تغییر است و در حال تغییر سریع است. که می تواند ترساندن از جهنم ،

در سال 2016 زمانی که khezri در ابتدا نشسته و سپس زانو طول سرود قبل از بازی های NFL, واکنش معنی دار بود. در حال حاضر ایسنا نظرسنجی می گوید که 58 درصد از آمریکایی ها مشاهده آن را به عنوان "قابل قبول" فرم اعتراض. برای آمریکایی ها این تعداد به مراتب بالاتر است.

و بنابراین در اینجا آمد NBA پوشش با آینده است. به عنوان بخشی از معامله برای به دست آوردن بازیکنان به جوامع خود را ترک و جدا کردن در یک دنیای دیزنی حباب برای سال 2020 پلی آف لیگ برتر پذیرفته شده است که آنها را در پیدا کردن یک راه برای دریافت پیام خود را.

هیچ راهی وجود دارد که بازیکنان ما قصد چشم پوشی از این فرصت است. تنها چند ساعت قبل از حقوق مدنی و نماد و ایالات متحده Rep. John Lewis گذاشته شد و به استراحت در آتلانتا. به عنوان یک مرد جوان لوئیس در معرض خطر ضرب و شتم و حبس به desegregate ناهار شمارنده و ایستگاه های اتوبوس به فشار برای رای دادن حقوق مساوی و عدالت است.

او اغلب به نام تاکتیک های خود را "خوب مشکل است."

در این مورد وجود ندارد و حتی مشکل است.

وجود خواهد داشت و منتقدان ، سرود به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. وجود خواهد داشت که طرفداران سوگند لیگ ، وجود خواهد داشت زوزه از برخی از رسانه ها و مقدار زیادی از سیاستمداران است. وجود خواهد داشت گریه می کند از "آنچه در مورد چین ؟" و هیچ سوال NBAs خاموش انتقاد از آن کشور اشتباه است و مشکل ساز است.

که گفت: shrill "چین چین چین" مشکوک است. چگونه بسیاری از کسانی که فریاد در واقع در مورد مراقبت از چین و یا فقط می خواهم به غرق کردن بازیکنان ؟ چگونه بسیاری از نگه داشتن دیگر کسب و کار چند ملیتی و یا دولت فدرال خود را به همان استاندارد ؟

این یک خسته راهکار در این پیر خسته از مبارزه. این است که چگونه امریکا شد و همیشه خواهد بود. هر گونه اقدام رو به جلو خواهد بود ملاقات کرد مقاومت است. بنابراین بیش از حد خواهد بود.

در عین حال در نهایت آنچه به نظر می رسید تهدید به برخی صدای باور نکردنی خود را به فرزندان و نوه ها. وجود دارد در واقع مردم پس مخالف desegregated رستوران ها و یا آفریقایی آمریکایی رای گیری?

بله وجود دارد در واقع شدند.

مردم وجود دارد در واقع خشم که صهیون ویلیامسون در زمان زانو?

بله در واقع دارد.

این حق بازیکنان خود را از بیانیه است. NBA دیگر با آن مخالف است.

و این حق از طرفداران که می توانید آن را قبول نمی کند برای رفتن تماشا چیز دیگری است.

که امریکا است. قدیمی و جدید. NBA روشن است در جایی که آن را می خواهد چیزهایی را به سر و چه مخاطبان آن را می خواهد به خدمت آن است که نشان دادن آن بدون عذرخواهی کشیده برای همه برای دیدن از یک دادگاه دیگر.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن