نظرسنجی در NFL تظاهرات نشان می دهد امیدوار تغییر در جزر و مد

NFL رشد نمی کند به یک کرگدن با نادیده گرفتن اجتماعی و کسب و کار روند. این است که چرا بر اساس آخرین نظرسنجی آن

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

NFL رشد نمی کند به یک کرگدن با نادیده گرفتن اجتماعی و کسب و کار روند. این است که چرا بر اساس آخرین نظرسنجی آن را تعجب آور نیست که لیگ به نظر می رسد استقبال pregame سیاسی تظاهرات پس از سالها تلاش برای اسکراب khezri از حافظه خود را.

پنجاه و دو درصد از مردم گفت که "OK" برای "NFL بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی به کشته و آفریقایی-آمریکایی" با توجه به اخبار یاهو/نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 9-10. در مجموع 1,564 نفر بررسی شد.

سی و شش درصد گفت: نبود OK و 12 درصد مطمئن نبودند.

در حالی که به نمایندگی از اکثریت کسانی که شماره (52-36) هستند تا به طور چشمگیری از سال 2016 زمانی که فقط 28 درصد از آمریکایی ها فکر زانو بود "مناسب است." در سال 2018 و 35 درصد آن را گفته بود "OK."

Colin Kaepernick hasn't played in the NFL since the 2016 season, when he began kneeling as a form of protest against police brutality and social inequalities in America. (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)
Khezri نشده در بازی NFL پس از 2016 فصل زمانی که او شروع به زانو به عنوان یک شکل از اعتراض به خشونت پلیس و نابرابری اجتماعی در امریکا است. (عکس توسط عزرا شاو/گتی ایماژ)

جنبش در این موضوع قابل توجه است پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در حالی که تحت بازداشت پلیس مینیاپولیس. چهار افسر متهم شده اند با جرایم در این حادثه که در تنظیم کردن هفته از تظاهرات و بحث های سراسر کشور.

این نوع تغییر احساسات عمومی است که NFL که معمولا آن را رای گیری و تمرکز گروه دنبال شد در زمانی که کمیسر راجر Goodell عذرخواهی کرد به بازیکنان برای حمایت از آنها در گذشته اعتراضات و به طور مستقیم اعلام کرد که "black lives matter"?

شاید. شاید مهم تر بود با تفکیک سن.

فاصله برای سنین 18-29 شد 67-22 به نفع. برای 30-44 آن بود 58-28. ترکیب (هر گروه سنی است به همان اندازه نشان داده شده) برخی از 61.6 درصد از کسانی که تحت 44 در حال حمایت است.

آن کمتر است بنابراین با آمریکایی ها. در میان 45-64 جمعیتی پشتیبانی می افتد به 48-40 و سپس قطره به فقط 36-54 برای کسانی که بیش از سن 65.

در اصل آینده روشن است. نسل جوان اساسا NFL آینده اگر نه مشتریان فعلی هستند اندود شده تا در یک طرف.

این لیگ در تلاش است به درخواست تجدید نظر به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است و تا حد زیادی ترجیح می دهند اگر Kaepernick-الهام گرفته از سبک اعتراض رفت برای همیشه لطفا برای. این اتفاق می افتد نیست. این سقوط را باید بازگشت از حاشیه تظاهرات.

سمت چپ که با واقعیت NFL در حال رفتن به رفتن به جایی که به آن فکر می کند پول است. نه فقط زمان اما آینده پول است.

شکی نیست که NFL خط پایین تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر تظاهرات بازگشت. آن را در سال 2016 و 2017, زمانی که آنها برای اولین بار به نظر می رسد. رتبه های تلویزیون غوطه ور بوس حاکم بود در این زمینه و برخی از طرفداران هر دو قسم لیگ یا حداقل مصرف کمتر از آن است.

کسب و کار بازگشت و به عنوان اعتراض از دست داد به نفع. در طول راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده NFL و بازیکنان خود را به عنوان آسان گوه موضوع است.

در عین حال هر آنچه از دست داده است و در کوتاه مدت ممکن است مهم نیست در بلند مدت. یا آسیب ممکن است به مراتب بیشتر در حال حاضر اگر آن را بیگانه می سازد طرفداران جوان برای جلب رضایت آنهایی که مسن تر.

اقتصاد نقش مهمی در این نظر نیز هست. پول بیشتری به شما را بیشتر احتمال دارد شما را به حمایت از تظاهرات. برای کسانی که درآمد بیش از $100,000, پشتیبانی, اجرا می شود 63-29 یک اکثریت قابل ملاحظه. مردم با این نوع از درآمد بدیهی است که آرزو های هر کسب و کار است.

کسانی $50,000-$100,000 حمایت از تظاهرات 51-39. درآمد کمتر از $50,000 در حال 49-36 هنوز کثرت اما در تعداد پایین. همچنین توجه داشته باشید برای حمایت از این بازیکنان است که بالاترین در شهرستانها (62 درصد) و کمترین میزان در مناطق روستایی (37). در حالی که تیم NFL رسم از دور و گسترده آنها تمایل به بازی در بازارهای عمده.

این بود که در یک نظرسنجی به سفارش توسط یاهو و YouGov نه یک داخلی اجرا شده توسط NFL. اگر لیگ را مشابه رای گیری (و این امر می تواند بزرگ اگر آن را نمی کند) و نتایج مشابه در بر داشت و سپس تغییر آن در پشتیبانی از این تظاهرات را حس.

این NFL. این یک کسب و کار است. و در حالی که مشتریان خود هستند و به هیچ وجه جهانی در این, و در حالی که خط پایین خواهد بود منفی متاثر عصبی کسانی که مخالف pregame تظاهرات در دراز مدت مسیر نسبتا روشن است.

جوانان و پول است. این امر منجر به تغییر همه چیز به سرعت.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن