پیانو و پرورش زنبور عسل: چگونه MLB مردمی پر کردن زمان

ما رو به تعجب که چگونه بیس بال مردم معمولا با استفاده از زمان را صرف بازی بیس بال با توجه جهان ناگهان اعطای پر

توسط PATRIS-MUSIC در 12 تیر 1399

ما رو به تعجب که چگونه بیس بال مردم معمولا با استفاده از زمان را صرف بازی بیس بال با توجه جهان ناگهان اعطای پر کردن مجدد رایگان نامحدود از زمان.

(من برداشت گیتار, دانلود نرم افزار و شروع به سقوط خواهد شد تور با Ratt. هانا برداشت یک بازی بیس بال, اخراج او اولین fastball در یک سرعت در ارسال شده محدودیت سرعت در شهر بلوک و در حال حاضر با توجه به سه ارائه می دهد برای پر کردن coronavirus دوران bullpens.)

بنابراین ما خواسته اطراف — چه غیر بیس بال چیزی که شما بدست بهتر در گذشته چند ماه است ؟ ما رو پرورش زنبور عسل و نواختن پیانو و غروب آفتاب مشاهده و مراقبه و به طور جدی پرورش زنبور عسل. وجود تعداد مناسب و معقول "خوب آه هیچ چیز واقعا" که سرد است به دلیل گرفتن بهتر در انجام چیزی است که خیلی از مهارت های مفید در بیماری های همه گیر و بیس بال.

در همه 30 نفر در داخل و اطراف این بازی گفت: ما در مورد چگونه آنها باید وقت خود را صرف در طول بیماری همه گیر. بسیاری از پاسخ های زیر بودند صحافی هم از پیام های متنی و ایمیل ها و یا مکالمات تلفنی همه آنها نشأت گرفته از که اول صبح از قرنطینه در زمانی که ما به فکر خودمان "خوب در حال حاضر چه جهنم من می خواهم به انجام?"

آن در نظر گرفته شده بود بنابراین با تشکر از کسانی که با بازی همراه است. و اگر شما نیاز به یک right-hander مایل به پرتاب در داخل هانا آماده است.

چه بیس بال مردم رو بهتر است در

کریس کماندار دزدان دریایی پارچ: من نمی دانم که چگونه به کلمه پاسخ, اما اساسا من شده است بهتر است در تماشای غروب آفتاب. من شده است به مالیبو و دره بیشتر به تماشای غروب خورشید در طی این مدت از من همیشه در زندگی من است. یکی از زیبا ترین طبیعت هدیه.

نولان Arenado, رشته کوه های راکی سوم baseman: جویدن من ناخن کنه. ناخن من به دنبال خوب است. اما من بدست نمی خوب در هر چیز دیگری.

جری رمی, Red Sox پخش و سرطان بازمانده: من هیچ سرگرمی! من اساسا نشده است قادر به بیرون رفتن از آنجا که من در معرض خطر, شما می دانید, و پزشکان بدیهی است که من می خواهم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. من بیرون رفتن برای سوار شدن در صبح من می آیند و من فقط تماشای تلویزیون و انجام Cameos — من فقط پیوست آن حدود یک ماه پیش و این خیلی خوب است آن بد نیست.

Gary Disarcina, متس مربی پایه سوم: بیش از دو ماه گذشته من شده اند قادر به تجربه چیزهای مختلف: تماشای پرنده, پرورش زنبور عسل در حال اجرا و پخت و پز. من رو نیش زده در روز دیگر. یکی به من کت و شلوار و برخی از سرگرم کننده است. آنهایی که کمی می تواند بسته پانچ بیش از حد.

جیمز کلیک Astros مدیر: مدرسه در منزل. راستش من شده است پس از مصرف با همه چیز در رفتن با این سازمان جدید با حرکت به Houston, من نه در زمان حال. نیز که تا به حال زمان برای پرورش زنبور عسل?

Dodgers skipper Dave Roberts has been using his Peloton to stay fit during quarantine. (AP Photo/Gregory Bull)
داجرز کاپیتان دیو رابرتز شده است و با استفاده از Peloton برای اقامت مناسب در دوران قرنطینه. (AP Photo/گرگوری گاو)

دیو رابرتز داجرز مدیر: در شکل بسیار بهتری با Peloton روال کامل من مارگاریتا binged برخی از فوق العاده ای را نشان می دهد.

راب مانفرد MLB کمیسر: در حال اجرا است. من در تیم تنیس در دانشگاه و هنوز هم بدترین دونده از همه زمان. بنابراین من شروع به در حال اجرا چهار بار در هفته دو یا دو و نیم کیلومتر در روز است.

Tony Clark MLBPA ارشد: استفاده از فن آوری است. کار از راه دور در حالی که همه از کار که نیاز به انجام دریافت می کند نیروی دست خود را برای درک هر یک از سیستم عامل های مختلف در دسترس برای شما. هیچ عذر و بهانه دیگر!

لوئیس Rojas, متس مدیر: من و بعد فورا رفت واز بهتر ارگانیک در استفاده از تلفن من, زوم, برنامه جلسه با بازیکنان و مربیان, تماشای ویدئوها از بازیکنان. همچنین من خواندن "پیشرو: یادگیری از زندگی و سال من و منچستر یونایتد" توسط الکس فرگوسن.

Rocco Baldelli, دوقلو مدیر: سعی خواهد کرد برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد درونگرا اینجا. ما تمام شده است با توجه به فضای در راه ما واقعا هرگز دیده می شود. شما قطعا شروع به پر کردن فضایی که در راه های جدید است که سرد و حتی توانمند سازی.

همه ما می دانیم که دیدگاه و نقطه نظر هرگز همان خواهد بود. ما نیز مشغول به کار دور در موضوعات جدید و تلاش برای بهتر ارتباط برقرار میکنند. این واقعیت از همه در سراسر هیئت مدیره در طول بازی ما.

در نهایت, من نمی دانم اگر من بهتر است در هر چیزی. امیدوارم که من کردم بهتر است. ممکن است بلکه امید من بدتر در بیش از حد بسیاری از چیزها است.

توجه داشته باشید سبکتر ما واقعا سعی کردم به گام تا قهوه ما بازی و عمیق شیرجه رفتن به برخی از موسیقی های جدید. ما دستور داد ده ها تن از محکوم قهوه از سراسر (عقیق PT را پرنده راک بودن برخی از جدید میدارد). ما به طور معمول لازم نیست که یک برنامه است که اجازه می دهد تا برای آن.

همچنین به طور منظم جریان دستچین Phish/Grateful Dead با دوستان. کسانی که در جریان بوده است مسهل. زمانی که من گفت: "موسیقی جدید" معمولا حفر به کاتالوگ از این دو گروه. مقدار زیادی از مواد را پوشش دهد. همچنین آن بوده است سرد صرف وقت بحث/به آرامی استدلال زندگی و سیاست با خانواده من. چه بهتر از آن ؟ آن را زیبا. ما به طور معمول لازم نیست که یک برنامه است که اجازه می دهد تا برای آن.

سرگرمی

Sean Doolittle, اتباع امداد پارچ: من شروع به دوچرخه سواری. من نمی خواهد می گویند من در آن خوب است. ترین روز آن را لگد الاغ من. اما من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده یادگیری در مورد دوچرخه من و کار بر روی آن و انجام Zwift سواری در داخل سالن, مربی زمانی که من نمی توانم خارج است. من امیدوار هستم این به من کمک خواهد کرد ساخت قدرت پا و استقامت برای زمانی که/اگر بیس بال شروع می شود دوباره. به علاوه آن را سرگرم کننده و راه امن به خارج برای چند ساعت.

Nationals reliever Sean Doolittle has been working on his cycling game, and drawing some potential tattoos. (AP Photo/Nick Wass)
اتباع مسکن شان Doolittle شده است مشغول کار بر روی دوچرخه سواری بازی و نقشه کشی برخی از پتانسیل های خالکوبی. (AP Photo/نیک Wass)

من هم شروع به انجام برخی از هنر ؟ من تا به حال ایده برای خالکوبی و من می خواهم برای دریافت, بنابراین من شروع به کار بر روی برخی از طرح ها با استفاده از یک برنامه نقاشی بر روی iPad من. این برنامه کمک می کند تا آنجا که من نمی باید یک دست ثابت اما کار بر روی این طرح شده است بسیاری از سرگرم کننده است.

جیم ابوت بازنشسته پارچ: من به مراقبه به فضای برنامه. در حالی که من همیشه احساس کرده ام با عجله و عجله سرعت زندگی کاهش پیدا کرده است و به یک ناخواسته برکت و رحمت است.

ریک Ankiel بازنشسته outfielder/پارچ: آرامش بخش است. من مجبور شد به دلیل قرنطینه و من یاد گرفتم که من نمی باید مشغول 24 ساعت در روز. و آن را OK.

کیم Ng, MLB بین المللی بیس بال عملیات: من یادگیری پیانو برقی. اولین آهنگ من می تواند بازی بود [redacted] و شما نمی توانید چاپ آن است. من فارغ التحصیل شده اند به Piano Man by Billy Joel. من در بر داشت یک فرانک سیناترا کتاب اما ممکن است بالاتر از من پرداخت و کلاس در این نقطه است.

صفحه اصلی زندگی

مایک Maddux کاردینالز تبادل مربی: برخی از چیزهایی که من بهبود یافته ام/آموخته از دو ماه گذشته:

  • عسل-do list بدست کوتاه تر.

  • اگر شما آن را ضربه مستقیم ده توپ گلف طولانی تر آخرین.

  • زوم مراسم ازدواج (دختر بزرگتر من ازدواج کرده بود در حیاط خانه ما) را خیلی خوب $en$e. ما تست با شامپاین و تاج آبجو.

Tommy La Stella فرشتگان baseman دوم: معدن را باید پخت و پز. [دختر] کتی شده است نشان من طناب و سرگرم کننده است. خوردن آنچه شما طبخ بسیار پرارزش است.

Boog Sciambi ESPN پخش: ظروف.

جورج لومپارد داجرز اول-پایه مربی: من می توانید شروع به سازماندهی خانه, کار در حیاط هزینه های باور نکردنی هم خانواده با دو پسر و همسر من, پخت و پز و خانواده انجام تمرینات برای باز کردن ذهن ما است.

و من می خواستم برای تبدیل شدن به یک بهتر سخنران بنابراین من مشغول به کار با یک مربی زندگی و یادگیری داستان من.

ران Wotus غول مربی پایه سوم: در نهایت باید یک دسته در تمام آبیاری نشت و زمان برای حل آنها! سازماندهی همه چیز در اطراف خانه است که من هرگز زمان برای رسیدن به.

لایحه "رئیس" Gayton, دایاموند scout: من کاشی کاری دو طرفه و شومینه. آن را در 8 ½ -پا بلند است. زد الکتریکی قاب آن را پس از آن کاشی کاری. من باید می گویند 1/16 اینچ و یک کابوس است هنگامی که آن را خاموش. اما سه نفر از دو طرف معلوم نیس. بنابراین من حدس می زنم من جواب کاشی و بهار آموزش برای دوران بازنشستگی.

Trey هیلمن, Marlins مربی پایه سوم: احتمالا مزرعه کار می کنند. فقط مقدار زیادی از خوب ol' کار دستی از همه نوع و تعداد زیادی از گوزن در [تگزاس] در مرتع پرورش احشام.

Andrew Friedman, داجرز مدیر: پخت و پز است ، من تفننی در گذشته است. در حال حاضر من صبحانه هر روز صبح. تخصص من است تخم مرغ نیمرو در یک ترتیلا با سالسا. همچنین به من گفت: پسر من زمانی که او را به انجام کار خود را از 20 یا 30 دقیقه از کلاس اسپانیایی برای آمدن به من. این اولین درجه اسپانیایی.

پدر و مادر

حداکثر Scherzer اتباع پارچ از طریق همسرش اریکا Scherzer: حداکثر می گوید او را بدست خیلی بهتر در انجام این دختر ما ، شما شوکه می شود چگونه درهم آن می شود و او در نهایت بدانند چگونه به شانه را از طریق آن. همچنین حداکثر می کند واقعا خوب استیک ماهی و shishito فلفل.

Need to put that in a braid? Nationals ace Max Scherzer can apparently help now, after spending plenty of time doing his daughter's hair during the pandemic shutdown. (AP Photo/Nick Wass)
نیاز به قرار دادن آن در یک بافت مو? اتباع آس حداکثر Scherzer ظاهرا می تواند کمک به در حال حاضر و پس از صرف مقدار زیادی از زمان انجام خود دختر مو در طول اپیدمی خاموش کردن. (AP Photo/نیک Wass)

تیم مید سالن از شهرت جمهور: من تا به حال این فرصت را به لذت بردن از امتیازات و عمل به مسئولیت های یک پدربزرگ پیر با دختر جوان لوگان. پیاده روی های طولانی تعقیب تغییر پوشک و هل دادن rock 'n' roll واژگان همه در حالی که تماشای توسعه یک ذهن کنجکاو و فوق العاده شخصیت.

شین رابینسون outfielder در بریوز سازمان: همسر من شروع به کار دوباره برای یک شرکت فروش [تجهیزات حفاظت شخصی] در حالی که من در خانه هستم, بنابراین من شده است پر نقش او را. کردم واقعا خوب در مدرسه در منزل. آن بوده است انجام هزینه های زیادی از وقت با کیفیت با آنها [تینلی, 8; هارپر 5] که من به طور معمول نمی توانید این زمان از سال است.

Rich Hill, دوقلو, پارچ: من به معنای متن شما را به عقب! باغبانی. مقدار زیادی و تعداد زیادی از باغبانی است. گل کاشته, فلفل سبز, فلفل قرمز و توت فرنگی. همچنین am بذر ما چمن. و پخت و پز.

حرفه ها در فضای باز

شیدا Dobnak, دوقلو, پارچ: من به ماهیگیری رفته خیلی بیشتر از من استفاده می شود به, شده است, کمک به همسر من, طبخ بیشتر (او آشپز, من دستیار) و همچنین انجام پروژه های تصادفی در اطراف خانه! آن را قطعا عجیب و غریب بودن این زمان از سال است. آخرین باری که من به خانه در بهار بدون بیس بال من احتمالا چهار یا پنج. ما را ساخته اند مرغ کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه تغییرات متعدد مرغ از جمله هم بزنید سرخ شده در کوره Mex کاسه و.... گوشت خوک در یک لحظه گلدان میت لوف تغییرات مختلف از گوشت گوزن مانند استیک, برگر تشنجی. او در می یابد همه چیز در Pinterest و آنها تمایل به نوبه خود خیلی خوب است!

همین Orsillo, Padres پخش: به من می گویند ماهیگیری, اگر چه من در بد اجرا در حال حاضر. من زندگی می کنند در خلیج در سن دیگو و در واقع این نوع شرم آور — من دست و پا زدن قایق و من دست و پا زدن به وسط خلیج و من ماهی. این تقریبا تمام offseason معامله است. من که هر روز که آرامش به من واقعا از آن لذت ببرید.

اما در حال حاضر شما می دانید من در بهار برای اولین بار در 30 سال من شده است وجود دارد هر روز و من فکر می کنم من در واقع بهتر شدن در آن. حتی اگر من رفته سه روز مستقیم و مستند آن را در توییتر و بدون هر گونه ماهی است. من گرفتن و انتشار پسر تقریبا. من همیشه احساس می کنند می تواند بزرگتر شود.

جان Kruk, فیلیز پخش: چیزی که من بدست بهتر در ماهیگیری باس است. گلف بازی دارای بدتر بنابراین من به ماهیگیری ،

Albert Pujols, فرشتگان, اولین baseman: من فقط تلاش برای بدست آوردن من بازی گلف بهتر است. گذراندن وقت با خانواده ،

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن