چگونه David قیمت انصراف از سال 2020 فصل اثرات Red Sox, MLB

ما نمی دیدن دیوید قیمت در طفره زن آبی در این فصل ، لس آنجلس داجرز پارچ روز شنبه اعلام کرد از طریق توییتر او نم

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

ما نمی دیدن دیوید قیمت در طفره زن آبی در این فصل ،

لس آنجلس داجرز پارچ روز شنبه اعلام کرد از طریق توییتر او نمی خواهد بازی در لیگ اصلی بیس بال را کوتاه 2020 فصل با استناد به نگرانی های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

داجرز در بیانیه ای گفت: آنها به طور کامل حمایت قیمت تصمیم.

یک تعداد انگشت شماری از دیگر ستاره ها در حال حاضر تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل -- از جمله رشته کوه های راکی کلرادو outfielder ایان دزموند و اتباع واشنگتن هم تیمی های Ryan زیمرمن و جو Ross-اما قیمت بزرگترین ستاره در عین حال به عقب.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

از منظر کسب و کار قیمت تصمیم موجب صرفه جویی Red Sox برخی از پول نقد: بوستون دیگر به پرداخت آن 5.7 میلیون دلار سهم از قیمت $11.5 میلیون سرشکن حقوق و دستمزد برای سال 2020 پس از معاملات او را به لس آنجلس این offseason هر بوستون گلوب الکس Speier.

Red Sox شد فقط تحت لوکس مالیات خود را برای سال 2020 حقوق و دستمزد قبل از همه گیر و در حالی که سال 2020 مالیات لوکس در سن COVID-19 هنوز به تعیین خواهد شد در هر Speier, گرفتن قیمت کردن کتاب های خود را به آنها می دهد برخی از انعطاف پذیری.

اما قیمت تصمیم بدیهی است که در مورد خیلی بیشتر از پول است. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-پس از 19 تیم آغاز شد و اردوگاه های آموزشی جولای 1 و 34 ساله و کهنه کار است که یکی از چند بازیکن که مشروع نگرانی های ایمنی در مورد بازی این فصل است.

قیمت خواهد شد کلید چرخش عضو برای جهان سری های مورد علاقه داجرز و تصمیم خود را به مرحله ممکن است باعث شود دیگران را به دنبال خود منجر شود.

چگونه David قیمت انصراف از سال 2020 فصل اثرات Red Sox, MLB در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب